Марина310385• 11 октября 2023

Чому Україна не оголошує стан війни? А Ізрайль її оголосив - 07.10?

Може тому, щоб зберехти гаманці олігархів... Яка ваша думка?
pinguin_imp• 11 октября 2023
А 24 лютого що було? ЧИ ви кожен день хочете щоб оголошували?
oboeva• 11 октября 2023
Ответ дляArgesha
Про стан війни питання.
Читайте уважніше.
Это не военное положение ,мы в состоянии войны официально?
Ежеви4ка• 11 октября 2023
Ответ дляLyudaT
Подивилась, то дійсно ’воєнний стан’ є. Звучит якось по кацапськи...
Чому? Війна - це українське слово
Ежеви4ка• 11 октября 2023
Ответ дляLyudaT
Та побачила вже. Треба Авраменко писати, нехай роз´яснює.
А що вам незрозуміло?
NYC• 11 октября 2023
Ответ дляPole
А Ізраїлю об´являли війну? Хто і коли?
Да. Хамас 7.10.23
neortoju• 11 октября 2023
Война или стан - разницы никакой. Дела хреновые. Везде. Разница только в том, что у раши больше мяса. И если все будет так продолжаться, то наши через пару лет закончатся. Можете банить, но если не будет договорняка, то будет жопа. Это только моё мнение. Поддержки не жду, радостные новости за уши не цепляют.
taka• 11 октября 2023
тогда брущатку не постелешь по верх недавно постеленной, вся экономика в военную плоскость переносится, а не как сейчас у нас - газон в рулонах на ненужные стадионы лепят, абы бабло отмыть. Под моим подъездом детской площадке минимум 20 лет, но полная реконструкция с тренажерами и покрытием нужна именно сейчас.
Pole• 11 октября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
А що вам незрозуміло?
Їй незрозуміло, чому війна, але воєнний (а не військовий) стан.
Olga_72• 11 октября 2023
Потому что Израиль теперь напал на Палестину. Город Газа разрушен. Украина не нападала в ответ на Россию. Объявить войну значит напасть, а не защищаться.
Pole• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Да. Хамас 7.10.23
Серйозно? Я думала, що вони без оголошення війни напали. Лідери хамасу об´явили?
NYC• 11 октября 2023
Ответ дляPole
Напали да, объявили потом. Нетаньяха вроде тоже сказал, что теперь война.
taka• 11 октября 2023
Ответ дляneortoju
не только больше мяса, а еще и ракеты собственного производства, которыми можно любую точку Украины кошмарить и чужого разрешения не спрашивать.
Ежеви4ка• 11 октября 2023
Ответ дляPole
То вже нібито тут писали, чому не військовий. Як людина не може зрозуміти, то їй ніхто не пояснить. Військова амуніція, військовий квиток, але воєнний стан, конфлікт, воєнна загроза
Pole• 11 октября 2023
Ответ для taka
І дрони іранські, щоб вони іранцям на голови летіли!
taka• 11 октября 2023
Ответ дляPole
Так! Щойно хотіла зробити допис про дрони.
Бузу• 11 октября 2023
Сравнивать Украину и Израиль неуместно. У них другие законы и все другое. Вопрос из разряда ’ почему Израиль сразу начал бомбить , а мы не можем’ 🤦🏼‍♀️
Ежеви4ка• 11 октября 2023
Ответ дляNYC
Да. Хамас 7.10.23
А хто такі хамас? Це ж не країна, а терористичне угруповання, юридично вони не можуть оголосити війну
NYC• 11 октября 2023
Ответ дляЕжеви4ка
Ок.
YuliSe• 11 октября 2023
В Україні не оголошено війну, бо війну оголошує та сторона, що нападає, а не обороняється. Ми ні на кого не нападали, ми захищаємось. Тому в нас военний стан. А параша - хитрозроблені виродки, тому теж не війну оголосили офіційно, а свою ’операцію’ кляту. Бо пряме оголошення війни тягне за собою великі негативні наслідки для нападаючої сторони. І Вже дуже давно ніхто нікому офіційно війни не оголошує.

В Ізраїлі також воєнний стан (або стан війни як пишуть в деяких випадках). Стан війни і війна, знову ж таки, це різні речі.
NYC• 11 октября 2023
Ответ дляYuliSe

В Израиле война. На счёт всего остального согласна.
YN8678• 11 октября 2023
Ответ дляoboeva
Потому что это нам должны объявить войну,а не мы им
А кто объявил официально войну Израиль?
Кава з перцем• 11 октября 2023
Відмінності між воєнним станом та станом після оголошення ВІЙНИ має значення для зовнішньо-політичної діяльності України, зокрема можливості громадян України стягнути компенсації в міжнародних судових інституціях з росії як країни-агресора.
На сьогоднішній день – юридично – для міжнародних юрисдикцій, починаючи від ООН та закінчуючи міжнародними арбітражами – у нас НЕМАЄ ВІЙНИ. У нас воєнний стан, ОКРЕМІ ВОЄННІ ДІЇ
Але ні ми, ні росія не знаходимося у стані війни згідно з міжнародним правом.
Соната любви• 11 октября 2023
Ответ дляLyudaT
Израиль ввёл военное положение 7 октября. Украина ввела военное положение 24 февраля. В чем разница?
у нас военное положение.
у изралия состояние войны.

у израиля война юридически регламентируется войной.

у нас война юридически никак не регламентируется.
Natusia 15• 11 октября 2023
Ответ для taka
У нас тоже детскую площадку начали реконструировать.Самое подходящее время
Кава з перцем• 11 октября 2023
24 лютого 2022 року Верховна Рада України одержала Законопроект 7114 про оголошення в Україні стану війни.
Втім, цей законопроект кудись загадкового зник - його видалили з усіх баз даних ВР а також його немає на сайті ВР.
Навіть якщо його б не прийняли, він повинен був залишитись в архіві. Але ні - його повністю вичистили начебто його і не існувало.
Чому?
Чого саме боїться Офіс президента та ВР що знищили будь які сліди існування законопроекту про стан війни?
Те що такий законопроект існував можна переконатись через сайт Веб-архів де було зроблено копію сторінки сайту ВР з цим законопроектом.
Журналіст Ростислав Шапочников, ФБ
NYC• 11 октября 2023
Ответ дляYN8678
А кто объявил официально войну Израиль?
А с кем воюет Израиль?
taka• 11 октября 2023
Ответ дляNatusia 15
конец года - нужно быстренько освоить все бюджетное бабло, а то в следущем году меньше выделят
Natusia 15• 11 октября 2023
Ответ для taka
И в карман нечего будет положить
Teonaa• 11 октября 2023
Ответ дляLyudaT
Різниця, що стан війни - це війна. Для сторони тих, на кого напали. Але Війна.
А військовий стан - це стан.
На ділі шо - що за розурадання під час війни - можна стратити, наприклад.
Ольга-f5e3• 11 октября 2023
Ответ дляБузу
А нам есть чем бомбить?