Федорино Горе• 13 февраля в 21:34

Зачем некоторые игнорят языковые курсы, ищут отмазки, прикидываются немощными?

Хитрожопят
Вумна, аж страшно• вчера в 02:35
Ответ дляMarsForEver
Так уезжайте!
Я правильно поняла - вы просто вышли замуж за немца и теперь всем беженцам (или беженкам?) говорите - так уезжайте! Не напрягайте нас, прошу (цитата)
?
Вумна, аж страшно• вчера в 02:44
Ответ дляMarsForEver
Ох как же вы нас задолбали, и когда же вы нас осчастливите своим отсутствием?
«Нас?»
Вы живете в Германии АЖ 14 лет? И уже НАС? И в таком контексте?
Вы серьезно?
Ms. Искренность• вчера в 03:01
Ответ дляБорисфенка
Готую їжу сину, ходу на фізпроцедури, прибираю квартиру, волонтерю, вишиваю, собачуся на Советчиці.
Последнее чаще всего
Ms. Искренность• вчера в 03:02
Ответ дляMarsForEver
Может быть, потому, что вы живете за чужой счет. И оплаченные экзамены заваливаете, и квартиру вам оплачивают, и страховку. А вы переезжаете из страны в страну, как стрекоза? Или вы в Украине? Тогда зачем ваш комментарий?
А почему когда другие беженцы жили за счет немецев, еще давно , до украинцев. Вас это не беспокоило ?
Ms. Искренность• вчера в 03:22
Ответ дляБорисфенка
У нас в місті є шоколадна фабрика, протеїнові фабрика і фабрика по виробництву вівсяних пластівців, на всіх хочуть сертифікат В1, і не тільки від українців, зі мною на курсах вчилися турки, які живуть вже по 10 років, мову знали, але такого сертифікату не було, ходили на курси після роботи ще й платили з власної кишені по 350 євро в місяць.
На Амазон можно . Там меньше требования , а если знают Английский то и его хватит
Ms. Искренность• вчера в 03:23
Ответ дляБорисфенка
Пусть платят
Ms. Искренность• вчера в 03:24
Ответ дляБорисфенка
Але ж не бандерівці, погодьтеся? І Харків також.
Помню одна советчица сказала , что Харьков это центральная Украина, а не восток ахах
Ms. Искренность• вчера в 03:26
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я представляю, как она приходит и такое говорит каким-то арабам, сирийцам, сомалийцам
Ее только украинцы беспокоят
Ms. Искренность• вчера в 03:26
Ответ дляMarsForEver
А сирийцы мне редко встречаются, намного чаще украинцы.
Ага ага. До 2022 года вам нравилось сирийцев содержать ?
Ms. Искренность• вчера в 03:27
Ответ дляMarsForEver
А представьте, я прихожу и говорю это вам — сем вы лучше?
Никто не лучше , не хуже .но почему вас беспокоят только украинцы?
Ms. Искренность• вчера в 03:29
Ответ дляБорисфенка
Джоб-центр. Трикімнатна квартира 65 метрів на мене і 13-річного сина. Менше не можна, права челавеков блюдуть дуже ретельно.
Можно . На двоих можно меньше 65
Ms. Искренность• вчера в 03:30
Ответ дляMarsForEver
Вы расистка?
А вы только украинцев не любите ?
Ms. Искренность• вчера в 03:32
Ответ дляMarsForEver
Я расистка по отношению к обнаглевшим украинкам, да, это так.
А чего только к ним . Вы ж еще до 2022 содержали кучу беженцев
Ms. Искренность• вчера в 03:33
Ответ дляБорисфенка
Тому що сірійців ви годуєте 15 років, а українців 4 роки. Але до українців у вас претензій до небес, а арабів чіпати боїтеся, годуєте мовчки.
Так, українці найкращі!
Это другое )
Ms. Искренность• вчера в 03:34
Ответ дляMarsForEver
Нашу шоблу, Вы о чем? Вы за 4 года не выучили язык, сидите на выплатах, сделали операции бесплатно, еще и недовольны всем? Где ваша совесть?
