Блондинка в Шоколаде• Изменено 09 октября 2023

Предавторизация платежу

Оплатила замовлення (пром). Сума списалася але прийшло повідомлення: предавторизація платежу. Продавець каже що не сплачено замовлення, типу гроші мають мені повернутися. Пройшло 4 дні, тиша. Телефонувати в банк чи чекати далі?
Україна понад усе!• 09 октября 2023
звісно звонити в банк!
одразу треба було

там вічно якісь фокуси, тому в мене тільки 2 варіанти там покупок
- оплата при отриманні
- коли щось дрібне, прошу номер карти, оплачую напряму продавцю

автор Блондинка в Шоколаде • 09 октября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
звісно звонити в банк!
одразу треба було

- оплата при отриманні
Дякую! Вже!
11 дней удерживаются деньги. А дальше магаз должен от них отказаться (в моем случае). А если не откажется я снова буду звонить в банк