Гарачий Чокалад• 12 октября 2023

Когда можно снова беременеть после чистки

Была замершая беременность на маленьком сроке - 4 недели, чистили в 7 недель. Врач советовал подождать минимум 3 месяца, а потом планировать.
У кого то может был опыт зачатия и успешного вынашивания после чистки через более ранние сроки. Например, в следующем цикле.
Причину не знаю. Есть 4 детей уже. Или аномалии или не нехватка прогестерона.
В любом случае чем может обернуться моя спешка более раннего планирования новой беременности?
Анютины ласки• 12 октября 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Почему так всех удивляет количество детей?
Много примеров семей с 7-10 детьми. И счастливы. И не олигархи. Просто рожают с разницей в 2 -3 года. Это же естественно.
Естественно иметь деньги на детей, а не рожать до климакса, потому что работать неохота

Анютины ласки• 12 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Я почала через 4 місяці і відразу в тому ж циклі завагітніла. Мій лікар мені казав що можна хоч і в наступному циклі вагітніти, тут залежить від показників на УЗД. У мене було все добре, ендометрій хороший, овуляція була, місячні прийшли. Але я не ризикувала прям так швидко, почекала 4 місяці спробували. Якщо лікар каже у вас все добре і ви готові то будь ласка, в наступному місяці можете пробувати. Вже давно доведено, що організм жінки готовий тоді коли настали місячні, якщо вони пішли то значить всі процеси відновились і ендометрій готовий до вагітності. Дорослі жінки я сподіваюсь розуміють що коли починаються місячні це відторгнення лишнього ендометрію, значить з ним все добре і імплантація відбудеться
Після кс місячні наступити можуть дуже швидко, але ж це не означає, що матка може виносити дитину. Дорослі жінки розуміють, що початок місячних- не гарантія здоров´я жінки.
Сегодня сержусь• 12 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Почитайте детально в кого і коли пішли місячні. Відразу це просто кровотеча, а в основному місячні приходять через 30-40 дні. Як цикл в середньому в жінки. Тому все ок
Анютины ласки• 12 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Ви лікар і знаєте в якому стані матка?
Сегодня сержусь• 13 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ви лікар і знаєте в якому стані матка?
Коли роблять чистку, то порушується ендометрій, це все на що впливає саме чистка, більше нічого там не порушите. Що ви маєте на увазі чи готова матка? Плід кріпиться до ендометрію, якщо пішли місячні це означає що вже нашарувався достатній шар ендометрію який відторгся, це означає що фізично матка готова. Бо сама головна роль там, це ендометрій. Чи ви думаєте лікарі дурачки і кажуть своїм пацієнтам вагітніти наступного циклу просто так? Почитайте статті лікарів, це раніше, коли не було досліджень, 20 років тому для перестрахування казали чекати 3 місяці, зараз вже провели купу досліджень. Я сама вивчала це питання бо хотіла швидше завагітніти після чистки. Було дослідження, де обрали 100 жінок після завмерлих вагітностей; одні чекали 3-6 місяців і вагітніли, інші в наступному циклі, так от саме дослідження показало що різниці ніякої, це ніяк не залежить. Було так, що жінки які вагітніли в наступному циклі вдало виношували і народжували дитину, а ті хто вагітнів через пів року втрачали знову і навпаки. Тобто було доведено, що немає ролі ніякої коли ти завагітнієш після чистки. Звісно якщо немає після цього ускладнень і ви психологічно готові. Якщо у жінки пішли місячні значить організм готовий.
Сегодня сержусь• 13 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ви лікар і знаєте в якому стані матка?
Ви ж теж не лікар, але я хоча б у цьому питанні розбиралась і детально все вивчала. Бо сама хотіла але боялась. Мені 2 лікарі сказало, можна вагітніти у наступному циклі, але я була психологічно поки не готова, почекала 4 місяці і спробувала. Але купа історій де жінки вагітніли наступному циклу і все добре. Я навіть була в шоці, бо були випадки коли жінці зробили чистку, ще не було навіть місячних а вона через 2 тижні в цьому ж циклі і завагітніла і що ви думаєте виносила та народила.
Анютины ласки• 13 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Та виношують і дівчата в 12 років. Для чого такі ризики? Народити хвору дитину чи втратити на пізніх строках, втрати матку і багато чого, ради того, що жінці просто хочеться, мізки не включати, а лиш своїм бажанням керуватися, не думати про майбутнє заради бажання бути вагітною. Ні один нормальний лікар не дасть рекомендацію вагітніти зразу.
Анютины ласки• 13 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
А ви дізнались причину викидня, пролікувались, здали всі аналізи, чи просто вам так хотілось любою ціною вагітніти, не дізнавшись причини, що було плювати в чому причина?
Анютины ласки• 13 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Дитина завмерла просто так, на це були причини і потрібен час, щоб знайти їх, ваші рекомендації для тих, хто любою ціною народжує, бо потрібні виплати, а не здорова дитина

