Ms. Похвала• 11 октября 2023

Вчора купила пальто в дефакто

Купила вчора пальто, приїхала додому а на поясі залишився магніт. Їхати назад далеко та не зручно.
Сьогодні ходила в магазини поруч, нігде не хочуть знімати, хоча і чек показувала
Прийдеться таки їхати, але так хочеться наказати якось той магазин, але як?
Не гавкаю- но охраняю• 11 октября 2023
Покажите пальто )

Коржик• 11 октября 2023
напукайте в зале
Хата на мати• 11 октября 2023
Если не с краской чип, то я снимала дома. Покрутить конечно пришлось :(
Like-995b• 11 октября 2023
Тоже было такое. Купила куртку вечером , ночью вылет. Срезала с тканью , хорошо магнит в кармане был
Night1990• 11 октября 2023
А как вы вышли с магнитом? оно бы пищало на выходе
Like-995b• 11 октября 2023
Ответ дляNight1990
У меня не пищало, кассир сложила в пакет и я только дома заметила
40каградусная• 11 октября 2023
Ответ дляLike-995b
Не пищало, т.к. размагнитила скорее, а потом он начнёт опять срабатывать(
Почитайте в интернете как снять магнит, есть способы
ОноВамнадо• 11 октября 2023
Я так полотенце купила, вдома побачила кліпсу, в магазині сусідньому не зняли бо просто не вийшло, чоловік пилкою обережно розпилив вдома
Like-995b• 11 октября 2023
Ответ для40каградусная
Я уже ту куртку выкинула) давно дело было

Night1990• 11 октября 2023
Ответ для40каградусная
Но кассир должна была снять магнит
ukuлёля• 11 октября 2023
кусачками, не?
Марфа Українівна• 11 октября 2023
Что значить ’наказать’? Вас наказывают за любой косяк по невнимательности и вы решили отыграться? ))) никак не накажите, можете грозно ножками потопать
40каградусная• 11 октября 2023
Ответ дляNight1990
Но кассир должна была снять магнит
Понимаю, бывает забывают(Я дома сама сняла с вещи, получилось, его можно сломать
75В• 11 октября 2023
Можливо просто не змогли зняти і вирішили «най буде». Я так в одному бутіку купила рубашку, і мені довго її «пакували». Коли я виходила з магазину то рамка запікала, але продавчині махнули рукою - все Ок, проходьте. А дома вже побачила магніт. Я ходила в 5 магазинів, і ніхто не зміг його зняти. Пощастило що один хлопець сказав що він його «на характер» зіб‘є і довбався з ним півгодини поки не зняв
inna13r• 11 октября 2023
Добрий вечір. В мене так з курткою було.
Пошукайте в інтернеті. Я зняла за допомогою запальнички.
Мочалкин блюз• 11 октября 2023
В Сильпо на кассе могут снять
Мао_Мяо• 11 октября 2023
Мама так штани купила була)
Чоловік мій якось швидко розколов.
Марфа Українівна• 11 октября 2023
Ответ дляОноВамнадо
)) у меня было прикольнее, в кошельке был вшит небольшой магнит, покупала онлайн, пошла шопится в тц и началась веселуха, а шо вас там в сумочке, хорошо что третий магазин был Брокар и опытный охранник сказал кошелёк или одежда новая есть, потом ещё пару раз приколы с одеждой были, но уже опыт был.
Я погнала• 11 октября 2023
Ответ дляNight1990
Но кассир должна была снять магнит
случайно не сняла, бывает

Локшина на вухах• 11 октября 2023
Оставьте отзывы и магазину и кассиру, если данные в чеке
Цукрові вишні• 11 октября 2023
Згадала, в мене була коляска - прогулка Зіппо наче, двох дітей відкатала
Але вона волала в кожному магазині, я її за ті роки і прала і вивчила всі шви, су.а так і не зрозуміла, чому вона завжди пищала
Вбигудях• 11 октября 2023
А я зашла на пальто посмотреть Автор, показывайте пальто!
Inna_A• 11 октября 2023
Я так колись в єві попросила і мені зняли
Біток чи ефір?• 11 октября 2023
Мне так высылали 2 раза товары с мд фешн и с интертопа. Так бесит.
Снимала у них же в магазинах
Печенюшка• 11 октября 2023
Ответ дляВбигудях
и я ожидала увидеть фото)
Самохвалова• 11 октября 2023
У меня тоже такое было, муж снял
Леди Г• 11 октября 2023
В мене гірше колись було.
Купила у Вроцлаві рюкзак бюджетний в Корфурі.

Десь за пару тижнів приходжу з ним, зробила закупи, виходити - пищу. Мені кажуть - то ваш рюкзак? Де купували?
Почали оглядати, а на ньому отой магніт.
- Покажіть чек! Ну блін, який чек через стільки часу, я навіть не знала тоді що можна подивитися в касі, ніхто мені таке не пропонував.

Так і пішла звідти з відчуттям що мало того що я вкрала рюкзак, та й ще й вистачило дурості припертися з незнятим магнітом в той самий магазин, де буцімто вкрала.
Не кую, не мелю• 11 октября 2023
Автор, ударьте магнитом о стену бетонную,например, и он расколется