Скорая помощь• 10 октября 2023

Роздільний бюджет в сім´ї, а побут на жінці. Що можна змінити?

Чоловік пропонує роздільний бюджет. Хоче давати на сім´ю частинку доходу (приблизно 10 тис. грн в місяць, щоб вистарчало на саме необхідне), решту планує вкладати в квартиру, яка куплена на свекруху та планує почати будувати дім на ділянці свекрухи.
В нас 2 дітей, 10 років в шлюбі, працює він неофіційно.
Я тривалий час була в декреті, зараз заробляю 8-10 тис. грн
Чоловік брати побут на себе не хоче (готувати, прибирати, купувати продукти, заняття дітьми - на мені).
Каже, що він глава сімї і я з нього підкаблучника не зроблю.
Переживаю, що можу з часом гола-боса залишитись, діти виростуть, а зі мною і розвестись зможе.
Як мені поступити?
Трусиковед• 10 октября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Нет, не жалею о разводе. Я сейчас с ребенком живу в другой стране, у меня все хорошо. Я мужа уже не любила из-за его поведения
Смелая вы
Любовь Калистратовна• 10 октября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
трусы-носки, джинсы гладите или там гендир в белоснежных сорочках?
Трусы красиво складываю, что бы все ровно лежало, джинсы, брюки, рубашки - глажу конечно, футболки, постель, полотенца- все гладится, муж каждый день меняет рубашку, 5 рубашек, домашняя одежда, глажки всегда много. А как можно надеть джинсы неглаженными?
Сладкий лимончик• 10 октября 2023
В армию его сдайте, будет официальная зарплата.
Угги_в_горошек• 10 октября 2023
Ответ дляТрусиковед
Смелая вы
Да, я смелая) уже и язык выучила, и работу нашла. И никто меня больше не гнобит и ничего от меня не требует. А БМ все также несчастный со своими деньгами.
Трусиковед• 10 октября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
А у вас с личной жизнью, как?
Если не секрет
Муркошечка• 10 октября 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Дуже зручно) чоловік за ваш рахунок побудує будиночок для свого щасливого майбутнього.
та приведе туди фею

авторе - розлучайтеся, ті самі 10 тис будете отримувати на двох дітей у вигляді аліментів, але їх не доведеться витрачати на чоловіка, економія!
Лукава Кішка• 10 октября 2023
У мене аналогічна ситуація. Останні роки з часів ковіду заробітки у чоловіка були нестабільні, то зовсям без роботи, то 10 тис, перетерпіли, пережили, хоча часто сварились. Зараз знайшов роботу з з,п до 40 тис, але мені, як і раніше, дає 10 тис. Решту хоче збирати на машину. Мені цих грошей не вистачає. Він живе і працює в іншому місті, на себе одного витрачає приблизно таку ж суму, при тому, що житло оплачує фірма. Каже, що на дітей дає, а на мене- я сама заробляю. Ніякі пояснення та аргументи не діють. Тому думаю про аліменти і розлучення.
Свідок Перемоги• 10 октября 2023
Ответ дляМуркошечка
та приведе туди фею

Так він в неї неофіційно працює буде 3 максимум
ИзЮмрудная• 10 октября 2023
Ответ дляМуркошечка
та приведе туди фею

1-чоловік працює неофіційно, які 10 тисяч? 2 - на які шиши квартиру знімати?
Рожки-да-ножки• 10 октября 2023
Це шлях в нікуди...Якщо він таке пропонує,він жаліє грошей вам і дітям.Він вас не любить.Тому що я не уявляю ,як дітям і чоловіку,я можу жаліти своїх грошей...Мені не шкода,ми не рахуємо,хто скільки спустив...Уся сім´я тратить гроші на потреби членів сім´ї.
Ліки,лікарів,пломби дітям,і т.д,а відпочинок,скоро ваш чоловік почне важити хто скільки з´їв...
Подавати вже на розлучення,якщо маєте своє житло,або якщо у вас нормальні батьки,де можете пожити.
Зліпок ступні• 10 октября 2023
Офигеть. При таком раскладе у моего бы ’выстарчало’ уже где-то далеко от меня.
Куда_бежать• 10 октября 2023
Прочитала лише назву і питання. Захотілось відповісти: чоловіка.
OLVIK13• 10 октября 2023
Ответ дляПерша на селі
А если пригрозить ему, что подумываете в Германию на пособие с детьми уехать. Потому что явно в его планах будущее с мамой, а не Вами.
Да надо так и сделать,а не грозить.Подать на алименты в браке,ему не говорить,а потом тихонько выехать.Там и подсобирает денег,а может и зацепится,работу и мужа найдет,тогда и на развод подаст.Или он сам раньше подаст
А_мій_самий_самий• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Неофіційна
Все одно подавайте. Буде борг накопичуватися, потім опишете його недвигу і заберете по суду, в рахунок аліментів.
А взагалі, біжить, автор. Для виду погодьтеся, гроші навідкладайте, і тікайте.
Це не сім´я.
А_мій_самий_самий• 10 октября 2023
Ответ дляНезламна Україна
Автор, поздно пить боржоми. Но если у вас есть яйца - советую. Заначка на дом должна хранится у вас. Свекровь пусть внукам подарит участок. Если он в отказ. Оставляете ему детей и идете устраиваивать вашу жизнь. Желательно спаковаться тихо, чтобы никто не понял и не слышал. Детям обьяснить, что так вы спасаете их будущее и они должны жить с отцом и ни при какиз обстоятельствах не уездать от него. Сами находите неофициальную работу. Не рассказываете где живете. Приежаете навещать детей на выходных - мама праздник или под школу. пару месяцев такой жизни и ваш козел позовет вас обратно на ваших условиях. А нет - то и пофиг, вы у себя одна. Пусть свекровь выращивает ваших детей - дом же ей, тогда и дети ей
Вони візьмуть дітей, а потім автор отримає на підлітковий вік парочку головняків з зайвою вагою/залежностями/важкими хронічними хворобами/ з запущеним навчанням в школі.
Вони ж - муж і свекруха - не тільки як люди гівно,але й як батькі будуть гівно.
А дітей жалко.
А_мій_самий_самий• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ні, казав, що в разі чого за дітей судитиметься, бо гроші має.
Йому їх не дуже треба, а свекруха не проти, точно буде настроювати їх проти мене
Судитися він буде, просто щоб вам насолити.

Діти йому нафіг не впали.
Незламна Україна• 10 октября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
А дітей жалко.
Ой та прям. Вырастут и без матери. У нищей матери за 8 тыс в месяц и 1 тыс алиментов они конечно булут худенькими, тут и не поспоришь и учится будут наверное на голодный желудок лучше😉
Незламна Україна• 10 октября 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий

Діти йому нафіг не впали.
Да зачем судиться - пусть забирает. В подростковом возрасте пусть пройдет все круги ада, пусть выучит в универах. А автор буде со спокойными нервами и красивая
sur_sur• 10 октября 2023
Ответ дляСкорая помощь
Борщі готувати не буде, є напівфабрикати.
Прибирає також рідко, не перейматиметься тим.
А загалом час проводила з ними нормально, включить мультики, телефони і всі щасливі :)
О, так все-таки тема трольна?