Бюст Березуцкого• 10 октября 2023
Робота в закладі освіти
От реально діти дістали, дуже невиховані. Вмотивуйте мене змінити роботу. Хто пішов з освіти і не жалкує? В якій сфері тепер працюєте?
Блондинка в Законе• 10 октября 2023
Я ушла, но не из-за детей, а из-за уровня з/п. В бухгалтерию. Но бухучет мне не доставляет удовольствия, а работа с детьми нравилась. Может вам в колледж перейти? Там дети взрослые и дисциплина лучше
Бюст Березуцкого
• 10 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Дякую, але дітки вже так дістали, що я вже не хочу в освіті працювати
Ширли-Мырли• 10 октября 2023
У меня подружка учительница, тоже ждет не дождется пенсии, говорит что дети сейчас это что то с чем то.
Санта Барбара• 10 октября 2023
Залежить ким ви в школі працюєте, яка у вас освіта? Я, наприклад, вчитель англійської мови, в школі не хотіла працювати, вивчилась на QA спеціаліста, працюю.
Хропочка з гривкою• 10 октября 2023
Колись працювала в університеті. Зараз в тюрмі :)))) люблю свою роботу
Околовита• 10 октября 2023
Три роки витримала вчителем англійскої, це жах. Працюю в міжнародній компанії в ризик-менеджменті.
Доктор Варвар• 10 октября 2023
Я бігла із школи так швидко, як могла, ця робота була пеклом.
Спершу пішла в репетитори. Через декілька років вигоріла, взагалі пішла з освіти. Тепер у мене робота мрії, де мені знадобились знання англійської.
Пішла зі школи і точно не планую повертатись)
Репетиторство - чудово заміняє мені спілкування з дітьми, бо роботу з дітьми люблю, але таки дозовано і з мотивованими дітьми
нерви +
фінанси +
вільний графік життя +
відсутність самодурства адміністрації +
То навіщо нормальному вчителю та школа (приватних це теж стосується)?
нерви +
фінанси +
вільний графік життя +
відсутність самодурства адміністрації +