Nsuny• 13 января в 14:33

Ненавиджу мити підлогу!

От не можу, так мене це бісить, що прям настраююсь на вологе прибирання. Мені краще тричі попилососити, ніж помити підлогу. Я одна така? Бачила всякі пилососи миючі, але там ціна космос. Пилососи ручні, як ручка, але чи не важкі і чи миє? Може є швабри, які самі прибирають?

Короче, дівчата, поділіться своїми лайфхаками, як ви облегшуєте цю справу? Ну сил нема(
Медсестричка• 13 января в 14:36
не мию
Шумелка Мышь• 13 января в 14:36
Какую площадь нужно помыть ?
И_В_офигительных_штанах• 13 января в 14:36
У мене робот та швабра-бризкалка
Моя ненависть починається з наповнення відра
Не заздріть тьоті• 13 января в 14:36
Я не мою
Распутница• 13 января в 14:36
Робот пылесос и пылесос аккумуляторный одновременно и пылесосит и моет
Не виправдовуюсь• 13 января в 14:37
Мою раз в пятилетку, когда настроение есть
Наполеон Бонапарт• 13 января в 14:37
А посуду мыть любите?
Давайте меняться, я вам полы + туалет, а вы мне посуду. Ненавижу ее мыть(((
Швендяю містами• 13 января в 14:38
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А посуду мыть любите?
Я обожаю мыть и посуду и пол
Повітруля• 13 января в 14:39
Это я каждый раз, когда приглашаю кого-то к себе на уборку.
Панна Кота• 13 января в 14:42
Мне помыть пол и что то постирать легко..но вот с кучами всего никак совладать не могу и толк ему привести
автор Nsuny • 13 января в 14:42
Ответ дляМедсестричка
не мию
а так можна було?) мені неприємно жити серед бруду, тому не вихід. але от як полегшити собі життя?
автор Nsuny • 13 января в 14:43
Ответ дляШумелка Мышь
Какую площадь нужно помыть ?
56 кв. трикімнатна квартира(
Лепешечка• 13 января в 14:43
Сильно рекомендую.
По суті, це електро швабра.
4 ролика, подача чистої води і збір брудної.
Плюс може збирати дрібне сміття(в мене до збирає в процесі миття залишки шерсть яку моя собака встигла натрусити між пилесосом і миттям підлоги)
Зараз ще й актуально, що вона на акумуляторі.
автор Nsuny • 13 января в 14:44
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
У мене робот та швабра-бризкалка
і як вам робот? шо він робить? плюси мінуси?)

шваброю після робота проходите? чи як?)
Медсестричка• 13 января в 14:44
Ответ дляNsuny
пропилосошу і чисто
ну мию, коли прилипати починаю
автор Nsuny • 13 января в 14:44
Ответ дляРаспутница
тобто спочатку робота? а потім акумуляторний пилосос? але звучить як подвійна складність. навіщо два рази пилососити?)
автор Nsuny • 13 января в 14:45
Ответ дляНе виправдовуюсь
вам не брудно?
автор Nsuny • 13 января в 14:45
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А посуду мыть любите?
та теж не дужее люблю, але то ще чоловік миє інколи. вже легше)
автор Nsuny • 13 января в 14:46
Ответ дляШвендяю містами
Я обожаю мыть и посуду и пол
поділіться знаннями як полюбити мити пол?)
И_В_офигительных_штанах• 13 января в 14:46
Ответ дляNsuny

шваброю після робота проходите? чи як?)
Я неприскіплива, аби не я.
Це не прибирання на всі сто, а щоденне, легке. Збирає пил, волосся, шерсть.
Раз на місяць пилосошу і мию ретельно.
автор Nsuny • 13 января в 14:48
Ответ дляЛепешечка
Сильно рекомендую.
По суті, це електро швабра.
так а це більше пилосос чи швабра? не зрозуміла як воно працює(
Швендяю містами• 13 января в 14:48
Ответ дляNsuny
Ну тут играет такой фактор. До 20 лет я жила как принцесса. Этим всем занималась бабушка меня никто не заставлял никогда. Поэтому нео негативных мыслей на этот счет типа триггеров детства. А двигать попкой это полезно для здоровья) причем я люблю мыть по старинке тряпкой вручную
Распутница• 13 января в 14:48
Ответ дляNsuny

шваброю після робота проходите? чи як?)
Робот каждый день убирает меня устраивает , раз в неделю убираю аккумуляторным всю квартиру
И_В_офигительных_штанах• 13 января в 14:49
Ответ дляШвендяю містами
Я обожаю мыть и посуду и пол
Как? Я даже в перчатках чувствую жир и кусочки..а запах
Не виправдовуюсь• 13 января в 14:50
Ответ дляNsuny
вам не брудно?
Брудно)
Терплю
Швендяю містами• 13 января в 14:50
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Никогда не используются перчатки ибо не чувствую отмылось или нет. Для мытья испотзкю детские Гели для посуды они не портят кожу.
Брехушечка• 13 января в 14:52
Девочки, а есть электрошвабры?
автор Nsuny • 13 января в 14:53
Ответ дляБрехушечка
Девочки, а есть электрошвабры?
от теж цікавить) є шось легке і електричне, не за всі гроші світу?)
Пліткарка• 13 января в 15:05
купили пилосос миючий з самоочищенням, і я забула про це питання взагалі, мені пофігу, що дорогий, зате я не мию підлогу
автор Nsuny • 13 января в 15:15
Ответ дляПліткарка
а шо купили? який бренд модель?