Ответьте на вопрос . Почему вы содержите сколько лет сирийцев и тд и вас это устраивает
Ms. Искренность• вчера в 03:37
Ответ дляБорисфенка
Ну нарешті! Любіть німців і не морочте мені голову.
А я вже сама якось розберуся.
У вас нет прав . Вы ничто . Лох
Ms. Искренность• вчера в 03:38
Ответ дляMarsForEver
А вы радуетесь? Вот типичная украинская беженка. А когда вы начнете работать? Или корона не позволяет?
Сирийцы домой поедут и вас заберут
Ms. Искренность• вчера в 03:39
Ответ дляТундиринда
Я иногда лежу в обмороке от осознания, сколько выделяют на эту ерунду денег. Если дать эти средства конкретно на руки семье (имею ввиду нормальную семью, не маргинальную), то она сама сделает своего ребенка счастливым )
Ждать всю жизнь от кого-то подачек на своих детей это глупо . И бессмысленно
Ms. Искренность• вчера в 03:40
Ответ дляМати тріля
Я сдала В2, выучила с нуля. Ищу работу, одни отказы
Это часто так
Ms. Искренность• вчера в 03:43
Ответ дляБорисфенка
Епопея номер два - із стоматологом.
Я спочатку лікувала зуби щось по страховці, щось за гроші, по 70 євро за пломбу, потім вчепився ’Давайте щелепи по страховці зробимо, безкоштовно’. Стоматолог - російськомовний араб, десь в Харкові колись вчився, давно в Німеччині живе.
Я здуру погодилася. По страховці моя страхова виділяє 2600 євро, він розповідає, що зробить зверху зліва мосту, де нема одного зуба, і знизу щелепу, де нема кутніх зубів з двох сторін.
Після того, як він отримав страхові гроші, починається плач, що я маю доплатити 500 євро. Прошу пояснити, за що, хрен там, в нього нема часу, ’Я все зроблю гарно’. Гарно робить тільки мосту на верхні зуби ліворуч, нижню щелепу робить залізну на гачках аж з одним зубом по боках, це лютий писець, з нею ні рот відкрити, ні говорити неможливо.
Я послала його подалі, він на мене подав в суд, з мене здерли 860 євро. Тобто я фактично заплатила за верхній мосту, а мої страхові 2600 євро він просрав на херню. Тепер я на нього подаю позов в свою страхову за неякісну роботу, хай експертизу проводять.
Родичці також зробили хрень за 600 євро, неможливо носити.
Просирають стоматологи наші страхові гроші.
Ну я тоже доплачивала и все . А что делать . 400 евро доплатила . Сделал плохо . Уже давненько работаю. Теперь буду намного больше доплачивать
Ms. Искренность• вчера в 03:43
Ответ дляБорисфенка
Епопея номер два - із стоматологом.
Мне тоже не нравится как сделали . ((
Ms. Искренность• вчера в 03:44
Ответ дляБорисфенка
При тому, що це робочі місця. Моя подруга працює вже в Джоб-центрі, здала мову на В2, така була вимога про вакансії. Отримує 3000 євро. Я нею пишаюся.
Неплохо . Чистыми 3000 это норм . А что она делает
Ms. Искренность• вчера в 03:46
Ответ дляБорисфенка
Освіта юридична. Зараз якийсь бератор, не знаю точно назву посади.
Заново переучивалась ? Вель ее образование не думаю ,что прям там в тему . А в германии на что учился , тем и работай. Не так как в Украине
Ms. Искренность• вчера в 03:47
Ответ дляБорисфенка
Те саме з будинками відпочинку - я можу сказати в Джоб-центрі, що у мене депресія, і нас дадуть путівку на пару тижнів на базі на березі Балтійського чи Північного моря, по 100 євро з людини на добу.
Але я не люблю холодні моря і готелі, в також німецьку кухню, мені вдома краще.
Але до питання - як вони під соусом турботи про біженців підтримують всі галузі, і соціальні, і медичні, і сферу відпочинку. Біженцям по 600 євро, своїм галузям мільярди. ’Ми ж вас ощасливити хочемо’.
