Христя в тiстi• 08 октября 2023

Яку країну би обрали для мами і дитини 14 років

з огляду на те, щоб отримати освіту і адаптуватися, якщо без прив´язки до соцвиплат? В якій ви живете, діти орієнтовно такого віку вчаться, і що вам подобається чи ні саме в плані адаптації дитини і освіти? Чи радили б свою країну, чи самі може змінювали з якихось причин? Плануєте і чи є можливість в цій країні вищу освіту отримати?
Galina_vinsport• 08 октября 2023
Польща. Мова не така важка, як німецька. Школи адекватні, дрес коду немає, ліцей - треба вже самому купляти книжки.
Мій в 4 класі вчиться, з понеділка будуть видавати ноутбуки дітям.
Дякую_аж_підскакую• 08 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Як автору допоможе ваш ноутбук в четвертому класі)
Сколько_мне_лет?• 08 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
В Италии. В плане адаптации нравится всё. Трое школьников довольны. Нам здесь хорошо, но многие говорят, что им трудно. Получить здесь ВО возможность хорошая.
А де ви? Я в Венеції
Galina_vinsport• 08 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Автору - ніяк, але є ще мами з дітками, які або тільки збираються їхати, або не знають про це знаходячись тут
Дякую_аж_підскакую• 08 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Це лише в четвертому класі і в цьому році)
Galina_vinsport• 08 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
З цього року впровадили, ніби буде на постійно.. ніби
неДоЖиру• 08 октября 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Безплатно ж ноутбук
Скромняшка• 08 октября 2023
Ответ дляСонечко
В Британії хороша освіта
Яка)))?
Пишу з калідору• 08 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Зп мизирные, безработица, высшее образование низкого качества нигде не ценится.
Высшее образование в Италии платное, если у вас нет гранта.
Замулена ріка• 08 октября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Я б вибрала польщу. І дешевше і легко адаптуватись
Ми в Польщі. Це жах з усіх сторін
Замулена ріка• 08 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Де це таке?)
Galina_vinsport• 08 октября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Де це таке?)
Шо саме?
Замулена ріка• 08 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Шо саме?
Ноутбуки)
Нічний дожор• 08 октября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ми в Польщі. Це жах з усіх сторін
Чому?
Galina_vinsport• 08 октября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ноутбуки)
По всій Польщі і всім чотирикласникам в школах видають ноути
Замулена ріка• 08 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Круто. А з 8класників вже купу грошей на тупі книжки здирають
Galina_vinsport• 08 октября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
От цього не знаю, але все рівно шкода що так є
Указка• 08 октября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ми в Польщі. Це жах з усіх сторін
Тоже интересно
Ms. Любмая жена• 08 октября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
А де ви? Я в Венеції
В Империи.
Ms. Любмая жена• 08 октября 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
А какие ещё плюсы в Италии для украинцев? Язык надо учить, менталитет другой абсолютно, помощи почти нет.
Для нас одни плюсы. Для Вас, скорее всего, будут одни минусы.
Язык нужно учить везде. Мы его уже знаем. Менталитет нам подходит, помощь не нужна, мы не калеки.
Ms. Любмая жена• 08 октября 2023
Ответ дляСвекруня
Чем меньше здесь народа, тем лучше. Мне нравится Ваш ход мыслей)))
Та_все_ок_будет• 09 октября 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Мой дом Украина)
Ms. Любмая жена• 09 октября 2023
Ответ дляТа_все_ок_будет
Мой дом Украина)
Я очень рада за Вас!
Мой дом Италия)
Если хотите, можете и за меня порадоваться.
VitalinkaGL• 09 октября 2023
мы в Англии.
школами довольна (отношением,вниманием),постоянные экскурсии ,поездки и т.д.
14 лет это 9 класс,еще будет 2 года,чтоб сдать экзамен и определится(еще 3 года в 6й форме или колледж).
всякие танцы,бассейны и т.д. тут везде.