baksuscha• 13 октября 2023

Терміново шукаємо нейрохірурга в інституті Ромоданова або Військовому госпіталі

Дуже потрібно знайти лікаря, який зможе допомогти воєнному не стати калікою, потрібна операція. Військова частина дала згоду дати електронне направлення за умови, що одна із цих лікарень зробить запит на військову частину, що вони беруть цю людину на лікування! Абсурд повний, але вже не знаємо як вирулити. Можливо у когось буд такий досвід, буду вдячна за пораду!
inna5577• 13 октября 2023
А вы уверены, что там делают нужную операцию? По сути вас попросили договориться с конкретным врачом, естественно за деньги, никому то направление не нужно. У вас есть деньги?

Omerta• 13 октября 2023
Попробуйте подъехать с утра прямо к Федирко в институт Ромоданова
чир• 13 октября 2023
Вы бы профиль нейрохирурга указали.
автор baksuscha • 13 октября 2023
Ответ дляinna5577
Да, уверенна. Связывалась с врачем, который до этого лечил данного военного. Но говорит приказ Минобороны, только с электронным направлением.
автор baksuscha • 13 октября 2023
Ответ дляOmerta
Спасибо!
автор baksuscha • 13 октября 2023
Ответ длячир
Вы бы профиль нейрохирурга указали.
Профиль не знаю 🤷‍♀️ у него проблемы со спиной.
автор baksuscha • 13 октября 2023
Лікар каже, що спочатку потрібно направлення на консультацію не просто сімейного лікаря, а з частини військової, а ті не дають, кажуть тільки через запит з лікарні🙈

Omerta• 13 октября 2023
Ответ дляbaksuscha
возможно вам тогда лучше в Институт травматологии на Воровского 27 (Бульварно-Кудрявскую)
автор baksuscha • 13 октября 2023
Ответ дляOmerta
Увы, военская часть дала добро только на Ромоданова и Военный госпиталь…
чир• 13 октября 2023
Ответ дляbaksuscha
см. личные сообщения.
автор baksuscha • 13 октября 2023
Ответ длячир
см. личные сообщения.
Спасибо 🙏