Амбасадор щастя• 09 октября 2023
Предстоит сложное удаление 4 зубов мудрости. Чем кормить человека пару дней?
Кроме пюре и паштета ничего на ум не приходит. Там два, а то и три дня будет сложно что-то есть, не просто рвать, а разрезать десну, они горизонтальные и два проблемных.
Короче, кто проходи это, чем питались эти дни?
Мольфарочка• 11 октября 2023
Я ледве по одному зубу пережила, таблетки не діяли, не до їжі було. Не уявляю як 4 відразу пережити, ще верхні легші, а нижні це кошмар . В мене оніміла половина лиця, а бііль був страшний, це дні вирвані з життя. Вже 11р пройшло, а є часткове оніміння на підборідді. Надіюсь ви в стаціонарі будете після видалення.