Шиворот Навыворот• 13 октября 2023

Знайома виклала пост в фб. Я одна не розумію чого всі в захваті?

Текст додаю в фото.

Вам подобається таке графоманство
Результат:
вже голосів: 231
145 (62.77%) Ні
86 (37.23%) Так
Непогодка• 13 октября 2023
Ответ дляПеремелица
Впевнена, що половина відписавшихся так не напише. Навіть так ’банально’. Бо звикли до примітиву, до примітивних дописів, а також не читають книжки взагалі.
Вот согласна...Написано немного пафосно,конечно,но тем не менее....Собственно автор шедевра и не писатель,так ’проба пера’,но читая опусы советчиц,можно сказать,что не все так плохо
Любовь Калистратовна• 13 октября 2023
Ответ дляКто крайний?
Мені зайшло, гарно передала свій настрій та основну думку. В уяві змалювала цю картину та навіть відчула запах паленого листя. Це круто - вміти образи описати влучними словами.

Кому не подобається — скиньте, що вам подобається. Вангую: не скинуть )))
Мне лень искать. Да и доказывать ничего никому нет желания.
От моего у вас точно бы слюни восторга потекли.

Люди идут на искренность. Интуитивно идут.
А тут авно размазано по тарелке с призывом «похвалите меня!».
Но рукалицым нравится 😃 это их верхний лэвэл. На здоровье!
автор Шиворот Навыворот • 13 октября 2023
Ответ дляКто крайний?
Права в чому?
23 людини відповіли, що їм подобається.
Тож за вашими словами - це і є критерій об’єктивності, якщо подобається стороннім людям, а не родичам.
Більшості не подобається.
А 23 людини так проголосували бо тут гра «обсери автора»
Кто крайний?• 13 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна

Звідки висновок, що мої слюні кудись би там потекли? Бо вам подобається, отже й мені повинно сподобатись? Як дивно ви мислите )))
Ловлю капці• 13 октября 2023
Людина виклала щось особисте. Як на мене, то це краще в свій щоденник писати, а не в соц.мережу; чи під анонімом. Такий уривок - або в мемуари, або в книжку якусь про любов чи щось таке. Певно, людина хотіла визнання чи лайків. Або щоб хтось помітив і відзначив (типу чоловік, хлопець, коханець). А чого вас так турбує? Не ставте лайк, та й все тут. Зараз багато хто пише. Але видають, як правило, романи й мемуари за гроші спонсорів. Типу «покет бук» читати на пляжі. Це моя рецензія як редактора в минулому:-)
Marinka152• 13 октября 2023
Примітивно.Купа помилок. Людина прочитала дуже мало книжок хорошою українською, в реальному житті розмовляє російською або суржиком.
Кто крайний?• 13 октября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Більшості не подобається.
Тобто ви навіть думки не припускаєте, що це може комусь сподобатись? А навіщо тоді опитування створювали, якщо тут обсери автора?
ПрипоРошенная• 13 октября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Це що вам порнуха?)
Почему? Любовный роман-с....)))
Ответ дляMarinka152
О!
Вчительки підтяглися)))
А де помилки.
Натикаю носом палких шанувальниць
Любовь Калистратовна• 13 октября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Не виклала.
А наклала..
Сизоока бестія• 13 октября 2023
Ответ дляПеремелица
Набагато простіше писати, коли НЕ читаєш. Не маєш еталонів
Ответ дляПрипоРошенная
Почему? Любовный роман-с....)))
В мережу!
Ну ви нормальна?!
Там вчителі, колеги, сусіди
Коварная Зая• 13 октября 2023
Слухацте, ну написала щось людина, ви ж не знаєте її мотивів. Можливо вона вчиться тексти писати і свої думеи писати, можливо в неї настрій такий був, яка різниця, не сподобалось - пройшли повз.
Але тепер у мене до вас питання, чому вас це так заділо, що ви аж тему вирішили створити?
Ловлю капці• 13 октября 2023
Автор, зараз, до речі, в соц.мережах рідко читають довгі тексти. Лайки ставлять «по дружбі». Тому не засмучуйтесь, що текст зібрав лайки. Іноді лайки можна й від підлабузників отримати. Але, щоб здивувати читача і пробитися в письменники, то зараз треба динаміку, якусь нестандартну тему.
Ответ дляЛовлю капці
Лайки по дружбі.
А коменти і репости?
Кто крайний?• 13 октября 2023
Ответ дляЛовлю капці
А прикиньте саму ситуацію. Ти пишеш свої думки, тебе лайкають хтось там, і одна з них сидить ЛЮТУЄ та СУМУЄ, бо тебе полайкали ))))) Діч
Не гавкаю- но охраняю• 13 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна

