Зоряний Шлях• Изменено 11 октября 2023
Тварини в зоопарках
Тема для поговорити.
Вчора вперше була в зоопарку за кордоном.
Море позитивних вражень, але в кінці дня, аналізуючи їх, я зрозуміла, що переважно вони пов´язані з тим, що вдалося побачити дуже багато активних тварин. Вони не сплять, не ховаються в печери - вони бігають, граються, плавають, їх видно, біля кожної майже клітки можна зняти захоплююче відео.
До війни я була лиш в Миколаївському зоопарку, до речі, найкращому в країні. На жаль, порівняння не в його користь. І я пишу саме про поведінку тварин.
Як ви думаєте, в чому справа? Зоопсихологи? Інші умови? Домішки в корм?) Як вони роблять своїх тварин активними?
Зоряний Шлях
• 11 октября 2023
Ответ дляНафаня Маня
Залежить від біоритмів і пори року
Теж думала, але ні.
Наших я спостерігала неодноразово, і влітку, і восени, і вранці, і в обід....
ДаЗдраПерма• 11 октября 2023
Ну, к примеру, вот лев и в природе тоже днем спит в тенечке, а тусовка у него ночью начинается.
Говорю відверто• 11 октября 2023
Парк 12 місяців, тварини доглянуті, активні, гарні. Вольєри так само, що сама жила б там
Зоряний Шлях
• 11 октября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Лева там не було, його навесні приспали, бо дуже хворий бцв. Була левиця. Дуже активна. Але у неї троє левенят, ясно що не поспиш)
Був тигр. Ходив по вольєру, за ті 10 хвилин, що ми його спостерігали, зайшов раз у воду, проплив на радість публіці.
Сурки ганяли один за одним, бавились, бились.
Жираф бігав по полю. Вперше побачила, як вони бігають. У нас вони завжди стоять(.
І тд, і тп
Зоряний Шлях
• 11 октября 2023
Черепаха їла, потім встала (дуже повільно), і пішла (ще повільніше))
Зоряний Шлях
• 11 октября 2023
Ответ дляГоворю відверто
Може, справа в території? Бо дійсно, розмір поля для жирафів, зеленого, з річкою, і розмір загону не порівняти...
Але от левів схожі розміри території...
Говорю відверто• 11 октября 2023
Ответ дляЗоряний Шлях
Але от левів схожі розміри території...
Можливо в цьому питання, ну і у фінансуванні. Той же київський зоопарк не порівняти з приватним 12 місяців
Кайдашева дочка• 11 октября 2023
В Пражском зооопарке вчера были.Красота .А мы сами с Николаевской области то в Николаевском часто были и в Киевском пару раз.Но в Чехии это заглядение.