КохайтесьЧорнобровi• 13 октября 2023

Как проверить кишечник

Необъяснимая потеря веса, нет аппетита, анализы основные в норме, повышен кальпротектин- 92. Я не в Украине. Украинские врачи говорят нужна колоноскопия, местные- МРТ. Другие - кт. Я уже запуталась. Покажет ли кт или мрт воспаление в кишечнике? Или нужно обязательно колоноскопию?
Налогообложу• 13 октября 2023
А у Вас проблемы со стулом?

Налогообложу• 13 октября 2023
Что с гормонами?
Метелик• 13 октября 2023
Колоно звісно. Чим вам допоможе кт якщо там поліпи?
Одні думки• 13 октября 2023
Кт покажет есть ли онко. Колоноскопия покажет все состояние кишечника.
Кудлата хмаринка• 13 октября 2023
Колоноскопія, візмуть біопсію під час обстеження - це стандарт діагностики і не тільки в Україні. НВК - діагноз ставлять тільки на основі гістології та колоноскопії + скарги. Зараз в Україні приватні клініки всі забиті біженцями з ЄС - всі хронічні захворювання, роблять в Києві обстеження- запис на диск і заключення англійською мовою, а потім знов в Німеччину, бо там чекати від 6 до 12 місяців щоб попасти до вузького спеціаліста.
автор КохайтесьЧорнобровi • 13 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
А у Вас проблемы со стулом?
Нет
Ответ дляНалогообложу
Что с гормонами?
Гормоны щитовидки в норме

Ответ дляКудлата хмаринка
Я не розумію чому вони не направляють на колоноскопію? В мене значна втрата ваги, 9 кг за 2 місяці. Записують на мрт і запис лише на наступний рік( Якщо не має проблем зі стулом, то все одно може бути запалення кішківника?
маска Ілона• 13 октября 2023
Все правы по-своему) Есть КТ-колонография, МРТ кишечника. Все информативно в вашем случае.
Ответ дляМетелик
Поліпи дають зниження ваги чи погіршення стану? Стул в мене нормальний
маска Ілона• 13 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Правильно роблять. Бо МРТ покаже весь кішківник з усіх боків. А колоноскопія тільки слизову товстого кішківника.
Ответ длямаска Ілона
Дякую за відповідь, Ви мені прояснили ситуацію. Тобі потрібно зробити 2 процедури..
маска Ілона• 13 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Почніть з МРТ. Якщо у вас нормальний стул, то колоноскопія діло друге. А який маркери запального процесу ви здавали?
маска Ілона• 13 октября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
А до чого тут НВК? Скарги автора ну ніяк до НВК не туляться. Тому і МРТ.
Ответ длямаска Ілона
Я здала, на що тільки можливо, виключили целіакію, еластаза (800, я так розумію норма), аутоімунний гастрит, діаміноксідаза- норма, cd 19-9 норма. Не можу знайти причину(
маска Ілона• 13 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А ШОЕ і среактивний здавали?
Ответ длямаска Ілона
А ШОЕ і среактивний здавали?
С - реактивний норма, шое не здавала.
Метелик• 13 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так , може
Марічка• 13 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А как проверяли гастрит?

Ответ дляМарічка
А как проверяли гастрит?
На гастроскопии - эрозии, герб, сдавала антитела на париетальные клетки. В желудке много воздуха всегда, болит.
Рятівник Малібу• 13 октября 2023
У меня именно на КТ увидели воспаление кишечника. И направили на колоноскопию для более детального обследования
Ответ дляРятівник Малібу
Вы меня в тупик поставили, я думала МРТ сделать, но лучше наверное ещё сходить к доктору на консультацию.
маска Ілона• 14 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ну так у вас низкая кислотность и из-за этого проблема в тонком кишечнике. Отсюда потеря веса. Надо было все писать сразу. Заброс желчи есть? Хеликобактер?
автор КохайтесьЧорнобровi • 14 октября 2023
Ответ длямаска Ілона
Я не правильно написала, анализ на периетальные клетки негативный( те исключает аутоиммунный гастрит), при гастроскопии делала анализ на Хеликобактер- отрицательный, кислотность так как я посмотрела по расшифровке понижена, но гастроэнтерологи на это внимание не обратили и сказали норм. Заброс желчи я не знаю есть или нет. В желудке слизь и жидкость. У меня постоянно в желудке скопление газов, я не могу нормально пить жидкость и есть, это мешает и сразу тяжесть.