Сосиска_Втесте• 08 октября 2023

Скільки грошей в місяць ви витрачаєте на побутову хімію?

Я кожен місяць виирачаю по 1500 гривень .Сюди входять таблетки для посудомийки,пральний порошок,ополіскувач,туалетний папір,вологі серветки,пропер для пола,для скла,доместос,блоки для унітаза,губки і інше.Цікаво як у інших ,така ж сума виходить.
Небалувана Галя• 08 октября 2023
Ответ дляБлиск думки
3-слойный, если небольшими упаковками брать, то и больше в месяц выйдет
Да, у меня бумаги больше идёт. Один рулон белой бумаги на три дня максимум. До 16 рулонов в месяц
Проня_Прокоповна• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Боже напишеш одне все перекрутять,в описі запитання скільки витрачаєте ви
Какая вам разница,у каждого свой образ жизни и расход.У меня средство для стекол флакон на год)
sky-fly• 08 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Так і я про це ,люди які її не мають не зрозуміють що вона реально тягне дорого
Так пмм економить гарячу воду економить 1 до 1 і виходить із вартістю засобів. До того ж у Вашому випадку 300 гривень як мінімум на засобах для пмм можна зекономити
Міс Всесвіт• 08 октября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Крім духовки ще плита є. Її теж миєте два рази в рік?
В мене індукція, вона миється в рази легше ніж газова. Я її або протираю вологою серветкою, або якщо є залишки жиру та щось розлилося, то бризкаю розведеним концентратом для кухні Амвей. Його я купую дуже рідко, мені тієї пляшечки вистачає роки на 2 точно, а може й більше
Міс Всесвіт• 08 октября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
У вас , порошком пользуемся. .
Не у всех , у вас все много очень
Я теж порошком користуюся, рази в 3 дешевше виходить ніж капсулами, навіть з урахуванням солі та ополіскувача
Конотопська відьма• 08 октября 2023
Ответ дляБлиск думки
Я спеціально запитала скільки людей і який виробник. Я беру Zewa 2-х шарову завжди великими упаковками, яких надовго вистачає, тому мене і здивувала ціна, що якось дорого виходить.
Конотопська відьма• 08 октября 2023
Ответ дляДело было давно
так это у нее и так 60 см)))
По ходу ще й на 2 дека тільки 🤷‍♀️
Диви яка я пава!• 09 октября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
По пару рулонов в день уходит у меня
Небалувана Галя• 09 октября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
По пару рулонов в день уходит у меня
Ну может у вас семья большая, девочек много? У меня рулон в день только в женские дни и когда сестра приезжает
Диви яка я пава!• 09 октября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Вдвоём живём, я и дочка. Много пьём. И рулоны там маленькие.