А что плохого в этом - в похвалите меня? Кому нравится похвалит, кому нет - выскажется или промолчит. Что в этом плохого?
Это времяпровождение даже - для писателей, читателей ))
Ловлю капці• 13 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не виклала.
А наклала..
З гумором:-) мені здається, що в 35… ну це зовсім особисте, соц.мережі таке не дуже люблять. Хіба що якийсь літературний сайт для дозвілля, у мемуари особисті. Чому ні? Раптом людина у письменники збирається.
Любовь Калистратовна• 13 октября 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Самооценку лечите.
Тогда и прозреете.
Ловлю капці• 13 октября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Лайки по дружбі.
А коменти і репости?
Теж по дружбі. Чому ні? Підтримати «спроби пера». Чому вас так зачепило? Друзі зазвичай підтримують.
Не гавкаю- но охраняю• 13 октября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Самооценку лечите.
Тогда и прозреете.
Влучно. Но наоборот как бы :) Моя самооценка не истерит, когда-кто хочет похвалы или оценки. И даже хамить не пытается )
На_оба_рот• 13 октября 2023
мне понравилось. Настроение передано, написано хорошо.
Ловлю капці• 13 октября 2023
Ответ дляКто крайний?
Я в минулому зі світу редакторського. Тому точно знаю, що друзі, гарні колеги завжди підтримують. І лайки, і коменти. Звісно, особисто можуть перепитати, що сталося, чому ностальгія. Але зараз в усіх пости про війну. Пост цієї авторки я би або підтримала лайком, або пройшла повз. Але критикувати, що занадто.
Скорая помощь• 13 октября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Тоді йде мова про обʼєктивність.
Якщо подобається вашій сестрі і мамі - це не обʼєктивно, якщо стороннім людям - це класно
це взагалі не так працює)
немає ніякого ’об´єктивно’. Будь-який автор пише для своєї цільової аудиторії, якщо мова йде про соцмережі.

Коли ви зрозумієте, що всім не догодити і немає сенсу подобатись уявній більшості, то життя значно полегшиться)
І буде необов´яково звіряти свою оцінку з оцінкою більшості))
nevergerl• 13 октября 2023
Грамотно, но не цепляет. У меня есть одна на ФБ - один в один по стилистике строчит опусы. Может у них общий копирайтер?
Ответ дляnevergerl
Дайте посилання, скажу може вона))
Любовь Калистратовна• 13 октября 2023
Ответ дляЛовлю капці
Вряд ли собирается, она похоже адвокат/юрист.
Надеюсь, успешнее в делах, чем в мемуарах.
Аноним с кешбеком• 13 октября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Наивно и таланта к письму явно нема, но каждый узнал себч
Не те, що у вас-талантіщєєєє 🐸
Аноним с кешбеком• 13 октября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Я не розумію що класного.
А мені двоє дівчат доводять що то класно
Якщо питання чи нормально написано, так, написано цікаво, не всі так можуть.
Marinka152• 13 октября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
О!
Вчительки підтяглися)))
А де помилки.
Натикаю носом палких шанувальниць
Чого ви так агресуєте? ) Всі вже зрозуміли, що то ваш текст. І так багато лайків, репостів. Але природньо, що комусь не сподобалося. І так це зачепило , що ви ще сюди прийшли шукати визнання Може час дорослішати ?