Все до блиску• 05 марта в 08:56
внутрішньопротокова папілома. В когось було?
Поставили такий діагноз. Кажуть треба видаляти. В кого був досвід видалення? Як пройшло? Чи були ускладнення? На що звернути увагу? Чи складна була операція та одужання? Чи повторювалося? Поговоріть будь ласка зі мною, мені щось страшно (
Все до блиску
• 05 марта в 10:27
Ответ дляБілка в колесі
Как у вас она проявлялась?
Були каплі крові з груді, не багато. Пішла на УЗД, мамографія. Всі аналізи зробила. Лікар каже треба видаляти.
Білка в колесі• 05 марта в 10:53
Ответ дляВсе до блиску
Просто так, без мастопатии?
Мастер Класс• 05 марта в 11:36
Вітаю. у мене була підозра (тянуча біль в районі ареоли, особисто я виділень не спостерігала). На консультації зробили узд, мазок. сказали мамографія для мене не інформативна, краще МРТ з контрастом для точного діагнозу. по результату МРТ не підтвердилось, поки на 6 місяці препарати, потім контроль. але якщо підтвердження - то тільки оперативне втручання
Все до блиску
• 05 марта в 11:51
Ответ дляБілка в колесі
Просто так, без мастопатии?
Про мастопатію на цитології не написано. І лікар не казала
Сон і дрімота• 12 марта в 22:15
Мені робили узд протоків. Із скарг: виділення жовтуватого кольору з молочної залози. УЗД робили вводили якусь рідину в протоки і дивились. Там знайшли папіломи. Хоча на звичайному УЗД і огляді, з огляду на скарги, гінеколог поставила діагноз, який підтвердило потім УЗД з контрастом. Робили операцію. Все пройшло успішно. Спочатку через півроку контроль, надалі раз на рік. УЗД і мамографія.
Поліпи часто перероджуються. Краще раніше це видалити.
Продавчиня кіз• 12 марта в 22:18
Ответ дляСон і дрімота
А як робили операцію? Розрізали груди, сосок чи як ?
Сон і дрімота• 12 марта в 22:22
Ответ дляПродавчиня кіз
Розрізали сосок, так прям по контуру дугою. Нічого не можу сказати, робили під наркозом. Поставили дренаж. Через добу зняли, добу була в лікарні. Дренаж як зняли, відправили додому. Через тиждень зняли шви. Брали поліпи на гістологію, все добре. Трошки ямка в тому місці по шву, не помітно зовсім. Не боліло після операції. Наступного дня пішла на іспит.
Продавчиня кіз• 12 марта в 22:23
Ответ дляСон і дрімота
Дякую, що розказали. Скільки ця операція коштує?
Сон і дрімота• 12 марта в 23:37
Ответ дляПродавчиня кіз
Мені робили в Німеччині. Щось близько 3000 євро. В мене приватна страховка.
Продавчиня кіз• 12 марта в 23:43
Ответ дляСон і дрімота
Дякую за приділений мені час і відповіді.
Сон і дрімота• 12 марта в 23:46
Ответ дляПродавчиня кіз
Будь ласка. Не бійтеся нічого. Все буде добре, бережіть себе
Продавчиня кіз• 12 марта в 23:46
Ответ дляСон і дрімота
Дякую. Ви теж бережіть себе. Доброго Вам здоров’я.
Все до блиску
• 13 марта в 07:56
Ответ дляСон і дрімота
І я вам дякую. Мене це чекає 20 березня. Операція 43000 грн.