Ого. Не знала об этом . Надо было так сделать. Пока была на джобе
кураГАЛЯ• вчера в 04:40
Ответ дляБорисфенка
Саме так. У мене зараз дві епопеї, з югедамтом і з стоматологом. Про кожну розповім окремо.
Югендамт нам допомогає, бо син збунтувався і не хоче ходити в школу. В відвідування школи обов´язкове. Я неходяча, водити його за руку не можу, він мене дурив, зранку з дому виходив, сидів в парку замість школи. Його спалили, звісно. Думав, що всі дорослі сліпі, в не тут то було. Тепер я регулярно ходжу в Югендамт на терміни з сином, всі соціальні працівники нашого містечка завзято хочуть зробити мого сина щасливим. Пропонують різноманітні курси після школи, дурні кошти а-ля 800 євро в місяць за це платить Югендамт соціальним центрам, в спортзал їх возять на машинах, які купив цей центр, є ігрові кімнати з купою тренажерів, п´ять дорослих жінок годинами ведуть душевні бесіди з сином і мною, зараз дали помічника по 6 годин на тиждень, хороша жінка з оплатою 30 євро на годину, в ще одному центрі біля школи син буде замість деяких уроків ходити на індивідуальні заняття з основних предметів, по яких відстає, також будуть ходити на конний спорт і на різні екскурсії, я навіть боюся питати, скільки за це заплатить Югендамт.
Воспитанием сына, я так понимаю, вам сидение на советчице мешает заняться? Смотрите подыщут ему семью с более ответственными родителями.
Гарні диньки• вчера в 07:07
Ответ дляБідося
Почитала вашу відповідь. Не чула жодного прецеденту, де б когось зобовʼязали заплатити за покинуті курси. Емоційно-то таке діло, тим паче для тих, хто твердо вирішив повернутись. А для тих, хто вагається, приводів вагатись знайдеться і без курсів.
Даже если решил вернуться, то знание немецкого лишним не будет. Просто ленивые люди, которые ленятся взять в руки даже ту рыбу, которая сама в руки плывет. Такое мое мнение
Кава з адреналіном• вчера в 07:11
Ответ дляБорисфенка
Я тут періодично зустрічаю емігрантів, які приїхали 30 років тому і досі не говорять німецькою. Також турки прожили по 15 років, на курси пішли, бо не розмовляють
Так що ви даремно на українців кидаєтеся. Якраз українці великі молодці, стараються на всі боки, і мову вчать, і працюють, і бізнеси організовують, і на ’Голосі країни’ співають, і мистецькі акції влаштовують.
Будете смеяться - я там была месяц. Я знаю немецкий. Они удивлялись. Откуда ты его знаешь? Говорили мне, что люди, которые лет живут так не говорят… 😁
Не обижаюсь• вчера в 07:15
Ответ дляАнонім-ка
Хм, це ви про відому тут порадницю?
Гав гав? Чи хто?
Не обижаюсь• вчера в 07:20
Ответ дляБорисфенка
Бо хочуть повернутися додому вже завтра. Піти на курси - це залишитися ще мінімум на рік.
Це така форма самообману.
То що? Завтра повертаєтеся?
Форма самообману - думати, що пособія назавжди.
А курси, до речі, Бамф перестав оплачувати. Якщо спочатку давали і курси і повтори безкоштовно, то повтори відмінили давно. А оплату курсів недавно. Тепер треба ой як постаратися, щоб отримати можливість безкоштовно вчити мову.
Не обижаюсь• вчера в 07:24
Ответ дляБорисфенка
Вище я пояснила про фінансові аспекти, почитайте.
Так, зараз курси взагалі призупинили, тривають дебати щодо доцільності фінансування.
Якраз робочий контракт припинити легше, пару тижнів відпрацював та й поїхав. В курсів якщо 4-5 місяців залишилося, вже не кинеш.
Що ви мелете? Курси 6 місяців всього якщо з А1 починати. Не знаю, як може бути А1 у людей, які вже 4 роки живуть в країні.