Все буде• 13 октября 2023

Почему закрывается Рошен?

Вчера я была на Хрещатике, так центральный Рошеновский магазин уже не существует, и вместо него Украинские солодощи.
Что случилось? Будут ли закрываться так и другие магазины?
Где тогда покупать птичье молоко и эклеры? 🥲
lilu502• 13 октября 2023
Ответ дляСумка з негодою
кому надо то говно? это не сладости а яд
давайте не ядовите в студію

Irina-5d24• 13 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Бізнес переходить в росію)
Ви свічку тримали?
Irina-5d24• 13 октября 2023
Ответ дляНа привозе
Ну зеля и не на такое способен.
И есть будут, давиться)))
Incol• 13 октября 2023
Ответ дляаромат Жука
житомирські ласощі мабудь
Мене завжди дивувало, навіщо переводити ресурс на таке , як Конті чи Житомирські, хіба потім в дитячі подарунки новорічні пакувати.
Дуже цікаво, які ТМ українських солодощів, окрім Рошен можна вважати смачними і хорошими.
Incol• 13 октября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Мені подобається Рошен. Особливо торти.Світоч зараз не той смак взагалі
Світоч зовсім і поряд не стояв, у них є серія шоколаду типу з морською сіллю, чорно- білий з журавлиною - це єдине, що придатне для вживання. Якось пригостили величезною плиткою Світоча ( типу великої Мілки) - половину викинула, зовсім не сподобалося, а я ще та солодкоїжка.
prosto_aisha• 13 октября 2023
Ответ дляlilu502
підкажіть інших виробників щоб смачно і якісно. А то тільки бла бла бла
При чому тут виробники?! В кожного свій смак, відчуття смакові. Для мене немає смачного, це не означає що іншим немає смакувати. Я не люблю солодке, саме через те що воно мені приторне , і всюди пхають то вишеньку, то згущене молоко, те карамель. То юзюм. З печивом те саме, просте пісочне без начинки не часто зустрінеш, а про шоколадне без начинки і з нормальним смаком теж.
Раніше я купувала червоний мак, каракум, , бкк тістечка типу ’картопля’ зараз вони на смаком ну гидота, з чого вони їх роблять хз.
Я просто не купую солодке, бо що не скуштую все таке відчуття що натурального нічого. Приторне і не смачне
AmazingLady• 22 октября 2023
Потому что паникеры любят громкие заголовки.