СМСница• 09 октября 2023

Дівчата мерзляки, як утепляєтесь на осінь, зиму?

Що порадите такій же))
Що купили цікавого, поділіться порадами.
Мої покупки: фланелеве постільне, легінси на флісі, піжама з велософту.
Дякую всім за поради, гарного дня.
Ждун с Нибиру• 09 октября 2023
Ви з хати не виходите?
автор СМСница • 09 октября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ви з хати не виходите?
А до чого це питання?
Ждун с Нибиру• 09 октября 2023
Ответ дляСМСница
А до чого це питання?
Піжама, постіль… одяг повсякденний вас не цікавить?
Физрукая• 09 октября 2023
Не виходжу без потреби на вулицю.
Термобілизна на флісі або з шерсті. Теплі капці закриті. Флісові речі для дому.
Не кую, не мелю• 09 октября 2023
П´ю протягом дня гарячу воду з термоса або трав´яний чай - зігріває.
Готова до другої• 09 октября 2023
ніяк, немає сенсу.
якщо знов будуть відключення світла то насоси не працюватимуть і опалення все одно не буде, як і минулої осені-зими. будем знову шукать де зимувати.
Барабан для дорослих• 09 октября 2023
я наоборот стараюсь з дому виходити, хоча в торг центри попити чай, каву ніж в дубаке сидіти
Готова до другої• 09 октября 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
18 поверх і хворі коліна не дуже сприяють біганині туди-сюди
Кубик Рубика• 09 октября 2023
Халаты пушистые моё спасение с прошлой зимы. Утром проснувшись одеваю и если прям холодно дома, сверху одежды кутаюсь.
Локшина на вухах• 09 октября 2023
Пуховое одеяло уже много лет.
Чуни меховые, тёплая пижама. И термочашка)

На улицу - спортивные штаны на флисе, пуховик с ветрозащитой и тёплая обувь на достаточно термоизолирующей подошве.
Пищалка• 09 октября 2023
Надеваю футболку и тоненькую пижамную кофту флисовую под свитер. Обувь на толстой подошве. Если нет света и воды, бутылка пластиковая в постель или под халат. Одеяло и сверху плед флисовый.
автор СМСница • 09 октября 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Всеодно не зрозуміла, чого вас так тригернуло.
Це форум! Можемо всі питати тут що хочемо, в межах допустимого звичайно.
Кожна з нас може чогось не знати, а про щось забути, враховуючи теперішній наш спосіб життя.
Тому пройдіть повз, якщо вам не подобається ця тема.
175см55кг19лет (она)• 09 октября 2023
Мальовнича даль• 09 октября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Пуховое одеяло уже много лет.

порадьте термочашку будь-ласка - щоб можна також дитині в школу чай давати
Ждун с Нибиру• 09 октября 2023
Ответ дляСМСница
Ну ви і нєрвна. Мене нічого не тригерить. Я вас нормально запитала- ви з дому не виходите? До чого ця тирада?
автор СМСница • 09 октября 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Пуховое одеяло уже много лет.

Термочашку теж маю. Дуже зручна річ. Я її навіть у невеликі поїздки (до 3-х годин) з собою беру. Також нею рятувалася минулої зими, коли дуже часто відключали світло.
ГейТуда• 09 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
Термочашка в школу не годиться. Дитині краще термос. Купила в Кактус на 230 мл, ідеально, не тече і гарно тримає темпу.
Мальовнича даль• 09 октября 2023
Ответ дляСМСница
яку саме?
Мальовнича даль• 09 октября 2023
Ответ дляГейТуда
покажіть якщо можна
Крию матом страшно• 09 октября 2023
Задовбала мерзнути, вчора включила котел. На вулицю не знаю, як завтра вийду. Я вже 5 днів вдома
Лепешечка• 09 октября 2023
Мене рятує багатошаровість і ворушитися. Чим більше на мені шарів одягу, тим тепліше. Можу ноги в гарячій воді погріти, якщо вдома, шерстяні шкарпетки товстенькі. В мене кровообіг так собі, тому і мерзну.
автор СМСница • 09 октября 2023
Ответ дляМальовнича даль
яку саме?
Ось така в мене
Мальовнича даль• 09 октября 2023
Ответ дляСМСница
Ось така в мене
Дякую))
Простоваля• 09 октября 2023
Не знаю, мы с пальмой еще не мерзнем, чтоб так сильно
Сижу на улице, пью коХфе)..
Хоть я и мерзлячка, ещё пуховое одеяло не достала(..
Астановитесь• 09 октября 2023
Ответ дляСМСница
Я, вообще, не поняла, почему вы на нее напали, она спросила про улицу, все, вероятно, могла посоветовать о одежде там, мало того, еще припаренные 3чел дизлайкнули…мдааа
Со вчерашнего для у людей ретроград, судя по реакции в темах. А еще больше от незнания их все бесит))
автор СМСница • 09 октября 2023
Ответ дляПищалка
А я під ковдру беру таку грілку. Супер штучка, тепла годин 5 точно.
Пищалка• 09 октября 2023
Ответ дляСМСница
У меня есть такая. Но бутылки вытеснили эту грелку. В ноги и с боку 2 шт и до утра тепло.
автор СМСница • 09 октября 2023
Ответ дляАстановитесь
Я спитала спочатку її, до чого це питання. Вона не відповіла.
Так, не заважайте нам тут ділитись лайфхаками. Шукайте для сварок інші теми))))
Астановитесь• 09 октября 2023
Ответ дляСМСница
😄🤦🏻‍♀️ так вы его устраиваете, вот показатель)) не ваша тема ли о уютных фоточках дома?🧐
njasha• 09 октября 2023
Ноги мерзнуть , а я так люблю ходити босоніж
Так і ходжу