Трільчиха• 12 октября 2023
Кто пользоаплся испанскими уходовыми средствами для лица Feel free
Что скажете?
Бла бла бла• 12 октября 2023
В перше чую. Пішла подивилась що воно таке. Ну що вас сказати? 300 грн за одиницю, 2/3 вартості то націнка магазину+тара. Що можна очікувати від такого крему 🤷♀️ з іншого боку в мене сироватка з гіалуронкою isana за 180 грн і реально працює
вАлнуюся сильнА• 12 октября 2023
Чую не вперше, це косметика, яка продається в мережі аптек Подорожник, кажуть, максимально натуральний склад, виробник Іспанія. Сама ще не тестила.