Эта_Шикарна)• 09 октября 2023
Tez tour разрешение на выезд ребёнка за границу
Кто летал недавно на отдых через оператора Tez tour? Прислали информацию, что нужно обязательное нотариальное разрешение на выезд ребёнка от отца. Нашим пограничникам оно не нужно, вопрос тогда зачем
Пожмаковна• 09 октября 2023
Турфірма хоче зняти з себе відповідальність і просить туристів мати все про всяк випадок, щоб до них не було претензій.
Багиня• 09 октября 2023
Ніхто не заморочився щоб зробити правку в зразку документів. Скидають те, що два роки тому скидали
Эта_Шикарна)
• 09 октября 2023
Девчонки, ну а кто летал, все нормально было? Это же разрешение по сути нашим пограничникам только нужно?
Безпорадна Кроко• 09 октября 2023
Кажуть, що пропускають , якщо з мамою . Але, на всяк випадок, можна зробити.
Багиня• 09 октября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Так, тільки нашим. І у період військового стану не потрібно і нашим
Тішуся неперетішуся• 09 октября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да. Только нашим было нужно. Сейчас не нужно.
Много раз через границу ездили
Нетутешня• 09 октября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Тільки нашим, так.
І дозвіл не потрібний
Трільчиха• 09 октября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
на всяк випадок ще можна здати аналізи, та ще щось зробити.
Безпорадна Кроко• 09 октября 2023
Ответ дляТрільчиха
То здавайте, або з собою носіть, можете із собою щось зробити. Я написала, бо знайома розповідала, в Молдові на кордоні питали, можливо така зміна була. Але вам потрібно доколупатися)
Трільчиха• 09 октября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Мені не треба, я знаю свої права.
Нетутешня• 09 октября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
В Молдові?! З якого дива молдовська влада цікавиться сімейним законодавством інших країн
Трільчиха• 09 октября 2023
Ответ дляНетутешня
ну то ж знайома казала, а це офіційна інфо, ніж у прикордонників.