Сегодня сержусь• 13 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Я вам вже пояснила, якщо все добре у жінки зі здоровʼям, немає ускладнень то нічого погано в цьому немає. Я була в двох різних лікарнях Києва, де лікарі сказали що мені можна вагітніти хоч у наступному циклі. Почитайте детально статті, проаналізуйте а потім будете мені писати. Бо ваші думки ґрунтуються не зрозуміло на чому. Я вам факти якісь пишу і про дослідження а ви мені просто свою думку. Причину я шукала і не знайшла, і відповідально до цього дуже відносилась. Здавали на хромосомні аномалії, все добре, інфекцій, тромбофілій теж немає. Якщо ви знову ж таки почитаєте статті, то зрозумієте що у кожної 5 жінки вагітність переривається і не обов’язково на це є причина. Я хотіла шукати і далі, а лікарі сказали не треба, немає сенсу, це перша вагітність і таке часто буває, через стрес ( на хвилинку тоді і обстріли були). А взагалі сама поширена причина, це те що організм сприймає плід як інародне тіло і просто не може його прийняти. Купа жінок в яких була завмерла, зате всі наступні вагітності вдалі, це і свідчить про те, що скоріше за все вперше оргазмі не приймає плід. Ви всеодно мене не переконаєте, бо я це сама пережила, вивчила, зверталась не до одного лікаря, читала купу досліджень, статей, а ви просто так кажете свою думку. Причому тут матка не виносить? Почитайте яку роль матка відіграє у вагітності. Там саме головне ендометрій і вже пізніше плацента.
Сегодня сержусь• 13 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ви якась хвора, чесно. Ще раз кажу, перед тим як вступати в такі дискусії почитайте наукові і медичні статті. Завмерлі бувають без причин, про які ви говорите. Які виплати взагалі, причому тут це? 🤦‍♀️ ви як не були на місці цих жінок то краще мовчать бо ви цього не зрозумієте. Після втрати хочеться цю біль забрати і багато жінок живуть і мріють про нову успішну вагітність. Якщо лікар на це дає дозвіл, якщо немає ускладнень, якщо все добре по здоровʼю то вагітнійте коли хочете, хоч в наступному циклі, хоч через цикл.
Анютины ласки• 13 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Перш ніж давати такі тупі поради - прочитайте хоч одне дослідження. Лікуйте свою вагітну голову. Мова про здоров*я, а не про маніакальне бажання вагітніти любою ціною. Читайте хоч щось окрім вагітних форумів. Ви не відповіли чи проводили вам дослідження... тобто, вам було плювати, бо мали одне бажання бути вагітною
Сегодня сержусь• 13 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ви знущаєтесь? Я вам вище написала що проводила всі дослідження, ви читати вмієте чи лише про виплати виписувати?
Анютины ласки• 13 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Ви про гормони щось чули, чи тільки ендометрій слово і матка?
Анютины ласки• 13 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Які статті ви читали, в яких рекомендують вагітніти в перші місячні?)))
Сегодня сержусь• 13 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Як ви така розумна, почитайте що кажуть лікарі про гомони)) навпаки, вже не раз казали, поки у жінки в оргазмі є ці самі вагітні гормони то і радять швидше вагітніти якщо все ок)
Сегодня сержусь• 13 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
Анюта, з моменту того коли я читала це все пройшло майже пів року, ви реально думаєте що я зараз буду кидати все і шукати ті всі статті а дослідження аби вам щось довести? Ви взагалі вагітніли, до гінеколога ходили? Ви щось знаєте про здоровʼя жінки чи у вас ото одна думка, що як сталось завмерла то треба сидіти і чекати пів року аби знову завагітніти. Якщо так цікаво, зверніться до лікаря і дізнайтесь, коли, як і чому можна вагітніти а потім будете зі мною вести дискусії. І про гормони і про матку і про ендометрій.
Сегодня сержусь• 13 октября 2023
Ответ дляАнютины ласки
І так, я вам написала, ЯКШО У ЖІНКИ ВСЕ ДОБРЕ ЗІ ЗДОРОВʼЯМ, а не будь якою ціною мати дитину. Якщо є ускладнення чи знайшли причину то звісно це все треба пролікувати а потім вагітніти. Але повторюю, якщо все добре, як було у мене, всі аналізи, всі узд, гормони, вітаміни і тд, пройшли місячні, будь ласка, наступний цикл робіть як хочете. Доречі, місячні приходять через 30-40 дні і це норма, це ще один цикл жінки. І таємницю відкрию, якщо ендометрій вдруг не готовий чи щось не так то і завагітніти не вийде, тим паче що багато жінок не вагітніютл з першої спроби ж, треба буде пів року, рік. Тому аби ПОЧАТИ ПРОБУВАТИ У НАСТУПНОМУ ЦИКЛІ, немає нічого поганого