Родина депутата Ярослава Железняка скуповує нерухомість в Іспанії — Politeka
Іспанське видання Diario Siglo XXI опублікувало розслідування про нерухомість родини Володимира Коваля — тестя Ярослава Железняка партія Голос — в Аліканте. Йдеться про хостел EL PATIO HOSTAL на 30 номерів та дві вілли у Хавеа. Першу віллу площею 678 м² на ділянці майже 3500 м² родина Ковалів придбала у 2017 році приблизно за €2 млн. Іншу — площею 347 м² на ділянці 2000 м² — купили у травні 2023 року за €1,7 млн.
За даними видання, після того як Ольга Коваль вийшла заміж за Железняка, родина придбала нерухомість в Іспанії приблизно на €5 млн та ще €1 млн витратила на ремонт хостелу.
При цьому основні активи Володимира Коваля були втрачені після окупації Херсонщини у 2022 році, тому походження таких коштів викликає питання. Також Володимир Коваль відомий зв’язками з колишніми депутатами «Партії регіонів» та російським аграрним олігархом Сергієм Кісловим.
Just a crow• 43 минуты назад
Ніколи вони не нажруться, бо люди їм дозволяють так чинити, обговорюючи інформацію, та не роблячи абсолютно нічого щоб ненажер зупинити та притягнути до відповідальності.
Люблю море• 39 минут назад
Ответ дляaksenuda
і хіба він один?зате с трибун верещить яке воно чесне і сере інших
И что ваш текст здесь решит? Ну постоните еще
Ответ дляaksenuda
Нисе не понятно. Основные активы утраченные при оккупации, так у него был хороший бизнес. И основные, есть ещё не основные.
Миллион на ремонт хотела мог и банк дать, это бизнес.
Так как все выглядит вполне себе нормально. Бизнес, не дома ни откуда. Бизнес и деньги были у него.
Может первый миллион и нелегально заработать украл, но сейчас то что вам завидно?