Sunbeam1• 10 октября 2023

відпустка vs житло

Дівчата, як поступили б у такій ситуації.
ми з дочкою фактично без житло. і саме от ближчі 2 тижні випадає моя відпустка, яку я вже переносила тричі і більше переносити просто не можу:
1) йти у відпустку на 2 тижні і сидіти дома та онлайн шукати житло та чекати,
2) йти у відпустку на 2 тижні, але сісти на авто і поїхати з дочкою (тоді це буде просто поїздка по містах Польщі. мінус- потратимо гроші), а якщо не знайдемо нічого...
3) пункти 1 або 2 робити, але на тиждень (просити на роботі все ж 1 тиждень перенести) - з надією, що колись вийде все ж поїхати на море,
4) поїхати на тиждень на море, далі приїхати і шуктаи житло (ризик потратити багато грошей, і на оренду буде впритик).

Я вже думаю, може нічого такого, якщо не поїдемо на море. Дочка дуже просить, а я просто вже синяк.
Про паління дровами була моя тема. В мене такий стан, що я просто на абсолютному нулі, не вигрібаю вже ніяк
Nataliaero• 10 октября 2023
Боже, сама незнает что ей больше хочется что нужнее... зачем вам мнение чужих людей, которым на вас все равно

Odilie• 10 октября 2023
Та едьте. Неужели одобрение советчиц нужно?
Odilie• 10 октября 2023
Ответ дляNataliaero
И как оправдывается, чесслово.
So_so• 10 октября 2023
Возвращайтесь домой. Полно жилья на ЗУ, с отоплением. Не нужно ничего выгребать.
Еленка14• 10 октября 2023
Не зрозуміла, чому ви без житла? Ви ж десь живите? Де будуть ваші речі під час поїздки?