baksuscha• 13 октября 2023
Терміново шукаємо нейрохірурга в інституті Ромоданова або Військовому госпіталі
Дуже потрібно знайти лікаря, який зможе допомогти воєнному не стати калікою, потрібна операція. Військова частина дала згоду дати електронне направлення за умови, що одна із цих лікарень зробить запит на військову частину, що вони беруть цю людину на лікування! Абсурд повний, але вже не знаємо як вирулити. Можливо у когось буд такий досвід, буду вдячна за пораду!
Ответ дляinna5577
А вы уверены, что там делают нужную операцию? По сути вас попросили договориться с конкретным врачом, естественно за деньги, никому то направление не нужно. У вас есть деньги?
Да, уверенна. Связывалась с врачем, который до этого лечил данного военного. Но говорит приказ Минобороны, только с электронным направлением.