Може тому, щоб зберехти гаманці олігархів... Яка ваша думка?
Война или стан - разницы никакой. Дела хреновые. Везде. Разница только в том, что у раши больше мяса. И если все будет так продолжаться, то наши через пару лет закончатся. Можете банить, но если не будет договорняка, то будет жопа. Это только моё мнение. Поддержки не жду, радостные новости за уши не цепляют.
тогда брущатку не постелешь по верх недавно постеленной, вся экономика в военную плоскость переносится, а не как сейчас у нас - газон в рулонах на ненужные стадионы лепят, абы бабло отмыть. Под моим подъездом детской площадке минимум 20 лет, но полная реконструкция с тренажерами и покрытием нужна именно сейчас.
Ответ дляneortoju
не только больше мяса, а еще и ракеты собственного производства, которыми можно любую точку Украины кошмарить и чужого разрешения не спрашивать.
В Україні не оголошено війну, бо війну оголошує та сторона, що нападає, а не обороняється. Ми ні на кого не нападали, ми захищаємось. Тому в нас военний стан. А параша - хитрозроблені виродки, тому теж не війну оголосили офіційно, а свою ’операцію’ кляту. Бо пряме оголошення війни тягне за собою великі негативні наслідки для нападаючої сторони. І Вже дуже давно ніхто нікому офіційно війни не оголошує.
В Ізраїлі також воєнний стан (або стан війни як пишуть в деяких випадках). Стан війни і війна, знову ж таки, це різні речі.
Ответ дляYuliSe
В Израиле война. На счёт всего остального согласна.
Кава з перцем• 11 октября 2023
Відмінності між воєнним станом та станом після оголошення ВІЙНИ має значення для зовнішньо-політичної діяльності України, зокрема можливості громадян України стягнути компенсації в міжнародних судових інституціях з росії як країни-агресора.
На сьогоднішній день – юридично – для міжнародних юрисдикцій, починаючи від ООН та закінчуючи міжнародними арбітражами – у нас НЕМАЄ ВІЙНИ. У нас воєнний стан, ОКРЕМІ ВОЄННІ ДІЇ
Але ні ми, ні росія не знаходимося у стані війни згідно з міжнародним правом.
Соната любви• 11 октября 2023
Ответ дляLyudaT
Израиль ввёл военное положение 7 октября. Украина ввела военное положение 24 февраля. В чем разница?
у нас военное положение.
у изралия состояние войны.
у израиля война юридически регламентируется войной.
у нас война юридически никак не регламентируется.
у изралия состояние войны.
Natusia 15• 11 октября 2023
Ответ для taka
У нас тоже детскую площадку начали реконструировать.Самое подходящее время
Кава з перцем• 11 октября 2023
24 лютого 2022 року Верховна Рада України одержала Законопроект 7114 про оголошення в Україні стану війни.
Втім, цей законопроект кудись загадкового зник - його видалили з усіх баз даних ВР а також його немає на сайті ВР.
Навіть якщо його б не прийняли, він повинен був залишитись в архіві. Але ні - його повністю вичистили начебто його і не існувало.
Чому?
Чого саме боїться Офіс президента та ВР що знищили будь які сліди існування законопроекту про стан війни?
Те що такий законопроект існував можна переконатись через сайт Веб-архів де було зроблено копію сторінки сайту ВР з цим законопроектом.
Журналіст Ростислав Шапочников, ФБ
Чому?
Журналіст Ростислав Шапочников, ФБ
Natusia 15• 11 октября 2023
Ответ для taka
конец года - нужно быстренько освоить все бюджетное бабло, а то в следущем году меньше выделят
И в карман нечего будет положить
Ответ дляLyudaT
Різниця, що стан війни - це війна. Для сторони тих, на кого напали. Але Війна.
А військовий стан - це стан.
На ділі шо - що за розурадання під час війни - можна стратити, наприклад.
А військовий стан - це стан.
Ольга-f5e3• 11 октября 2023
Ответ дляБузу
Сравнивать Украину и Израиль неуместно. У них другие законы и все другое. Вопрос из разряда ’ почему Израиль сразу начал бомбить , а мы не можем’ 🤦🏼♀️
А нам есть чем бомбить?