Гола з конопель• 12 октября 2023
А вы любите свою работу? Кем работаете и как давно?
Несколько последних лет чувствую полный упадок сил, потерю интереса к работе, отсутствие вдохновения что-то делать. Я собственник бизнеса, у меня более 40 сотрудников, сфера деятельности- онлайн, айти, работа с коммуникацией, партнерами, консалтинг и тд. Не вдохновляет, но приносит некоторый доход, который задает определенный уровень жизни, к которому привык, и без работы будет сложно его достичь. Как в работе найти искру- не знаю( Расскажите как вы относитесь к своей работе и поделитесь, как нашли искру и снова в нее влюбились?
Результат:
вже голосів:
39 (43.33%)
люблю
31 (34.44%)
терплю
12 (13.33%)
не люблю
8 (8.89%)
хочу поменять
Міряю від одиниці• 12 октября 2023
з жиру бісяться деякі я дивлюсь......сходіть може на фронт-швидко знайдете іскру.
Задираю носа• 12 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Причем здесь фронт и жир?
Ms. Iphone• 12 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Ким працюєте?
Леди_в_ночи• 12 октября 2023
Ответ дляПоказушница
А где вариант не работаю вообще?
Видимо, опрос только для работающих
Міряю від одиниці• 12 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
Ким працюєте?
яке це має значення? рік взагалі не працював бо втратив роботу, півроку перебивався на мінімалку не за фахом, нещодавно лише знайшов нову роботу за фахом.
Міряю від одиниці• 12 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
Причем здесь фронт и жир?
при тому що люди собі вигадують проблеми не існуючі!
Задираю носа• 12 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Удалено администрацией...
аромат Жука• 12 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
А чого ж не на фронті?
Міряю від одиниці• 12 октября 2023
Ответ дляаромат Жука
А чого ж не на фронті?
не дійшла ще до мене черга, в такому віці і з таким станом здоров´я як у мене в останну чергу будуть брати, знаходжусь постійно за адресою реєстрації, не ховаюсь.
Злюка-закусюка• 12 октября 2023
В мене приблизно як у вас. Гарний графік, добра оплата, багато додаткових гарних опцій. Але вже трохи набридло, хотіла б повернутися працювати за фахом. Але доход вдвічі впаде, а можливо навіть втричі. Я до цього не готова. Тому просто працюю, іноді навіть із маленьким задоволенням
Міряю від одиниці• 12 октября 2023
Ответ дляЗадираю носа
Удалено администрацией...
Задираю носа• 12 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Удалено администрацией...
А Вы типо петушок? Где сидите?
Ні грама• 12 октября 2023
Очень люблю свою работу, нравится процесс и результат.
Зарплата не нравится, особенно с начала войны все очень грустно.
Умом понимаю, что надо искать что-то с зарплатой повыше, но так не хочется терять навыки.
Технический редактор, научная литература, 20 лет стажа в этой профессии.
Злюка-закусюка• 12 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Мені, жінці 44 років, теж на фронт сходити? Чи достатньо того, що я значну суму щомісяця перераховую ЗСУ?
Дуняша• 12 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
О, так вас на фронт надо. А то пользы от вас никакой ни стране, ни семье.
Міряю від одиниці• 12 октября 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
до чого тут ви? відповідь була автору поста і як знайти іскру.
Задираю носа• 12 октября 2023
Ответ дляДуняша
И для форума тоже пользы нет от него)
Міряю від одиниці• 12 октября 2023
розкудахтались курки-порадьте шось суттєве автору, бо поки що і від вашого шуму жодної користі
Засомневаю• 12 октября 2023
Ответ дляФайна дівка
Работаю продавцом на сайте, робота нормально.
Можете розказати що входить в обовʼязки і як знайшли роботу?
Викасикрет• 12 октября 2023
очень люблю, я психолог.
Хотя в конце дня я бываю еле живая)
И много денег и времени тратится на дополнительное образование.
Хотя в конце дня я бываю еле живая)
Ms. Iphone• 12 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
Так могли б на фронт піти, не з жиру біситись на мінімалці
Ні грама• 12 октября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
1. Полноценно отдыхать, переключаться.
2. Делегировать часть обязанностей.
Имхо
2. Делегировать часть обязанностей.
Имхо
Міряю від одиниці• 12 октября 2023
Ответ дляMs. Iphone
а я якось чудово пораюсь із своїм життям без сторонніх порад, я їх ніколи не потребував і зараз не потребую.
Королева Сарказма• 12 октября 2023
Ответ дляНі грама
Напевно, якраз ’остання крапля’ накрила нашу організацію. Четвертий рік не підвищується зарплата. Люди ідуть масово, і на кращу роботу, на більшу зарплату. У мене постійно виникають якісь обставини, то ніхто нічого не хоче робити, то якісь кадрові перестановки. Потрібно дотримуватися термінів. От і тягну як стара коняка, а вже немає ні сну, ні нервів, ні бажання.