Алгонавт• 09 октября 2023

Чмо не дає мені спати

Чоловік
П‘є від п‘ятниці, щойно проснувся, ходить по хаті, спати не дає, на балкон/з балкону на перекур, телевізор ввімкнув, а я спати не можу, коли посторонні звуки.Не скандалю, дітей не хочу розбудити. Але тепер розумію, коли дівчата писали тут, що потрібна остання крапля
автор Алгонавт • 09 октября 2023
І справді, мені тепер байдуже, що скажуть люди
40каградусная• 09 октября 2023
Не сцить на одяг?
автор Алгонавт • 09 октября 2023
Лише така пустка на душі, бо розумію, що людини, яку колись полюбила вже немає. Є залежність, коли горілка на першому місці
автор Алгонавт • 09 октября 2023
Ответ для40каградусная
Не сцить на одяг?
Ні, а що ще і так може бути?
40каградусная• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Ні, а що ще і так може бути?
Була тема від порадниці недавно
ХаДиДиШь• 09 октября 2023
Хто заставив вас вийти за нього заміж?!
автор Алгонавт • 09 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Хто заставив вас вийти за нього заміж?!
Не був він навіть близько таким, як би це банально не звучало
ХаДиДиШь• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Тобто спився в шлюбі з вами?
автор Алгонавт • 09 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Тобто спився в шлюбі з вами?
Виходить, що так
ХаДиДиШь• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Виходить, що так
Спокутуйте провину і шукайте йому психотерапевта з досвідом лікування алкогольної залежності. Як любив наспівувати мій другий чоловік пісеньку Дзідзя ’з´їла баба мужика’((((
автор Алгонавт • 09 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Яку провину? Ви про що?
тяжкаялюдина• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Я іду спати на матрас на полу до дітей в кімнаті,але у могго таке буває рідко
автор Алгонавт • 09 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
І у мого рідко, але від цього не легше
автор Алгонавт • 09 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Скільки днів може пити? Як виходить з запоїв?
Na kablukah• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Яку провину? Ви про що?
Чушь собачья.
Мой папа всю жизнь пробухал и перманентно изменял маме.
Ни разу не видела,чтобы она ему мозг выносила за 25 лет семейной жизни.
Если человек выбирает алкоголь -это лишь его зона ответственности.Никак не окружающих людей,тем более семьи
Это Вам виктимность приписывают)
тяжкаялюдина• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
І у мого рідко, але від цього не легше
Ні ну пару разів за пів рока,і курить на вулиці,але я не парюсь і сплю у одного з дітей в кімнаті,вони мене навіть не бачать,з ранку перехожу до чоловіка,йому теж зараз важко.
Раз на місцяц може бухнуть
ХаДиДиШь• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Яку провину? Ви про що?
Тобто одружувалися ви з нормальним адекватним хлопцем, а спився він сам по собі? Вибачайте, але в нормальному шлюбі це так не працює -- хоча про нормальність мова тут не йде, ясна річ.
тяжкаялюдина• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Неееее,якіх днів,раз у місяць це крайняк і то рідше
Послушная• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Яку провину? Ви про що?
Так до вас був непиюща людина, а з вами запив. Треба лікувати
illaria-k• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Ні, а що ще і так може бути?
и хуже бывает
Амелі на мілені• 09 октября 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ви підозрюєте що авторка йому в горлянку горілку заливала?
Амелі на мілені• 09 октября 2023
Ответ дляПослушная
Ну най лікується.
Амелі на мілені• 09 октября 2023
Як не сумно, але найкраще що ви можете для вас усіх зробити - це жити окремо.
Бжоли-бандерівці• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
До чого тут люди?
автор Алгонавт • 09 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Раз на місцяц може бухнуть
Нічого собі у вас реакція на все це
Зрадорозганячка• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Это так и есть. Хорошо, что вы это проговорили. Значит, можете принять решение, что дальше с этим всем делать.
ХаДиДиШь• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
Так, тієї людини вже дійсно немає... Вона загинула у шлюбі з вами. І ви ні при чому, ясна річ, ви біленька пухнаста жертва...
Опля Картопля• 09 октября 2023
Ответ дляАлгонавт
А що скажуть люди?
Опля Картопля• 09 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Згадала. Я у відносинах. Коли жили на спільній території, оренда, то він падло майже кожні вихідні пив. Я не витримувала та йшла спати на малесенький диван у гостинній, де не вміщалися ноги.
Він також міг серед ночі лізти до мене або зі скандалом або з любов´ю. Ненавиджу його досі за це, падло.
Зараз в мене своя територія і я просто не пускала його до себе, то він вишибав двері серед ночі.
Тобто люди не міняються. А подібне терпіти це себе зневажати.
Опля Картопля• 09 октября 2023
Ответ длятяжкаялюдина
Раз на місцяц може бухнуть
Це добре якщо не чіпає. А якщо будить серед ночі всю сім´ю, що тоді робити?
Я досі не можу простити за всі безсонні ночі.