Вакцениро Вона• 10 октября 2023

Програма батьківський контроль для телефону самсунг-айфон

Підкажіть , будь-ласка, програму для контролю сидіння дитини в айфоні та блокуванні, якщо в мене самсунг. Бо всі, що мені кидали знайомі, для айфонів. І так, в дітей не останні айфони , а 6,7.
Крошечка-хаврошечка• 10 октября 2023
:) айфон же не дурний :)
Эскиз бесконечности• 10 октября 2023
Family link для андроидов
Белоснежко• 10 октября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Family link для андроидов
Але всі ці проги потребують підтвердження від власника, і маячок буде видимим...
Альфред Шнитке• 10 октября 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Family link для андроидов
А на айфоні?))
Прикуси Язика• 10 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
А на айфоні?))
У мене айфон, у сина телефон на андроїді. Фемілі лінк через гугл акаунт підключено
Альфред Шнитке• 10 октября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Як встановити на айфон фемелі лінк?
Невгамовна сила• 10 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
А на айфоні?))
Там есть встроенный родительский контроль, но он не работает 🤣
БальзаковскийВозраст• 10 октября 2023
Для чого нам інформація які в дітей айфони? Ти більше ще й такі, якими хвастатися тупо
БальзаковскийВозраст• 10 октября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Нет встроенного
Galina_vinsport• 10 октября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Есть Локатор, но это когда у всей семьи айфоны
Прикуси Язика• 10 октября 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Як встановити на айфон фемелі лінк?
В ап сторе качаєте і заходите через свій гугл-акаунт. Потім привʼязуєте гугл-акаунт дитини
Альфред Шнитке• 10 октября 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Дякую
Невгамовна сила• 10 октября 2023
Ответ дляGalina_vinsport
Если честно хз, как он называется, муж со всем этим разбирался. Но не работает оно, либо дочь нашла, как обходить это все дело)))