Чарівне зіллячко• 12 октября 2023
Порадьте світлу тканину для дивану, антикіготь
І щоб не було темної плями якщо кладеш шось мокре
Такого плану
Але якщо мокре то тканина темніє
Такого плану
Але якщо мокре то тканина темніє
Чарівне зіллячко
• 12 октября 2023
Ответ дляPrervana
Эти лично мной проверены. Мебель из этих тканей себе делала. Действительно антикоготь
І що не видно темного сліду якщо сісти мокрою дупою?
ЯкаКраля• 12 октября 2023
ми нещодавно замовляли диван і вибрали тканину антикіготь і водовідштовхуючу.
назву нажаль не можу підказати. але можу зорієнтувати де дивились - блест, може там підкажуть назву, або на сайті подивіться
Чемодан-Вокзал-Майами• 12 октября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Можно купить полотенце и попу вытирать
Аноним_1857• 12 октября 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
Темні плями і заломи, навіть якщо сісти сухою дупою. У мене така фігня на балконному диванчику. Але дійсно антикіготь)