Кашка-маняшка• 11 октября 2023
Електронний звіт в податкову- зробила новий ключ, підписала документ- прийшло по
Повідомлення що документ не прийнято
Невірний підписа сертифікат відсутній в реєстрі сертифікатів
Як він може бути відсутній, якщо я за допомогою цього підпису зайшла в свій кабінет
Якшо я підписала документ
Мені видаляти цей ключ і знову новий скачувати? Приват
Якшо я підписала документ
Кашка-маняшка
• 11 октября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Разве ключ не надо авторизировать в ДФС?
Я за допомогою ключа зайшла в кабінет податкової
Чому далі пише що це помилка?
Кашка-маняшка
• 11 октября 2023
Ответ дляк.Буланова
Завтра спробуйте буває така фігня. Коли ключ робили?
30 хв тому
Думаєте треба час?
Спецом видалила старі ключі щоб не було глюка
Думаєте треба час?
к.Буланова• 11 октября 2023
Ответ дляКашка-маняшка
30 хв тому
Думаєте треба час?
Це не грає ролі видалення маю на увазі. До речі після 20.00 погано все йде часто. Спробуйте зранку або зверхність до підтримки
Кашка-маняшка
• 11 октября 2023
Ответ дляк.Буланова
Дякую
Лика-прилипка• 11 октября 2023
Если Вы зашли в кабинет, это не значит что эти ключи активны для сдачи отчётов. Вам необходимо сформировать любой запрос, получить витяг и ключи будут активны.
Домашка• 12 октября 2023
Просто пробуйте много раз. С новыми ключами такое часто.
У меня вот прикол был две недели назад - сделала новый ключ, через пару часов зашла в кабинет, заявку на единый налог отправила и сразу получила 2ю квитанцию, а 20-Опп как стала отправлять - сертификат видсутний. Только на следующий день, и то раза с 4го получилось.