Все будет, но потом• 10 октября 2023
Как сдать на права?
Обязательно ли нужно проходить курсы? Может можно теорию выучить и сдать самостоятельно, а для практики просто нанять инструктора?
Я натуралка• 10 октября 2023
Так, з наступного місяця можна здати теорію самому. Рекомендую ГрінВей. Я по ньому готувалася 3 тижні по 2 години щодня. Здала з першої спроби без єдиної помилки. Багато хто погано готується і завалює одразу теорію. Тепер практика. По закону мінімум 40 годин. Я катаюся через день або щодня. Інструктор від автошколи. Щоб вони подали всі документи і показати, що ви виїздили всі години. Поки все круто. Думаю, через місяць здам сама без жодних хабарів. Але в мене якось одразу получилось нормально їхати. І інструктор дуже класний. В Києві готуйте 30 000 грн+-
Я натуралка• 10 октября 2023
Ответ дляdulenok
кума сейчас на курсы ходит, вроде всех учеников вносят в базу. Без регистрации в ней вроде нельзя экзамен в ГАИ сдать. ...’Льготная’ сдача на права временно приостановлена, но уверенна, что найдут возможность.
Можна здати за хабар. Буквально на днях пропонували. Але який сенс? За 40 годин можна класно навчитися самій водити. Бо потім все одно на інструктора треба витрачати гроші. І в великих містах для новачка спочатку важкувато водити. Знаю купу дівчат, що права є, але водити нормально не вміють. А смисл?)
Ответ дляЯ натуралка
полностью согласна
Лунтик-паунтик• 10 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Не смішіть після 40 годин ви екзамен не здасте
Все будет, но потом
• 10 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Дякую)
Все будет, но потом
• 10 октября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
Так, можна. Але на практику інструктор має бути з автошколи.
Дякую
Астановитесь• 10 октября 2023
Ответ дляАнгелок з ріжками
ну тут напевно більше не в ’інструкторі з автошколи’ справа, а саме в документах - мають бути внесені в базу, а брати мінімалку та кататись з приватним ніхто не забороняю, тупа бюрократія, хоч теорію можна вже самостійно
Ответ дляЯ натуралка
До Грінвея потрібна іще така штука, по грінвею вчити, а по цьому додатку здавати, перевірено, питання як в СЦ. Додаток безкоштовний, якщо не потрібен преміум акаунт
Дрібка щастя• 10 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Якщо маршрут по місту, особливо на автоматі, то реально сдати. Якщо ще майданчик, то ні, одне паркування може годин 10-20 зайняти.
Скажу так - всё таки лучше найти хорошую автошколу.
На теории не только тупо зубрят теорию. там еще объясняют, как это применимо в жизни.
Потому как ПДД, экзамен и реальная жизнь - это три разные вещи. Тупым нахрапом экзамен не возьмешь, вопросы строились явно ’для людей’
По поводу вождения - да, тут нужно основательно подготовиться. Желататеьно хорошего инструктора, который научит как правильно садиться в машину и заканчивая тяжелыми маневрами.
Виннипуховна• 10 октября 2023
Я два раза завалила водіння.То запізно показчик повороту ввімкнули, то одним колесом на суцільну заїхала, то бічний інтервал 30 см був, то зупинку близько до контейнерів сміттевих зробила.Потім заплатила і на 3- й раз склала
Форс мажор• 10 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Здавали в школі чи онлайн теорію? І чи можна ці 40 годин відкати за 2 тижні?
Ответ дляЯ натуралка
Интересна сумма взятки, Вы не знаете случайно?))
Просто интересно. Вскоре ждёт и меня экзамен практический, вот интересно расценки
Я натуралка• 10 октября 2023
Ответ дляOlegg-V
Я сама про тести. І по ним і вчила. Все здала
Я натуралка• 10 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Теорію неможливо здати онлайн. Лише особисто в сервісному центрі. Різниця мінімальна між екзаменом по теорії і практиці 4 чи 5 тижнів. Тому, ні, за 2 тижні ніхто не дозволить викатати необхідні години. І це не дуже ефективно, чесно кажучи. Мінімально треба +- 6 тижнів на все. І це якщо з першого разу все здавати. Або бути готовим платити. Але і там все не так просто. Їздити все одно треба нормально. Просто інструктор за гроші ’ не помітить’ деякі з ваших помилок. Зараз все по камері. Просто заплатити і отримати права вже давно не можна
Коварная Зая• 10 октября 2023
Теорію з кінця жовтня зможете вивчати самі. А ось практику виключно в автошколі, саме вони вносять ваші відомості до бази даних, для подальшого складання іспиту. Займатися з приватним інструктором зможете паралельно, якщо буде на те потреба. Дуже рекомендую групу Права без хабарів в Facebook.
Виннипуховна• 10 октября 2023
Ответ дляФорс мажор
Теорію тільки онлайн і тільки з відміткою, що в автошколі вчилися.Якщо хочите самі теорію без автошколи, то там заява на ім´я начальника МРЕО, і він буде її місяцями роздивлятися.
Між екзаменом з теорії та екзаменом з практики має пройти 5 тижднів
Я натуралка• 10 октября 2023
Ответ дляВиннипуховна
Ви невірно написали. Теорія тілько офлайн. Ніякого онлайну. Там все строго. У залі 2 інспектори слідкують, щоб ви нічим не користувалися на іспиті
Виннипуховна• 10 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Так помилилася тільки офлайн в МРЕО
Лунтик-паунтик• 10 октября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Реально, сама здала з першого разу але далеко не після 40 годин
Дрібка щастя• 10 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Суто для статистики, у мого інструктора жінки здавали після 30-40 годин, деякі з першого разу. Чоловіки здавали після 20 годин зазвичай з другого разу. Механіка, тільки маршрут по місту. Але у нас маршрути затверджені на офіційному сайті і по них можна тренуватися.
Лунтик-паунтик• 10 октября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Те, що вони наїздили 20-40 годин з інструктором не означає що ніяк більше не тренувались
Дрібка щастя• 10 октября 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ну, за всіх звичайно не скажу, але сама бачила, що хлопці навчаються один місяць і здають на права. Вони б фізично не змогли набагато більше за 20 годин наїздити. Але сперечатися не буду. Я сама вчилась 40 годин і здала з першого разу. Тож бажаю удачі авторці теми і всім, хто буде здавати!
Все знаю від і до• 10 октября 2023
Ответ дляЯ натуралка
Ви теж в групі права без хабарів?)
Все знаю від і до• 10 октября 2023
Рекомендую групу в фб ´ ´права без хабарів´,
Вона мені дуже допомогла,
Сама ось отримала посвідчення водія без хабарів ;)
Теорія з першого разу, практика з другого:)
Вона мені дуже допомогла,
Я натуралка• 10 октября 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Ви теж в групі права без хабарів?)
Так, звичайно))