Ищу-брожу• 08 декабря 2024

Скільки цукерок/десертів ви дозволяєте собі зʼїсти в день/тиждень?

Цікавлять відповіді тих, хто не дотримується суворих обмежень, а харчується інтуїтивно.
Морковку дай• 08 декабря 2024
Скільки хочу
220В• 08 декабря 2024
Иногда ноль, иногда могу кг мороженого съесть
мадам Везувий• 08 декабря 2024
Щодня... скільки хочу
Пушап Мі мі• 08 декабря 2024
Хто не дотримується обмежень і дозволяє собі з´їсти . Це як взагалі
Тень льва• 08 декабря 2024
Не дуже таке їм, не люблю солодкого багато і часто. На вихідні в кафе тістечко можу замовити, цього досить мені.
Сладко-соленая• 08 декабря 2024
Не люблю солодке. Інколи може захотітися. З´їм одну цукерку і все. І то я дуже перебірлива, нормального на смак солодкого практично немає.
Мама Чели• 08 декабря 2024
Солодке не їм,бо не люблю.Але буває що пробиває і можу за раз майже цілу шоколадку з´їсти.
Ну і щоб ви зрозуміли ситуацію,в нас вдома стоять новорічні подарунки з минулого року.Ні дитина,ні чоловік не люблять солодкого.
Звичайно вони не повні,але відсотків 20 цукерок там ще є.
Давали на роботі.Мені і чоловіку.
Скоро_вчера• 08 декабря 2024
Иногда вообще не ем.. Иногда много. но я сама шоколад делаю, сладости, сколько в конфетах это не знаю.
Статус Ква• 08 декабря 2024
Взагалі я себе обмежувала в солодкому, цукерок не було вдома, але якось зайшла в Рошен, так захотілося, торт, там в акції шоколадки, набрала, їла скільки хотіла, потім ще чоловік купив шоколадку,тортик, вчора подарувала сестра подарунок солодощів, і я розумію, що мені,це вже не подобається, і шкт відреагував , планую обмеження на цейтиждень, їсти 2 цукерки в першій половині лея, а після свят взагалі не мати їх вдома.
Червона ікорка• 08 декабря 2024
не люблю сладкое, для меня десерт - фрукты, могу килограммами есть
А_я_ЛОЖУ!• 08 декабря 2024
Дуже залежна від солодкого(
Алкоголю не вживаю взагалі, а без солодкого стаю зла, як собака
Три цукерки в день шоколадні і печиво/ кекс/краусан.
Люблю гарячий чорний чай і от до нього щось вживається.
Це я себе контролюю, хочеться більше(
Зріст 156, зараз 54 кг( це ці цукерки і вилазять по бокам)
Наркоманка)(
Скоро_вчера• 08 декабря 2024
Если выпечка, то кусок, два куска кекса в день. В граммах не взвешивала. Торт обычно один раз в день, если пеку..
Каяспер• 08 декабря 2024
В день 2 шоколадки або банка нутелли. Зараз прям тягнее
Одні думки• 08 декабря 2024
Ще не все з´їла.
Несу добро людям• 08 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
Давали на роботі.Мені і чоловіку.
А угостить совсем некого? К вам дети, гости не приходят что-ли? Коллег? Не представляю вообще такой ситуации. Это жадность или чтото другое Зачем эти подарки держать год, теперь уже выбросить пора.
Мама Чели• 08 декабря 2024
Ответ дляНесу добро людям
Вы предлагаете из дому нести остатки на работу?Мне проще купить возле работы,и отнести полную упаковку.Ношу перед отпуском,на праздники,и так иногда.Но из дому не ношу,мне проще выбросить.
Дети не приходят в дом,встречаются в других местах.Дочь иногда в школу носит что то.
Подарки никто не держит,просто едят с такой скоростью,что они остаются.Лежат себе и всё
Вот шоколад с солёным арахисом идёт неплохо.
Ленивица-красавица• 08 декабря 2024
Скільки хочеться, стільки їм. Буває,що місяцями на солодке не тягне, Буває,що кожного дня протягом тижня,то цукерку,то шматочок торта.
Не гоню• 08 декабря 2024
Нуль. У мене залежність від солодкого.
Простіше не їсти взагалі.
Дон Пэдро• 08 декабря 2024
Скільки хочу, стільки і можу з´їсти
Ворожу на каві• 08 декабря 2024
не люблю солодке. їм раз на кілька місяців якщо виникає бажання
Анонимушка• 08 декабря 2024
не люблю сладкое
пару раз в год возникает желание съесть какую-нибудь конфету или мороженое
Несу добро людям• 09 декабря 2024
Ответ дляМама Чели
Просто мы любим сладкое, у нас не залеживается))