Анти-анонім• 13 октября 2023

Як найти час? Чи може вже і так занадто навантаження?

Підьом в 5.45. Зарядка, макіяж, одягання, збирання сніданку і обіду собі, перекусу дитині в школу
7.15 виходимо з дому. Мала в школу, я на роботу.
В 19.15 повертаюся додому. В цей час дитина ще на якихось гуртках. Якщо чоловік вже вдома, то він готує вечерю. Якщо не має то готую вечерю я. Якщо не готую, то сідаю працювати інші роботи
В 20.30 приходить мала і ми сідаємо вечеряти.
До 22.00 спілкуюся з дитиною, чи чоловіком, перевіряю домашку.
Після 22.00 сідаю допрацьовувати.
Спасти лягаю о 23.30 - 00, в залежності скільки роботи.

Питання в чому?
- Не встигаю прибирати, так як мені хочеться. Так, чоловік прибирає, але не те.
- Не встигаю приділити увагу собі - прийняти ванну (тільки душ, бо ніколи), почитати книжку, подивитися кіно. Мені здається що я складаюсь з роботи1, роботи2, роботи3 (і на вихвдних працюю)
- Не висипаюся. бо навідь коли в 23.00 ляжу все одно в 5.45 вставати.

І дивлюся, я на ці 1,5 години вечірні. Прибрати вечерю? Зменшити час спілкування? Але навіщо тоді сім´я?

Ваша думка?
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Но то виділіть 2 вечори на тиждень і тріть ваші розетки.
Чи ви прямо кожного вечора хочете?
А це цікава порада. Дякую. Подумаю, як перелаштуватися.
Ворожу на каві• 13 октября 2023
Житло знайти дешевше?
Ви ВПО чи ні? Там виплати наче якісь є.
Якщо не виходить збільшити дохід, доведеться зменшувати розхід...хоча це і неправильно
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляАннуитет
В мене 26 тис за 6 годинний день. Няні плачу 10 тис і в неї півдня вільного, коли дитина в садочку. І це не велике місто. Пробуйте шукайте щось інше
Та шукаю. Але виходжу з того що є.
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляКрим мій
Ваш выбор, тогда не нойте
А де я нию? Я намагаюсь придумати куди свої особисти бажання всунути.
Я була ьезмежн рада, коли звалилився третій підробіток і відділено. Поки не має основної роботи нормально оплачуваної, то готова працювати. Аде ж хочеться і для себе щось втиснути.
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляКрим мій
Менять мужа на богатого
І от вони стоять в черзі всі такі багаті і чекають 50-річну тітку)))
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляПочтальЁнша
А коли секс?
Дуже рідко, бо постійно хочу спати.
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Житло знайти дешевше?
Ви ВПО чи ні? Там виплати наче якісь є.
Та куди ще дешевше? Сарай винаймати? Квартира з ремонтом 90-х. Дешевше не бачу на ринку.
Ворожу на каві• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Може, за межами Києва
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Може, за межами Києва
І на роботу добиратися не 1,5 а 2 години? І дитині заняття відмінити, або не іздити на заняття? Не логічно. Дитина 8 років займається танцями в одному коллективі. Третій рік навчається в художній школі. і це все знаходиться біля дому. Так зекономимо 2 тис на оренді, а чи на маршрутках зекономимо? 25 грн маршрутка. Тобто мені +50 в день витрат, чоловікові і дитині +100. Поїхати в школу із школи, поїіхати на додаткові заняття. За місяць це буде +4400 витрат, при умові що в вихідний з пригороду ніх не виїде. А додаткового часу скільки буде витрачатися на переїзди в маршрутках? Зовсім не логічно, для нас.
Видна міленіалка• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ги.
Якщо при 3-х роботах не вистачає на помічницю, то йти на 4-ту?
Ящо зміню чоловіка, то шо? Прибіжить інший більш фінансовий? Як швидко? Чи просто дохід зменшиться на зарплату чоловіка?
Ясно(( повний п..ц.
Знецінення себе. Ну будьте і далі конячкою. Вам же в кайф
Видна міленіалка• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ну якось зарплати за 8-годинний не вистачає. Доводиться шукати підробітки.
А ваш чоловічок що думає?
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
А ваш чоловічок що думає?
Працює по 12 годин, з плаваючими вихідними. Якщо вихідний сереж тижня, о ще щось можна підзаробити.
Видна міленіалка• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Як ви хочете тоді знайти час якщо в добі 24 год? Поки не буде роботи 8 год чт менше так і будете як білка((
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Ясно(( повний п..ц.
Мені кафово було коли їсти не було, бо в мене 0 доходу у чоловіка 8. Тільки на оренду. Мамі не могли ліки купити, то потім боргів набрали при хагостренні. Доїдали запаси макаронів. Мені вистачило. Пішла на 7,5 тис прибиральницею на 12 годинну роботу. Грошей не вистачає. Ото був кайф. І коли приліпилася одна підробітка за дому за 2 тис - була щаслива. коли друга упала за 5 - була щаслива. А потім знайшлася за 20 робота. І чолоік знайшов за 15 + підробітки. Оооо. Тепер можна вижити.Так це кайф. тільки ви не знаєте, що дитина відмовляється бальше тижні істи одні каші без масла та макарони. А потім дитина потрапляє до реанімації і лікарі кажуть, таких дітей зараз достатньо. І цей каф був влітку 22-го.
Так я, буду працювати багато, погкі не знайду одну роботу хочаб на 25, або у чоловіка щось не вистрелить на більше, але стабільно.
Просто хотілось би для себе час виділяти.
Видна міленіалка• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Ну як знайдете роботу то й час з´явиться
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Та покі що так живемо, як виходить. Зараз на основній роботі платять 20. На днях телефонували. За 8 пропонували. Два тижні тому ’У нас гарна зарплата 10 тис на руки’
Поки що так везе.
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Хочеться. Житя то йде.
Як міряти?• 13 октября 2023
Ответ дляАнти-анонім
Поки що так везе.
Що у Вас за професія?
автор Анти-анонім • 13 октября 2023
Ответ дляЯк міряти?
Що у Вас за професія?
Бухгалтер. Але зараз пішла на іншу професію, бо за бухгалтерію більше 15 не пропонували, а нещодавно 8 запропонували за роботу в офісі. А в більшості випадків ’У нас молодий колектив’,