КохайтесьЧорнобровi• 13 октября 2023
Как проверить кишечник
Необъяснимая потеря веса, нет аппетита, анализы основные в норме, повышен кальпротектин- 92. Я не в Украине. Украинские врачи говорят нужна колоноскопия, местные- МРТ. Другие - кт. Я уже запуталась. Покажет ли кт или мрт воспаление в кишечнике? Или нужно обязательно колоноскопию?
Одні думки• 13 октября 2023
Кт покажет есть ли онко. Колоноскопия покажет все состояние кишечника.
Кудлата хмаринка• 13 октября 2023
Колоноскопія, візмуть біопсію під час обстеження - це стандарт діагностики і не тільки в Україні. НВК - діагноз ставлять тільки на основі гістології та колоноскопії + скарги. Зараз в Україні приватні клініки всі забиті біженцями з ЄС - всі хронічні захворювання, роблять в Києві обстеження- запис на диск і заключення англійською мовою, а потім знов в Німеччину, бо там чекати від 6 до 12 місяців щоб попасти до вузького спеціаліста.
КохайтесьЧорнобровi
• 13 октября 2023
Ответ дляНалогообложу
Что с гормонами?
Гормоны щитовидки в норме
КохайтесьЧорнобровi
• 13 октября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Я не розумію чому вони не направляють на колоноскопію? В мене значна втрата ваги, 9 кг за 2 місяці. Записують на мрт і запис лише на наступний рік( Якщо не має проблем зі стулом, то все одно може бути запалення кішківника?
маска Ілона• 13 октября 2023
Все правы по-своему) Есть КТ-колонография, МРТ кишечника. Все информативно в вашем случае.
КохайтесьЧорнобровi
• 13 октября 2023
Ответ дляМетелик
Колоно звісно. Чим вам допоможе кт якщо там поліпи?
Поліпи дають зниження ваги чи погіршення стану? Стул в мене нормальний
маска Ілона• 13 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Правильно роблять. Бо МРТ покаже весь кішківник з усіх боків. А колоноскопія тільки слизову товстого кішківника.
КохайтесьЧорнобровi
• 13 октября 2023
Ответ длямаска Ілона
Дякую за відповідь, Ви мені прояснили ситуацію. Тобі потрібно зробити 2 процедури..
маска Ілона• 13 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Почніть з МРТ. Якщо у вас нормальний стул, то колоноскопія діло друге. А який маркери запального процесу ви здавали?
маска Ілона• 13 октября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
А до чого тут НВК? Скарги автора ну ніяк до НВК не туляться. Тому і МРТ.
КохайтесьЧорнобровi
• 13 октября 2023
Ответ длямаска Ілона
Я здала, на що тільки можливо, виключили целіакію, еластаза (800, я так розумію норма), аутоімунний гастрит, діаміноксідаза- норма, cd 19-9 норма. Не можу знайти причину(
маска Ілона• 13 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А ШОЕ і среактивний здавали?
КохайтесьЧорнобровi
• 13 октября 2023
Ответ длямаска Ілона
А ШОЕ і среактивний здавали?
С - реактивний норма, шое не здавала.
Метелик• 13 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Так , може
Марічка• 13 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А как проверяли гастрит?
КохайтесьЧорнобровi
• 13 октября 2023
Ответ дляМарічка
А как проверяли гастрит?
На гастроскопии - эрозии, герб, сдавала антитела на париетальные клетки. В желудке много воздуха всегда, болит.
Рятівник Малібу• 13 октября 2023
У меня именно на КТ увидели воспаление кишечника. И направили на колоноскопию для более детального обследования
КохайтесьЧорнобровi
• 13 октября 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Вы меня в тупик поставили, я думала МРТ сделать, но лучше наверное ещё сходить к доктору на консультацию.
маска Ілона• 14 октября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ну так у вас низкая кислотность и из-за этого проблема в тонком кишечнике. Отсюда потеря веса. Надо было все писать сразу. Заброс желчи есть? Хеликобактер?
КохайтесьЧорнобровi
• 14 октября 2023
Ответ длямаска Ілона
Я не правильно написала, анализ на периетальные клетки негативный( те исключает аутоиммунный гастрит), при гастроскопии делала анализ на Хеликобактер- отрицательный, кислотность так как я посмотрела по расшифровке понижена, но гастроэнтерологи на это внимание не обратили и сказали норм. Заброс желчи я не знаю есть или нет. В желудке слизь и жидкость. У меня постоянно в желудке скопление газов, я не могу нормально пить жидкость и есть, это мешает и сразу тяжесть.