Сосиска_Втесте• 08 октября 2023
Скільки грошей в місяць ви витрачаєте на побутову хімію?
Я кожен місяць виирачаю по 1500 гривень .Сюди входять таблетки для посудомийки,пральний порошок,ополіскувач,туалетний папір,вологі серветки,пропер для пола,для скла,доместос,блоки для унітаза,губки і інше.Цікаво як у інших ,така ж сума виходить.
Розбещена цяточка• 08 октября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Прокладки это не побутова химия
Гигиена, но относится к побутовой.
Они же и продаються в магазинах хозяйственных
Конотопська відьма• 08 октября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Здивувалася ціні солі і ополіскувача, але поитім побачила, що Міллє у Вас.
Я вам скажу, що реально економний варіант. Не думала, що колись про це скажу. Вигідніше купувати чим звичайний в магазинах.
Сосиска_Втесте
• 08 октября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Тем более. Какие 1500 грн? Если с шампунями-гелями для душа и всеми остальными средствами гигиены, то еще возможно. Иначе не верю
Добре считайте,капсули Самат голд 600 гривень,капсули для прання 300 гривень,кондиціонер 100 гривень .Туалетний папір 200 гривень ,рушники паперові 100 гривень,вологі серветки 50 гривень ,губки 25 гривень.Ополіскувач для посудомийки 100 гривень,сіль для посудомийки 100 гривень,блоки бреф для унітазу 100 гривень.Це те що закінчується за місяць
from Ukraine• 08 октября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Паста зубная 130 гр
Бумага туалетная 100
Мыло 100
Фейри, порошки у меня надолго. Как можно каждый месяц брать?
Туда же шампуни
Бумага туалетная 100
Мыло 100
Туда же шампуни
Какую пасту берете?
Сосиска_Втесте
• 08 октября 2023
Ответ дляПотужна махіна
Це такі ціни зараз на 30 шт? Автор - соррі, але ви транжира.
В смислі транжира,так такі ціни.
Флюорография гуся• 08 октября 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Какую пасту берете?
Сплат розовая. Моя любимая.
Флюорография гуся• 08 октября 2023
А ещё закупают сразу 5 пачек больших салфеток , ну это наверное на полгода. Я ими и пыль вытираю и жопу))) и все что можно
Шампунь + бальзам + гель для душу приблизно 300 грн в місяць. Зубна паста 200, пральний порошок + ополіскувач 250грн, тампоны 90 грн, туалетний папір та мило 120 гривень, пмм сіль+ порошок 220 грн, різні миючі 1 раз на 2 місяці до 100 грн. Антиперспірань комусь із 3х кожен місяць 100грн. + 100 гривень в середньому на місяць заміна зубних щіток чи зубна нитка чи засіб для вмивання. От приблизно 1400 на місяць і виходить
Конотопська відьма• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Який у вас склад сімʼї? 200 грн туалетний папір на місяц? Це що за папір такий?
Масяня Я• 08 октября 2023
В цьому місяці нуль,я не купляб так щоб кожний місяць,в тому купила бутилку фері і туалетний папір 40 штук
Золота орда• 08 октября 2023
Стиральный порошок 2-3 кг 300-400грн на 2-3 месяца.
Пачка губок, пачка тряпочек - 100грн в месяц.
Банки моющего для посуды - 100грн в месяц.
Туалетная бумага, салфетки для рук - 150грн в месяц.
Всем остальным не пользуюсь.
Шампуни, прокладки, мыло - это уже не бытовая химия, а средства личной гигиены. У меня это отдельная статья трат.
Всем остальным не пользуюсь.
Міс Всесвіт• 08 октября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Не перете, унітаз, раковину, духовку не миєте засобами?
Я духовку мию лічені рази на рік. Напевно готую такі страви, що воно якось не брудниться. Тому виходить, що 1 флакона піни для духовок мені вистачає на декілька років. Я вже точно не памʼятаю, але здається що купляла за 80 чи 90 грн
Сосиска_Втесте
• 08 октября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Сніжна панда ,склад сім’ї ,три людини
Королева Сарказма• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
А як у вас так мало виходить
У мене тоже 1000 в несколько месяцев
Вот Персил купила 600 грн на год точно хватит
КучМала• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
А навіщо сіль для посудомийки купляти кожен місяць?
Конотопська відьма• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Сніжна панда ,склад сім’ї ,три людини
Нас 4 і менше витрачаємо. Не знаю що ви робите з усім перечисленим.
Міс Всесвіт• 08 октября 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Паста зубная 130 гр
Бумага туалетная 100
Мыло 100
Туда же шампуни
Бумага туалетная 100
Мыло 100
Туда же шампуни
Наприклад в нас родина 3+1. Купую туалетний папір Сніжна панда, умовно 60 грн/4 рулони. У нас майже рулон в день, тобто 4 рулонів на тиждень не вистачає. То нам лише на тиждень 100 грн виходить на туалетний папір
Королева Сарказма• 08 октября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Пароочиститель не мою много лет
Сосиска_Втесте
• 08 октября 2023
Ответ дляКучМала
Її вистачає на декілька місяців,але вона не дорога,я ще написала за доместос,пропер,для скла,їх твкож на два місяці
Королева Сарказма• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Яке Окр Таблетки сомат голд 600 гривень на місяць,капсули для прання 300гривень на місяць
Порошком сомат по акциям
Дело было давно• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Вистачає,але таблетки для посудомийки 600 гривень Сомат голд ,якраз на місяць.А ще потрібна сіль і ополіскувач.Капсул для прання коробка на місяць
сомат голд для пмм 90 таблеток 650 грн.
вы по 3 раза каждый день пмм включаете?
Флюорография гуся• 08 октября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Я беру розовую бумагу в рулоне , нам этой панды как мы срем не хватит и на 3 дня))
Сосиска_Втесте
• 08 октября 2023
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну ось бачите хоть хтось мене розуміє,У вас тільки на папір 400 гривень в місяць іде
Сільський ансамбль• 08 октября 2023
думаю не більше 400 на місяць, я не фанат хімії, подивилась, все є , останній раз купувала Доместос 2 літра за акцією, якась була чудова ціна в 130 грн. Беру все по акції, завжди маю запас, у мене дім, є де зберігати. Більше всього тягне посудомийка.
Ответ дляСосиска_Втесте
Купила 36 капсул финиш ультимат 5.50 евро, но можно и 50 таблеток за 3 евро взять, ноунейм, жидкий гель на 46 стирок - 3.50 - мне на пару месяцев хватит. На моющие евро 15 уходит. Это туалетная бумага, бумажные полотенца, средство для мытья стекол, пола, унитаза, антижир, антипятна, от налета в душевой, губки. Всего, кроме туалетной бумаги, хватает на несколько месяцев
Зубная паста, мыло, шампунь, кондиционер, гель для душа -еще 10 евро максимум.
Сосиска_Втесте
• 08 октября 2023
Ответ дляДело было давно
сомат голд для пмм 90 таблеток 650 грн.
вы по 3 раза каждый день пмм включаете?
Майже кожен день два рази
Королева Сарказма• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Влажные салфетки 19 грн велмармарт 60 шт
Сосиска_Втесте
• 08 октября 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Так і я про це ,люди які її не мають не зрозуміють що вона реально тягне дорого