В танке• 12 октября 2023
Дівчатка,похваліть свій віт.С для обличчя)
Зараз в пошуку.
УжеВотДа• 12 октября 2023
У мене жирна моська і тяжко знайти легкий. Підійшла сироватка філорга. Не знаю, наскільки добре працює, але шкіра її сприймає гарно
Невловимий Джо• 12 октября 2023
У мене Юка з вітаміном С (некислим) і пептидами. Я її обожнюю. Великий плюс - після неї необовязково наносити крем, тож часто ношу її саму по собі.
Не цілуюсь з бодуна• 12 октября 2023
Ответ дляMarinkaRam
Крем sesderma c vit, увлажняет, напитывает, нет плёнки.
Плюсуюсь к сесдерме
Забризкана водою• 12 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Легчайший как вода
на фото справа
В танке
• 12 октября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Дякую
В танке
• 12 октября 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Плюсуюсь к сесдерме
Я також сесдерму розглядаю..В мене був Новаексперт, також дуже сподобався
НимогуПридуматьНик• 13 октября 2023
Подивитись Skeyndor, испанский бренд, не распіарен
Або Celestetic, в них теж гарна серія сироваток з вітаміном С
Як косметолог раджу