Анти-анонім• 13 октября 2023

Як найти час? Чи може вже і так занадто навантаження?

Підьом в 5.45. Зарядка, макіяж, одягання, збирання сніданку і обіду собі, перекусу дитині в школу
7.15 виходимо з дому. Мала в школу, я на роботу.
В 19.15 повертаюся додому. В цей час дитина ще на якихось гуртках. Якщо чоловік вже вдома, то він готує вечерю. Якщо не має то готую вечерю я. Якщо не готую, то сідаю працювати інші роботи
В 20.30 приходить мала і ми сідаємо вечеряти.
До 22.00 спілкуюся з дитиною, чи чоловіком, перевіряю домашку.
Після 22.00 сідаю допрацьовувати.
Спасти лягаю о 23.30 - 00, в залежності скільки роботи.

Питання в чому?
- Не встигаю прибирати, так як мені хочеться. Так, чоловік прибирає, але не те.
- Не встигаю приділити увагу собі - прийняти ванну (тільки душ, бо ніколи), почитати книжку, подивитися кіно. Мені здається що я складаюсь з роботи1, роботи2, роботи3 (і на вихвдних працюю)
- Не висипаюся. бо навідь коли в 23.00 ляжу все одно в 5.45 вставати.

І дивлюся, я на ці 1,5 години вечірні. Прибрати вечерю? Зменшити час спілкування? Але навіщо тоді сім´я?

Ваша думка?
Кубик Рубика• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Читаю. Але хочеться іноді в горизонтальному положенні почитати, чи в креслі, а не стоячи в переповненому транспорті.
Для помічниці потрібно ще більше заробляти.
А відмовитися від однієї роботи, то мінус 5 тис доведеться на чомусь економити. Або на позашкільних заняттях, або на іжі. На їжі не хочу. Я хочу раз в день істи хоча б одне м´ясне чи рибне блюдо.
Ну всегда приходится чем-то жертвовать, я вот пожертвовала уборкой в квартире, я ж не лошадь, всеравно всё не охвачу, как бы мне этого не хотелось, часов в сутках как было 24 так и остаётся))
Неправдиша• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Сколько у вас с мужем в сумме?
Неправдиша• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Та ну. Як я до цього раніше не додумалася. Щось за 1,5 року не знаходиться.
Что вы нового освоили за эти 1.5 года?
Кубик Рубика• 13 октября 2023
Ответ дляНеправдиша
Я ж нашла, так что все возможно.
У каждого своя ситуация, кто-то легко находит, а кому-то сложнее, у кого-то больше знакомств, возможностей, опыта, знаний, а у кого-то этого всего меньше
ТаЕщеОптимистка• 13 октября 2023
Ответ дляДа будет так
яка тільки прийшла о 20:30, і пофіг що їй теж хочеться якось пожити)))
Якщо автор не дає їй жити з 7до 20:30, то годину вже краще поспати
Неправдиша• 13 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Так это все тоже зависит от человека, модно освоить новые знания, завести знакомства, расширить круг возможностей
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А ребенку на фига столько кружков, что он дома не бывает??? И если фин. положение сложное, то может, отказаться от части? И по дому сможет помочь тоже.
Два. Заняття. Підліток.
Я не можу забрати в неї те, без чого вона не може жити.
Так можна пояснити. Але 8 років займатися танцями і перестати виступати? Вона без цього не зможе.
Малювання теж не кине.
Salsa-24da• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Є трошки. Але я не встигаю, а хочу, тому і задаюсь питанням..
Но то виділіть 2 вечори на тиждень і тріть ваші розетки.
Чи ви прямо кожного вечора хочете?
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляКубик Рубика
Идеальной картинки для глаз людей? 😁
Я тоже была ломовой лошадью, чтоб быть идеальной хозяйкой, мамой, женой и сотрудником, но оно нафиг никому не надо это впахивание😏, кроме меня
Із-за наших з чоловіком робіт посторонніх не буває. Ідеальної для мене. Бо коли воно не ідеально - воно мене бісить.
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляКрим мій
Работать на одной работе
Та блін. хочеться істи, якщо на одній роботі.
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляНеправдиша
15 минут и за рабочее время можно выделить, перерывы в работе раз в 25-45 минут на 5-10
Ну тоді доведеться ще пізніше спати лягати.
Я вон зараз могла б побрирати, але не вдома.
А дома потрібно вибирати, чи спілкування, чи прибирання?
Чи робота, чи сон?
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляНеправдиша
Нет лучше работать на 10 работах, чем приложить усилия и найти одну
Так думаєте не шукається?
Ось такі всі дурні. Сидять на 10 роботах і не шукають виходу.
Неправдиша• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Чи робота, чи сон?
Вы сидите за работой по пару часов без перерыва? Это непродуктивно
Аннуитет• 13 октября 2023
Автор, скільки ви заробляєте і скільки чоловік? Може ви гонятеся за всіма грошима світу
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляparele
Кому нужна эта идеальная картинка? Поверьте, никому.
Ну и посмотрите в сторону поиска одной работы, с нормальной оплатой.
Та за 1,5 року шось не знаходиться з нормальною.
Один нещодавно пропонував 8 тис за роботу куди доведеться іздити двома транспортами (у вакансіях не стояла зарплата). І коли я сказала, що малувато для мене. Мені сказали ’Зажрались’
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляНеправдиша
Сколько у вас с мужем в сумме?
40 тис
Неправдиша• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
40 тис
Та ну, 1000€ в любой профессии можно заработать без овертаймов
Столічна штучка• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Я вас розумію. Але хочеться ідеальної картинки. Хоча б якось наблизити.
Ви спите п´ять годин в добу. У вас все здоров´я в мить рухне. Не до картинок вже буде. Взагалі, повноцінна робота та сім´я в сучасному світі несумісні.
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляНеправдиша
Что вы нового освоили за эти 1.5 года?
Я навчилася багато пахати.)))
Кубик Рубика• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ага, вроде это так просто пальцем щелкнуть и у Вас суперская работа с 9ти до 17ти и зп заоблачная😁
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляАннуитет
Ну 40 тис на двох при зйомному житлі і двох батьках пенсіонерах, яким теж потрібна фіндопомога. Якось рне вважаю, що це всі гроші світу.
Salsa-24da• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Два. Заняття. Підліток.
Малювання теж не кине.
Ви молодець!
Не слухайте дур
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляНеправдиша
Ну покі що за 8 годинний робочий день мені більше 20 ще не пропонували в основному 8-10-15. Чоловік за 17 працює, але 12-годинний день
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Ну війна заставила. Здоровя рухнуло в березні, коли я зрозуміла, що потрібно починати з 0 в майже 50.
Кубик Рубика• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Я теж така, але не витримала все це драїти після роботи, тож тепер закриваю на це все очі, і розумію що нікому воно не потрібно і ніхто його не бачить, а мені потрібно заробляти гроші, а прибирання вдома грошей не приносить😆
Кубик Рубика• 13 октября 2023
Ответ дляНеправдиша
Да что Вы говорите, Вы точно в облаках витаете .
Аннуитет• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
В мене 26 тис за 6 годинний день. Няні плачу 10 тис і в неї півдня вільного, коли дитина в садочку. І це не велике місто. Пробуйте шукайте щось інше
Крим мій• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ваш выбор, тогда не нойте
Крим мій• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Менять мужа на богатого
ПочтальЁнша• 13 октября 2023
А коли секс?