Бабайко• 09 октября 2023
Порадьте, хочу собі інтимну іграшку
З чого почати. Я знаю, що є тут дівчата, які в цьому знаються🧚🏽♀️
💕🪷💕
Я Вас не боюся• 09 октября 2023
Ответ дляБабайко
Я хочу прям конкретну модель
Їх повно різних моделей саме вакуумників.
Виберіть на свій смак, візміть вже на себе відповідальність.
Ответ дляБабайко
Я хочу прям конкретну модель
Якщо Сатік, то навпаки не раджу ті, які з додатку ))
Придивіться до Тревелера ( у мене такий, він на середню чутливість хороший), якщо у вас низька чутливість - то Pro 3 або Curvy 1+ може бути, якщо висока- ЛавБріз хороший буде.