ОкейкаНиколаевна• 11 октября 2023

Как вам Самвел Адамян?

По моему у него вайб Сердючки. Харизма. Смотрю его в Тик Ток и мне кажется что он гей.
Муркамурковна• 11 октября 2023
він оперний співак
абсолютно гарна і позитивна людина
і так
він гей
автор ОкейкаНиколаевна • 11 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
він оперний співак
абсолютно гарна і позитивна людина
і так
він гей
Я не знала что он певец, думала он участник Мастер шеф.
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
оперний співак) мега крутий співак) актор і т.д.
Zelenkа• 11 октября 2023
Прикольний був персонаж в Мастершеф. Хоч і гей, може, але схожий на мужика. А то зараз вже таке якесь нарили на персонажа гея, дивитись гидко🤮
Zelenkа• 11 октября 2023
Згадала відео, як вони в Туреччину летіли і нагребли жрачки в літак😂
Мы про одного человека говорим? Не слышала ни одной песни в его исполнении. Но мне кажется стэнд ап комик из него бы вышел отличный.
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
так))
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляОкейкаНиколаевна
мені не дуже подобається його попса
а от як оперний виконавець він реально звучить) а ще він просто офігенна людина, на 30000000000000000% це я вам говорю точно)
Yasyatrikotazh• 11 октября 2023
https://www.google.com/search?q=%D1%81%D0%B0%D0%BC...
Hallowkitty -54c3• 11 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
мені не дуже подобається його попса
А ви як знаєте?
Miele• 11 октября 2023
Наскільки я пам´ятаю, мені подобалося його почуття гумору
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
А ви як знаєте?
Знаю)
Ирина 789• 11 октября 2023
Мне он не нравится. Одно время смотрела его первые ролики в ютубе, потом он звезду словил и понеслось....хамство, пошлость и т.п.
Hallowkitty -54c3• 11 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Знаю)
Я дивилася його колись раніше, а зараз останні років 3-4, оцей контент з мамою, Надьою , ні я не дивлюся, я іноді просто заходжу дивлюся як там його квнал, але не затримуюся там.
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Ми його замовляли на різні заходи на роботі з різним контентом, от найщирішої і реально адекватнішої ’зірки’ Не було) людина, щира, смішна, без понтів і скромна, він класний
Hallowkitty -54c3• 11 октября 2023
Ответ дляМуркамурковна
Дякую, що сказали, тепер буду знати, що він таки класний
Муркамурковна• 11 октября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
Я інколи попадаю на нього) хейтять за маму, але люди, які не розуміють хвороби мами, не зрозуміють і контент (
Э-велин@• 11 октября 2023
Ответ дляHallowkitty -54c3
С мамой я тоже перестала смотреть. Теперь акцент на котика перенесся))