АнтиТроль• 10 октября 2023

Какие у вас были ДР в течении последних лет

Имею ввиду за время войны ? Кто позволил себе «больше» и смог радоваться ? У меня скоро Др и мы не в Украине , последнее время уже добрались до заначки и тратим не, там не очень много . Хочется и отметить , выбрать куда то на пару дней , и муж не против , но сковывает вся эта ситуация . Вы бы потопили 1000 баксов из отложенных 4000 баксов на свой юбилей

Сестра настаивает , что надо праздновать и не жалеть , тем более 30 лет
Укр_жіночка• 10 октября 2023
Ответ дляКраля-Галя
На наші гроші у вас було 1440грн

Паливо ~€1.6л
Припустимо, що у вас максимально економна невелика машина, яка везе вас 4 людей. Це по 8л/100км.
У вас 450км, це 8*4.5*1.6= €57.6 дорога = 263злотих
Поділяємо їх на 4, це по 66 злотих на людину.
170-66 =104злотих на людину на день на їжу і розваги. Тут вистачить тільки на їжу із недорогої їдальні. На розваги точно ні. Це просто шастати вулицями і нічого не побачити.
Ну кому шо подобається.
+ у автора є родина. Навіть такий «відпочинок» вийде на 4 не дешево.
Ну і відпочинком це теж не назвати.
Краще сходити кудись по місцю мешкання
Во первых бензин у нас стоит 6.3 злотых, во вторых расход у машины , 5.5 литра, я заправилась на 160 зл..Что значит шастать по улицу? Достопримечательности и есть на улицах.Что вы мне хотите доказать? Делайте ,как вам ’краше’ .Автор спросила’ как провели ДР’ ,я описала ,как можно ,кому-то подойдёт, кому - то нет, мне ваши понты не нужны, я хотела повеселиться и мы это сделали.К чему эта ваша критика? Вы несчастная женщина или просто злая... Не утруждайте себя и не отвечайте мне, вы неприятная особа

Краля-Галя• 10 октября 2023
Ответ дляУкр_жіночка
- сподіваюсь то ви від щастя перейшли на особистості і багато разів написали гидоту незнайомій людині просто так. Хоча вас ніхто не чипав.
Сподіваюсь, це зробило вас більш вдоволеною.
- я намагаюсь все ж таки зрозуміти, як на так невелику суму можна розважитись. нехай у вас паливо вийшло по 40злотих, але решта у 130 злотих майже не відрізняється від моєї суми, 104злотих.
На наші це трохи більше 1000грн.
Це просто піти в ресторан і замовити 2 блюда із кавою. Алкоголя за цей рахунок вже не буде. Або роли та коктейль.
Але ж ви були цілий день. Три рази харчувались. Пили напою, включаючи алкоголь + розважались.
Коли я сказала, що не всі хочуть вештатися на вулиці 10-12 годин на ногах під сонцем і їсти булочки з магазину/або перекушувати у дешевих їдальнях, запиваючи дешевим пивом із лотку, то вас це обурило.
Тим паче, у автора є родина. Це вже зовсім інші умови подорожування.

Коли ти студент- то це можуть бути такі спартанські умови, але коли ти дорослий і маєш родину з дітьми, то такі «варіанти» - не варіанти
Краля-Галя• 10 октября 2023
Ответ дляХвильоватиша
День рождения не праздную лет 20. Не люблю. Это мой день , не хочу шум и лишних людей. Максимум муж и дети заказывают суши и мы ужинаем своей семьёй...
На відпочинки їздите?
Це такий самий відпочинок) просто збігся з ДН
Хвильоватиша• 11 октября 2023
Ответ дляКраля-Галя
На відпочинки їздите?
Влітку тільки ) Взимку ми працюємо. Мій день народження напередодні Нового року.
Краля-Галя• 11 октября 2023
Ответ дляХвильоватиша
Яка різниця. Це ж не безкоштовно)