aksenuda• 2 часа назад

скоти.коли вони вже нажруться

Родина депутата Ярослава Железняка скуповує нерухомість в Іспанії — Politeka

Іспанське видання Diario Siglo XXI опублікувало розслідування про нерухомість родини Володимира Коваля — тестя Ярослава Железняка партія Голос — в Аліканте. Йдеться про хостел EL PATIO HOSTAL на 30 номерів та дві вілли у Хавеа. Першу віллу площею 678 м² на ділянці майже 3500 м² родина Ковалів придбала у 2017 році приблизно за €2 млн. Іншу — площею 347 м² на ділянці 2000 м² — купили у травні 2023 року за €1,7 млн.
автор aksenuda • 2 часа назад
За даними видання, після того як Ольга Коваль вийшла заміж за Железняка, родина придбала нерухомість в Іспанії приблизно на €5 млн та ще €1 млн витратила на ремонт хостелу.

При цьому основні активи Володимира Коваля були втрачені після окупації Херсонщини у 2022 році, тому походження таких коштів викликає питання. Також Володимир Коваль відомий зв’язками з колишніми депутатами «Партії регіонів» та російським аграрним олігархом Сергієм Кісловим.

Люблю море• 2 часа назад
И что? Были б у вас деньги и вы бы купили
автор aksenuda • 2 часа назад
Ответ дляЛюблю море
це вкрадені гроші.
автор aksenuda • 2 часа назад
і куди дивиться прокуратура
автор aksenuda • 2 часа назад
в країні війна.люди гинуть а воно скуповлює вілли
автор aksenuda • 2 часа назад
і хіба він один?зате с трибун верещить яке воно чесне і сере інших
автор aksenuda • 2 часа назад
а шо сива сєкта притихла?заціпило?

автор aksenuda • 2 часа назад
сива матня зара напише шо зеленський наркаман бо більше матня нічо написать не може
Just a crow• 2 часа назад
Ніколи вони не нажруться, бо люди їм дозволяють так чинити, обговорюючи інформацію, та не роблячи абсолютно нічого щоб ненажер зупинити та притягнути до відповідальності.
Люблю море• 2 часа назад
Ответ дляaksenuda
И что ваш текст здесь решит? Ну постоните еще
Mary_40• 1 час назад
Хос тел это не недвига. Это все же бизнес. Вкладываться покупают бизнес.
Хотя бы не будут без работы сидеть
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляaksenuda

Нисе не понятно. Основные активы утраченные при оккупации, так у него был хороший бизнес. И основные, есть ещё не основные.
Миллион на ремонт хотела мог и банк дать, это бизнес.
Так как все выглядит вполне себе нормально. Бизнес, не дома ни откуда. Бизнес и деньги были у него.
Может первый миллион и нелегально заработать украл, но сейчас то что вам завидно?
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляaksenuda
Виллыон до войныкумил первую по крайней мере
Mary_40• 1 час назад
Хотел приносит прибыль и наверное не такую маленькую.
Aksinia 111• 1 час назад
Ответ дляЛюблю море
Тож не Ермак, по Железняку ’ стонать’ нельзя )) То ли дело Династия. Ермак же был бомжом в переходе, бизнеса не было)
Если тот же текст написать про Ермака тут не стоны, а вопли Водопоясова на 100 страниц размазали бы)))
Mary_40• 1 час назад
Ответ дляAksinia 111
Так железняк купил хотел явно как бизнес. Не видно проблемы. Как вроде он в нем живёт.
Это можно и в кредит взять, отдавая с заработаного.
Особенно не понятно возмущение про ремонт за миллион, если есть такая коммерческая недвижимость банк почти всегда даст ередит еа ремонт.
Хостел работает, можно заказать номер.
Reluxe• 59 минут назад
Тут прекрасно усе. Але саме цікаве, що Ярослав Железняк до цих придбань немає жодного стосунку, бо одружився на Ользі Коваль лише в 2023 році, а Ольга Коваль є народним депутатом України від партії ’Слуга Народу’
VIKYSIA• 1 минуту назад
Ответ дляaksenuda
і куди дивиться прокуратура
Они заодно