Їжак в панчохах• 13 октября 2023

зимняя куртка оверсайз Киев или инста

Доброго дня, підкажіть де можна купити в Києві чи в інста зимню оверсайз куртку для підлітка 15р. Ціна до 4000. Вже носить дорослий розмір, тому до дитячого нема привязки. Не довгу. Дайте лінкі плиз. Були в торговому центрі- нічого не сподобалось.
Ермолайчик• 13 октября 2023
Колега! Послухаю з Вами)

Зайканалужайке• 13 октября 2023
Alisa-line
Там трохи дорожче, але гляньте
Це інста
mandarin_anna• 13 октября 2023
Подивіться Некст https://www.next.ua/uk/g852085s2/d75982#d75982
Смайлик• 13 октября 2023
Ответ дляmandarin_anna
йде в розмір? теж треба підлітку, зріст 176, але худий. Та плечі вже не дитячі)) S підійде? все беремо с інших виробників
Раздражевская• 13 октября 2023
Может кто-то подскажет где купить девочке на рост 155? Можно взрослый С
Смайлик• 13 октября 2023
Ответ дляmandarin_anna
Шось жодного відгуку немає...
mandarin_anna• 13 октября 2023
Ответ дляСмайлик
Звичайно йде в розмір. Поряд таблиця, яка підкаже як правильно підібрати потрібний розмір.

Чарочка діда• 13 октября 2023
Ответ дляРаздражевская