Скорая помощь• 10 октября 2023
Роздільний бюджет в сім´ї, а побут на жінці. Що можна змінити?
Чоловік пропонує роздільний бюджет. Хоче давати на сім´ю частинку доходу (приблизно 10 тис. грн в місяць, щоб вистарчало на саме необхідне), решту планує вкладати в квартиру, яка куплена на свекруху та планує почати будувати дім на ділянці свекрухи.
В нас 2 дітей, 10 років в шлюбі, працює він неофіційно.
Я тривалий час була в декреті, зараз заробляю 8-10 тис. грн
Чоловік брати побут на себе не хоче (готувати, прибирати, купувати продукти, заняття дітьми - на мені).
Каже, що він глава сімї і я з нього підкаблучника не зроблю.
Переживаю, що можу з часом гола-боса залишитись, діти виростуть, а зі мною і розвестись зможе.
Як мені поступити?
ИзЮмрудная• 10 октября 2023
Ответ дляСама собі лікар
ну гола і боса ви вже залишились. і діти вже голі босі теж. я тільки не пойму а на х...а він вам потрібен?! 10 тсяч на місяць він сам їх проїсть.
якщо у вас хвате духу і сили то розходитися, але ви самі садомазохістка вас і так все влаштовує. Шкода таких жінок.
В смислі на х..я? Ви уважно читали? Зараз автор не платить за житло, має свої 10 тис плюс чоловікові 10 на побут. А розійдеться - то залишаться її 10 тисяч, пару тисяч аліментів і треба буде платити за зйом! У автора є вибір? Вона просто не виживе, ви не розумієте?
Два-три тижні і фсьо• 10 октября 2023
Ответ дляВумна вутка
Какой же это звоночек. Он её нафиг послал официально вместе с её детьми
Я сильно стримувалась при написанні
ИзЮмрудная• 10 октября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мужика змінити
На кого? Вибрати з черги красавчиків бізнесменів, які чекають поки автор розлучиться?
З бісиками• 10 октября 2023
Ответ дляКнопус
Вы текст не читаете , прежде чем советы давать ?
Написано же чёрным по белому - неофициально работает
Сдать в налоговую, чтобы работал официально нельзя?)
Ответ дляИзЮмрудная
А як це допоможе? Річ же про автора в старості а не про дітей. Допустимо, чоловік дітей і так житлом забезпечить. А автор багато собі відкладе з за 8-10 тис грн, що з нею буде, якщо чоловік її років у 50 викине геть. Ну от виростуть діти, роз´їдуться вчитися, чоловік всю спадщину на них і так оформить, платитиме за навчання і підтримуватиме фінансово, а автору скаже, всьо, пішла вон, у мене молода коханка.
Ну, я ж не знаю, на що автор взагалі здатна, навіть якщо гіпотетично залишить дітей чоловіку. Їй же потрібно буде житло винаймати. Я взагалі не розумію, як обирають таких чоловіків і народжують дітей, ще й більше однієї.
Це вже якось дуже потрібно себе не любити. Мабуть, все тягнеться з власного дитинства.
Вумна вутка• 10 октября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Ну у вас может и нет никого в очереди у автора появятся
ИзЮмрудная• 10 октября 2023
Ответ дляsur_sur
Винаймати житло і платити аліменти чоловіку на двох дітей це 33 % від її 10 тисяч!
Я Головна• 10 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
У мене те саме було. Зараз в ЗСУ, кажу переписати його частку на дітей, бо якщо шо, то його батьки не посоромляться.
Вкладати в чужу квартиру, то дурість. Це поганий дзвіночок.
Якщо його батьки непрацездатні пенсіонери, все одно можуть претендувати (навіть якщо на дітей перепише).
Відповідно до ст. 1241 Цивільного кодексу України, малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов´язкова частка).
Алекс-1022• 10 октября 2023
Если вы думаете уже что останетесь с голой жопой, то так и будет….
