Апрель Ивановна• 11 октября 2023
Ліки від глистів обовʼязково давати після аналізів?
Чи можна як профілактику? Дочці 5 років, останнім часом зовсім пропав апетит. Зловити кал важко, щоб вранці віднести, бо ходить в туалет не вранці. Нам в дитинстві давали для профілактики, якщо думали що можуть бути. Крім того, можуть і не знайти в калі
Захекалася читать• 11 октября 2023
противоглистные - очень нехороши для печени, поэтому для профилактики - лучше не надо. Либо после анализов, либо после визуального обнаружения.
Галябалована• 11 октября 2023
Тільки після аналізів. І ніколи для профілактики. Аналіз крові теж не інформативний. Найкраще покаже аналіз калу методом Parasep.
Галя-краля• 11 октября 2023
Так, потрібні аналізи. Це отрута, давати просто так шкідливо.
Бачила сьогодні дописи гастроентеролога, що аналізи обовʼязково!
Захекалася читать• 11 октября 2023
а ребенку стоит проверить желчный, загиб, например, сильно влияет на утренний аппетит.
Не любовница• 11 октября 2023
Лише після аналізів , різні глисти - різні ліки. І нам в дитинстві не давали, а нас батьки адекватні
Страхованная• 11 октября 2023
Ответ дляГалябалована
Парасеп и нам гастроэнтеролог сказал что лучше всего.
А давать таблетки сразу без анализа,травить просто так организм.
Червона ікорка• 11 октября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
А якщо і так, що тоді робити?
Захекалася читать• 11 октября 2023
Ответ дляЧервона ікорка
А якщо і так, що тоді робити?
Идти к гастроэтерологу