Вкуси мене• 13 октября 2023
Хто продає в інтернеті і отримує перекази на картку, ви відкрили ФОП?
Прочитала що з цього місяця запровадили фінмоніторинг по всім зарахуванням на картку. Я продаю бу речі на шафі, в день десь 5-10 зарахувань на картку + я сама перераховую постійно комісію шафі. З урахуванням нововведень треба зараз відкривати ФОП? Хто так само продає ви відкрили ФОП? Хочу і далі цим займатись, але не хочу мати проблем. Це мій єдиний дохід, ми переселенці, сама виховую 2 маленьких дітей. На роботу не маю можливості вийти на повний день бо діти маленькі в садочок ще їх не влаштувала, немає поки місць.
Броніки для Моніки• 13 октября 2023
Пока не собираюсь, мизерные продажи. Вот если бы был хороший доход, тогда да.
Губки-уточкой• 13 октября 2023
На свій страх та ризик, ніхто вам не скаже потрібно чи ні. А взагалі, грошей в державі немає, тому я думаю, що будуть всіх детально перевіряти
МЕСТО_Встречи• 13 октября 2023
Откуда у вас столько б/у вещей??
По теме - я не продавец, а фрилансер, но из тех же соображений открыла ФОП (точнее, пользуюсь ФОП мужа)
Дайте подуться• 13 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Откуда у вас столько б/у вещей??
секонд походу перепродає. зараз багато таких ’магазинів’ розвелось
МЕСТО_Встречи• 13 октября 2023
Ответ дляДайте подуться
А, не подумала
НеВРотик• 13 октября 2023
Я ще не відкрила,планую та незнаю чи зможу все зробити онлайн
Раніше мав чоловік та закрив вже років 3 тому
Вкуси мене
• 13 октября 2023
В мене у мами є ФОП. Давно не займається ним але не закрила поки. А як мені ним користуватись? Не підкажете?
Репетиторша• 13 октября 2023
Ответ дляВкуси мене
Ніяк. Відкривати свій тільки на себе.
Людмила -68ce• 13 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Откуда у вас столько б/у вещей??
Думаю секонд)))
НеВРотик• 13 октября 2023
Ответ дляРепетиторша
Ніяк. Відкривати свій тільки на себе.
Чому ніяк,оплати лише вона приймає,звіти здає
Не пью, не курю• 13 октября 2023
Автор , смотрите, у меня магазины продуктов, наценка 30% , за 100 купила-130 продаю , а на некоторых товарах и ещё меньше и здесь в аналогичных темах мне расскажут , что я барыга . Но я плачу аренды 25-30 тыс за одну точку , свет минимум 5 тыс , налоги, зарплаты продавцам , бухгалтер , сейчас уже новое разрешение на торговлю нужно брать ( раз в год беру ) , 1,3% терминал + 1% обналичивание и ещё много всего , а здесь читаю та за такие копейки ещё им и платить , офигеть просто
У Вас 5-10 продаж в день ( это Вы пишете ) на каждой единице сколько дохода , только честно ? И не нужно прикрываться детьми, у всех дети и все в одной каше варимся
Астоновитесь!• 13 октября 2023
5-10 оплат в день, это уже торговля, открывайте, и спите спокойно. 85 тыс штраф .
Астоновитесь!• 13 октября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
На одежде доход 15% от оборота, а теперь добавилось ещё и обналичивание. Фопов душат конечно.
Малинка• 13 октября 2023
Не слышала, что именно с этого месяца, а такие темы регулярно появляются уже несколько лет, что вот-вот начнут проверять)
Свезло так свезло• 13 октября 2023
Как вы на той шафе продаёте?у меня вещи после моего ребенка в идеальном состоянии и за смешные деньги ничего там продать не могу
Чорт і Шо• 13 октября 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Откуда у вас столько б/у вещей??
У меня полно своих вещей и детских, но руки не доходят фото сделать, по количеству даже не знаю, вещей 600-800 будет.
Нетутешня• 13 октября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
А навіщо ви їх стільки купували? Ви їх всі одягали?...
Та й взагалі не зрозуміла, ви кажете що переселенці, ви ці речі всі з собою привезли?....
Нетутешня• 13 октября 2023
Я нічого відкривати не збираюся, як вище писали віддаю б/у речі дитини, деякі свої, в чудовому стані, по низьких цінах і добре якщо хтось щось одне замовить раз у пів року.... Вже деякі повикидала , бо лежали вже більше 10 років ... Лише місце в шафах займають
Шалена красуня• 13 октября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
600-800? Вы ноликом не ошиблись? Это же какую площадь нужно иметь для хранения? 🌚
Чорт і Шо• 13 октября 2023
Ответ дляШалена красуня
Нет. Хранить есть где.
Чорт і Шо• 13 октября 2023
Ответ дляНетутешня
Ні, я не переселенець.
Діти виросли з речей, я що не носила зовсім, що мале, що не подобається вже. Шопоголік я.
МЕСТО_Встречи• 14 октября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
вы тоже переселенка? Возите их с собой?
У меня 2 ребенка. от вещей избавляюсь каждый год. иначе в квартире будут горы. Правда, раздаю
Нетутешня• 14 октября 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Ні, я не переселенець.
Ой, вибачте, думала це автор писала )