Сочувствую, лучше разводитесь. Если дети взрослые, то научите их что все хотелки оплачивает папа. Деньги на экскурсию? К папе? Новая спорт форма? К папе. И тд
ИзЮмрудная• 10 октября 2023
Ответ дляВумна вутка
Ви адекватно можете спілкуватися, реально дивлячись на речі і хоч трошечки думати логічно? Чи тільки ображати безпідставно? При чому тут я? Автор двічі рожавша жінка з (саме головне!) зарплатою 8-10 тисяч гривень і двома дітьми на горбу. На цю зарплату вона собі ні зуби не полікує, ні нормального шампуня не купить. Одяг, взуття? Як вона виглядає з такою зп, щоб привабити якогось постороннього успішного чувака? Ви надивилися дешевих мелодрам де красавчик бізнесмен закохується в доярку за її чисту душу і відвозить у свій особняк? Дівчата, ну що у вас у голові, серйозно?
Два-три тижні і фсьо• 10 октября 2023
Ответ дляЯ Головна
Якщо він подарує, то не зможуть.
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ дляПримарочка
Полностью на стороне мужика!
Жена - это обслуга, домработница.
А для настоящей любви есть любовницы (Наташки, Таньки, Ленки...)
Жена - это обслуга, домработница.
Каки любовницы? Мама ему не разрешает..
На Наташку, Таньку и Ленку надо тратить деньги, потому что за так ему никто не даст. А мама ему не разрешает тратить деньги.
Во всей этой истории один плюс - любовницу иметь таким мальчикам никто не разрешает. Ни жена, ни мама.
Ответ дляИзЮмрудная
А як же Золушка?)) хоч вона і без дітей, але ж обірванка))
Ответ дляСолоденька цукОрка
Каки любовницы? Мама ему не разрешает..
Ну, це не точно, декотрі матусі для синАчків нічого не шкодують, особливо не свої гроші)
Домашня Зюзя• 10 октября 2023
10 тыс? Он прикалывается?
У нас на троих на продукты больше уходит. А лекарства, одежда?
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Вы думаете если купить дорогой шампунь, то мужчины слетятся как пчелы на мед?
Все дело в дорогом шампуне?
О как тема интересно закрутилась пока я по делам бегала )))))
Все дело в дорогом шампуне?
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
10 тыс? Он прикалывается?
Мама не разрешает ему больше, Вы не понимаете)
ИзЮмрудная• 10 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Все дело в дорогом шампуне?
Ви все читаєте буквально? То подумайте трошки і спустіться з небес
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
У меня ещё один вопрос возник)))
А нафига свекрухе столько квартир и домов, которые она хочет строить у себя на участке? Что она со всем этим добром будет делать?)))
Сумасшедший двор какой то.
ИзЮмрудная• 10 октября 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
У меня ещё один вопрос возник)))
Сумасшедший двор какой то.
Здавати і літати на Мальдіви на пенсії
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Я просто поражаюсь тому, сколько у автора терпения, нервов, выдержки и силы внутри, чтобы выдержать столько лет этот треш, который происходит вокруг ее....
Это конечно ужас(((
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Здавати і літати на Мальдіви на пенсії
Кому она это будет сдавать, если во дворе живёт неадекватная бабка. Кто рядом с ней захочет жить?
Масштабы жадности и дурости в голове просто поражают.
Солоденька цукОрка• 10 октября 2023
Ответ дляSo_so
А что Вы можете? Не согласитесь и?
Я бы брала 10 тыс и ничего не делала, макароны и куриные шеи ему. Откладывала хотя бы по 100$.
Я бы ему и куриной шеи не дала.
ИзЮмрудная• 10 октября 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Если бюджет раздельный, то и быт раздельный. Вот и все пироги
І? Ну піде чоловік поїсть у кафешці, ну закине раз у тиждень свої носки сам у пралку. На тому все. А в автора взагалі тільки своя зп залишиться.
Алекс-1022• 10 октября 2023
Ответ дляKusalochka
А с чего вы взяли что будет нормальная работа? Вы посмотрите, что в Украине творится да и во всем мире. У нас работы все меньше, зарплаты все ниже. За детьми нужно следить, отвезти, забрать в определённое время, они болеют. Так что нужно понимать и трезво смотреть на вещи.
Он её выкинет на улицу раньше или позже. Так пусть уже выходит из зоны комфорта. А через пять нет уже точно мало кому нужна будет. Допустим автору 35. 35 и 40 это две большие разницы