Хтомолодець? Я!• 12 октября 2023
Допоможіть будь ласка виконати завдання з української мови
Вітаю!
Розумнички, допоможіть, будь ласка, виконати завдання з української мови.
Ми з дитиною розбираємося з темою « неозначена форма дієслова» , хочемо впевнитися, що на вірному шляху. Якось нам важко заходить синтаксична роль.
Дуже вдячна за допомогу!
Спокійного та мирного неба нам всім!
Визначити синтаксичну роль неозначеної форми дієслова:
Чекати -погано, а доганяти-ще гірше.
Пішов дід сам козу пасти.
Життя прожити-не поле перейти
Сосиска_Втесте• 12 октября 2023
Синтаксична роль - это то, чем является в предлодении. Просто задаете вопрос к инфинитиву
Не боюся осуду• 12 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
це я настільки відстала? що таке інфінітив? це дієслово?
Сосиска_Втесте• 12 октября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Інфінітив - неозначена форма дієслова ;)
Хтомолодець? Я!
• 12 октября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Це неозначена форма дієслова. А потрібно визначити виступає в реченні підметом, присудком, обставиною чи означенням..
Заставляличка• 12 октября 2023
Ответ дляСосиска_Втесте
Ну і яка?
Не боюся осуду• 12 октября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
вибачте за мою тупість. або я забула зі школи, або тоді так це не називалось) 25 років тому закінчила школу)
Хтомолодець? Я!
• 12 октября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Перше речення - підмети
Оце ми так само думали, але сумнівалися. Дякую Вам
Хтомолодець? Я!
• 12 октября 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Я Вас чудово розумію, сама відмінниця була, але роки своє беруть, ще й памʼять гарна, але короткочасна. Та й наразі українська мова насправді дуже важка, дуже багато змінилося, нові правила в усьому.
Хтомолодець? Я!
• 12 октября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Третє речення - підмет і присудок
Дякую Вам величезне за допомогу!
Хтомолодець? Я!
• 12 октября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Друге речення складений присудок ’пішов пасти’
Допоможіть ще з цими реченнями розібратись.
1. Я до долонь твоїх вертаюся, мамо, читати наймудрішу книгу з книг.
2. Дурний любить вчити, а розумний прагне вчитися.
Буду дуже Вам вдячна!
Хтомолодець? Я!
• 12 октября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Це все складені присудки.
Дуже дякую 🙏 Гарного Вам дня!!
Сосиска_Втесте• 12 октября 2023
Ответ дляЗаставляличка
Ну і яка?
Вы кто такая? Я вам чем-то обязана? Я подсказала автору что от нее хотят в задании. Делать за кого-то задания не собираюсь. А если автор и сама не понимает, соответственно неможет объяснить, то ребенку нужен репетитор.