Королева ганделику• Изменено 13 октября 2023
Килим рогожка тонкий, на резиновій основі- не смердить з часом?
Коли волога потраплятиме
У ванній в мене килимок був- не натуральний і він постійно смердів коли намокав
Вредняжка• 13 октября 2023
Думаю, любой будет вонять, если постоянно будет мокрый. У меня силиконовый лежит - его можно хоть мылом, хоть белизной помыть, а такой только выкинуть, чистить надоест.