Це Саша і Ксюша Муховаті, вони живуть у Грозі на Харківщині. Саші 23 роки, Ксюші — 15. Вони брат і сестра.
5 жовтня 2023 року їхніх маму, тата і бабусю вбила російська ракета, яка прилетіла в кафе, де відбувалися поминки військового Андрія Козиря. Того дня загинуло 52 людини, але цифра ще не остаточна, бо кілька загиблих досі вважаються зниклими безвісти. На цьому фото Саша і Ксюша стоять і дивляться на могили, де лежатимуть їхні рідні.
Саша памʼятає, як мама з татом йшли на поминки в кафе, куди прилетіла ракета. Він сам був вдома, коли пролунав вибух. Саша взяв велик і поїхав в центр села. Побачив, що кафе склалося.
Саша спершу витягнув двох загиблих з-під завалів, потім ще чотирьох. Якийсь час Саша навіть не розумів, що стоїть над тілом власного батька. Потім впізнав його одяг. Коли тіло витягнули, Саша побачив, що від тата лишилося приблизно 70% тіла.
Маму і бабусю Саші так і не вдалося знайти. Пізніше серед загиблих він бачив тіла, які були на них схожі. Потім він це підтвердив поліцейським, але впевнений до кінця не був, настільки тіла були понівечені. Саша здав ДНК для процедури упізнання.
Саша кілька днів дуже добре тримався, багато спілкувався, казав, що йому легше говорити з кимось. Але востаннє, коли я його бачила, він просто стояв біля двору, тримав в руках футболку батька і плакав.
А ця Потвора 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬каже, що там були військові і це законна ціль
Ось.
Ответ дляБізешка
А ви від русні чекали чогось іншого? ООН організація, які ніуя не робить, за майже 2 роки війни руснява тварина виступає в ООН просто уявіть. Після того, що вони роблять, та і за Ізраїль їм пофіг.
Это как если бы Хамас сидел в ООН и рассказывал про зверства евреев.
Ответ дляБізешка
А что они реально могут сделать? Все равно что командовать посторонними на улице. Не зря же страны организовываются в блоки, союзы и т.п. по интересам.
Dark_Yasna• 10 октября 2023
Ответ дляYN8678
Это такая боль, я не понимаю почему весь мир так терпим к нашей войне?
Почему оружие по капле, помощь по капле....
значит им так нужно, вы еще задаете эти вопросы?
Ответ дляDark_Yasna
Да, задаю и буду задавать себе эти вопросы.
Я не понимаю, почему такое отношение к нам?
Почему они дают чуть чуть оружия и смотрят как нас убивают, потом ещё чуть чуть и опять смотрят.
Я не понимаю, что от этой войны хочет в конце концов получить ЕС и США, ну не нашу победу точно
Ответ дляБізешка
меня прям бесит пи..либерализм этого ООН, какого уя там до сих пор сидит выпердок раши??
Ответ дляYN8678
Кто может положить крах этим войнам, он(они) боли не чувствуют. Я уверенна в этом, потому что других объяснений нет..
Все знают что война это самое страшное но их начинают, у них эмоций нет ни сочувствия ни боли
Parasolechcka• 10 октября 2023
Я нікому нікому не бажаю зла, але по росіяни не відчують війну на собі у своєму домі, вони не прокинуться. Дуже цікаво як воеи рвуться в Європу... ві ж такі вєлікіє...
Ответ длячир
какой у них сейчас интерес с рашистами? Когда интересы категорически расходятся, то и люди расходятся.. А если интерес таки есть, то нафиг такая лицемерная недоорганизация?
Ответ дляCаванна
В США какой-то политик не смог сдержать слезы из-за атаки на Израиль.
А с наших смертей сдержать могут...
Ответ дляБізешка
Не чекала.
Але завжди блювотний рефлекс все більше
Ответ дляBalmann
Мы бьемся с врагом при условии что у нас связаны руки и ноги и еще и бить врага нельзя(( Спасибо ООН((
Почему в Израиль сразу и самолеты и ракеты и корабли передали, а мы - нееет, нельзя, не гумманно - су===ки
и на секундочку, с какой силой там ответочка идет!