Надежда наш компас• 12 октября 2023

Рівень безробіття по світу

На каналах публікували таблицю
Мене здивували, що самий низький рівень безробіття в таких країнах, як Камбоджа
Нігер
Бурунді ( я взагалі не знала про таку країну ) 🤦‍♀️
Таїланд ?
Я бачила, що непрацюючих там багато, хоча була там ще до пандемії
Але - Сирія, 9,6
Україна -21.1
Чи таке можливо ?
А Молдова в показнику, де безробіття нижче -5%
Атятя_тётя• 12 октября 2023
На мій погляд робота є чи то продавцем чи ще кимось (не престижна), але мало хто хоче працювати на таких роботах, я працюю в торгівлі керівником в нас недобір продавців і працівників складу дуже високий, зп адекватна більша ніж в офісних деяких працівників і вища ніж в конкурентів.

Бабульція• 12 октября 2023
Работодатели очень перебирают соискателями. Этими тестами, испытательными периодами и т.д.
аромат Жука• 12 октября 2023
В Віларібо довжину члена міряли, а в Вілабаджо записували зі слів власника. От вам і статистика ’за даними національних урядів’.
Щось я сумніваюсь, що Нігерія хоч приблизно знає, скільки в них народу і чим вони зайняті. Відсотки вони, бач, рахувать навчились.
Играю у края• 12 октября 2023
Що вас так дивує?
В нас великий % людей працює не офіційно і не платить податки
Бабульція• 12 октября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Мне едва на еду хватает зп. Я бы не отказалась пойти на рынок торговать, но я не знаю, как выбрать прилавок, кому за него платить, откуда брать товар, что делает конкуренция. Меня пугают эти вопросы, поэтому не могу. Иногда советовали работать на себя, но я тоже не знаю как это делается. В общем придется сидеть на копейках..
Атятя_тётя• 12 октября 2023
Ответ дляБабульція
Я також хочу почати торгувати тільки онлайн для цього я купила навчання по бізнесу онлайн, вам для початку знайти оптових поставщиків, як відкрити фоп, треба знайти в кого навчитися
автор Надежда наш компас • 12 октября 2023
Ответ дляаромат Жука
Не знаю
Нафта і с/г в них є
Бувша французька колонія

Бабульція• 12 октября 2023
Ответ дляАтятя_тётя
Вот именно. Надо иметь какого-то очень близкого, кто в этом разбирается. Если б я была дочкой рыночной продавщицы, то я б с детства знала все нюансы, но у меня родители учителя, никогда никто из родственников таким не занимался. Я далека от этой прямой торговли. Только как маркетолог и промойтер, там как шеф сказал, так и делаю. Никогда на себя не работала, не в курсе деталей ведения бизнеса.
ivd_07• 12 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Не знаю
Нафта і с/г в них є
Бувша французька колонія
Якщо Ви про Нігерію, то в минулому це колонія Великобританії.
Ответ дляivd_07
Нігер (мешканці називають країну Ніжер) – колишня французька колонія, яка здобула незалежність у 1960 році після того, як президент Франції Шарль де Голль вирішив закінчити історію Французької колоніальної імперії.
аромат Жука• 12 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Не знаю
Нафта і с/г в них є
Бувша французька колонія
Подивіться на фото Лагоса, і побачите відповідь, про успішно подолане безробіття і високий рівень життя бо там ’с/х і нафта’.
Ответ дляаромат Жука
Я нічого не пишу про рівень життя
Тема про рівень безробіття у світі
ivd_07• 12 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Ясно, ми про різні країни говоримо. В пості 3 було про Нігерію.
аромат Жука• 12 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Я нічого не пишу про рівень життя
Тема про рівень безробіття у світі
Я намагаюсь пояснити, що ті дані, скоріш за все некоректні, бо неверифіковані.
Прибираю щодня• 12 октября 2023
Ответ дляаромат Жука
Вы давно в Нигерии - то были?
vinika• 12 октября 2023
Ответ дляБабульція
Что может быть проще? Самый центровой рынок в городе ищите, или поближе к дому. Товар - знаете чем хотите заниматься?
Смотрите на этом рынке, чего меньше всего вокруг. Гуглите опт цену и розницу по месту. Ну и т.д. по ходу.
На любом рынке есть администрация. Без $ хорошее место не светит.
Ну дальше оплата по счетам, налоги и т.д.
Короче, ничего сложного)
Ответ дляаромат Жука
Похибка завжди є
Але, зазвичай, рахують по кількості населення, які сплачують податки зі своєї діяльності
аромат Жука• 12 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Похибка завжди є
Відсоток це коли шось ділиться на шось. Якщо ви не знаєте достеменно загальну кількість населення, і дуже орієнтовно знаєте кількість працюючих, то ціна цим відсоткам - 0,00%.
Ответ дляаромат Жука
Я розумію
Кількість населення України рахують досі в 52 млн ?

аромат Жука• 12 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Вы давно в Нигерии - то были?
Дякую, ні і не буду. Фотозоною для турістів майже вражена, дуже інформативно.
Бабайко• 12 октября 2023
Тогда чего Европу с Нигерии бегут босые и голодные.
Ответ дляаромат Жука
Інформативно ВВП гляньте на одного 2450 usd
Я сама не знала
Ось відкрила
Ответ дляБабайко
Бо там в північній частині радикальна ісламістська організації ’Боко Харам’ тоді обстрілювала
Зараз вже ні
аромат Жука• 12 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Я сама не знала
Ось відкрила
Мабуть це круто. Я взагалі то хотіла сказати, що постити неверифіковані дані (жарт про віларібо і вілабаджо саме про неверифіковані дані) як істину в останній інстанції - смішно.
Ответ дляаромат Жука
Ні, не дуже
В Україні було більше, до 2021 року
А потім даних не знаходжу вже
аромат Жука• 12 октября 2023
Ответ дляНадежда наш компас
Ні, не дуже
В Україні було більше, до 2021 року
А потім даних не знаходжу вже
І як ви думаєте, чому ви не знаходите данних? Може щось сталось? Нічого незвичайного не помічали?
Прибираю щодня• 13 октября 2023
Ответ дляаромат Жука
Это Лагос . Погуглите, что ли.
аромат Жука• 13 октября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Это Лагос . Погуглите, что ли.
Ну і ви погугліть ’трущоби лагоса’. Тягати бравурні картинки, оминаючи те що не хочеться бачити, це прям дуже по кацапськи. Мені більш показові street view, а не фотозони для туристів.