Единая страна!• 13 октября 2023
Кто разбирается в ароматах?
Девочки, может кто-то узнает аромат?
Свежая чайная роза, после дождя, не сладкая, не резкая. Вот, как свежий садовый букет. Не навязчивый, не дешевый.
Наверное, стойкий, потому что слышу не от человека, а в лифте:)
Тільки не про гроші• 13 октября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Может быть куркджан а ля роуз или аква ди парма
Куркджан найкрасивіша троянда яку я чула
Единая страна!
• 13 октября 2023
Ответ дляСлобожаночка
Трусарди деликатная роза)) свежая чайная роза.не сладкая
Спасибо!
Единая страна!
• 13 октября 2023
Ответ дляБубль Гум)
Спасибо!
Единая страна!
• 13 октября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
Спасибо!
Пушкининиана• 13 октября 2023
Ответ дляТільки не про гроші
А как выглядит флакон?
Цукрові вишні• 13 октября 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Спасибо, какой именно?
Chloe roses
Одні з найменш стійких парфумів, які в мене були (це туалетка)
Трусарді - мені аж ніяк недорого пахнуть, хоч гарно, відносно стійкі
Montale crystal flowers - кришталева троянда, дуже стійкі
Тільки не про гроші• 13 октября 2023
Ответ дляПушкининиана
А как выглядит флакон?
Назва La Rose
Квадратний)))
Загугліть
Квадратний)))
Загугліть
мадамГрицацуева• 13 октября 2023
Mon Guerlain Bloom of Rose -у варіанті туалетної води, дуже красивий аромат, свіжий, але є характер -його впізнаєш одразу (із останніх один з моїх найулюбленіших), на моїй гарячій шкірі досить стійкий. Парфумована вода вже трошки тяжче -мені не так подобається.
У Guerlain ще красива троянда у перевипуску легендарної Nahema, але там аромат щільний, тягучий, троянда-троянда, не схожий на Ваш опис.
Щодо Труссарді Delicate Rose -там красивий запах, але менш характерний, навряд чи ви б його відчули у ліфті...
Пушкининиана• 13 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Обожаю этот герлен
мадамГрицацуева• 13 октября 2023
Ответ дляПушкининиана
Обожаю этот герлен
так, він чудовий! Як на мене, - найкращий фланкер із усієї серії Mon Guerlain. Це при тому, що лаванду у парфюмах я не дуже люблю, але у цьому запаху все так гармонійно...і троянда, і цитруси, і лаванда...він свіжий, але водночас не банальний, з власним ’я’ і при цьому стійкий, але не задушливий, можна і в офіс одягнути, і ввечері у театр.
я певний час не носила цей аромат , а ось згадала, дістану і буду носити...дуже люблю його саме восени, і іноді взимку -на морозі дуже красиво звучить і нагадує, що зовсім скоро улюблена весна :).
мадамГрицацуева• 13 октября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Ви Роше чайная роза моноаромат , сейчас уже не выпускают,
О! До речі, ІВ Роше. У них зараз інший ’трояндовий’ аромат з´явився -Garden Party. Теж моно -троянда і трохи м´яти. Колись тестила -непоганий, але не носила...не знаю, наскільки стійкий
Ксерокопия ночи• 13 октября 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Этот стойкий, но там все же роза не доминирует
У меня есть и тот и другой, старая чайная роза мне нравится больше. А новый цветочно-фруктовый, я бы в слепую не определила там мяту и розу если бы не знала