Ms. При теле• 13 октября 2023

Миші в будинку. Як позбутися

Заїхали в будинок, сидимо і чуємо що, тварюка, шкрябає на стелі. Так в будинку поки що не бачили. Шкрябає або в стелі десь, або під матеріалом, яким оббита стеля (в майбутньому планується натяжна). Підкажіть ефективний спосіб позбутися. Трутка не підійде, в нас кішка живе
автор Ms. При теле • 13 октября 2023
Чи допомагають ультразвукові штуки в розетку? Якщо так, то які? Чи розкидати мишоловка, але знову ж таки кішка, боюся щоб не нашкодити їй
Марипосса285747• 13 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Не. Или кот, или мышеловка. Ещё можно липкую фигню , но у меня кошка влипла
автор Ms. При теле • 13 октября 2023
Ответ дляМарипосса285747
От думаю якщо на даху розкидати? І так там лазять
Кумедний ґудзик• 13 октября 2023
Лізьте на гору ,пошукайте нору. Може знайдете. Мишоловки поставте, липка штука не дуже допомагає.
Вони ж і в стінах можуть бути, ці гади. Або кота закиньте туди
КоролеВешна• 13 октября 2023
Мишоловка у формі будиночка

І обов´язково прибрати усе їстивне з горища
Мир Мир Мир!• 13 октября 2023
Купила такую штуку, но на дачу.Был мышиный помет, сейчас всё чисто.
автор Ms. При теле • 13 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Ой, вона така домашня. Я незнаю хто кого більше боїться, миші її чи вона мишей
автор Ms. При теле • 13 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Дякую. Іду шукати
автор Ms. При теле • 13 октября 2023
Ответ дляКоролеВешна
Мишоловка у формі будиночка

На горищі нічого немає. Але в нас на кухні немає ще фасадів і всі крупи стоять в пакетах. Треба це все сховати. Я в шоці трохи. Знала що будуть, але до останнього не вірила 😥
Кумедний ґудзик• 13 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Ну, я мала на увазі не вашого, бо так і зрозуміла, що домашня, а якось місцевого. ))
Кумедний ґудзик• 13 октября 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
Це воно пищить противно?
автор Ms. При теле • 13 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Ой, де ж його знайти 🤭
автор Ms. При теле • 13 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Це воно пищить противно?
Якщо допомагає, то най пищить)
Кумедний ґудзик• 13 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Якщо допомагає, то най пищить)
В моїх сусідів така пищалка. Вона мене бісить більше ніж миші😆
Вся така шо куди там• 13 октября 2023
А есть возможность на ночь кошку изолировать их кухни? На ночь оставьте отраву, утром уберите и так несколько дней. Они помирать будут убегать на воздух, потому что отрава сушит
автор Ms. При теле • 13 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Навіть незнаю. Лише якщо в туалеті закрию. В нас на кухні нема дверей. А туалет коло кузні там де їх лоток. Я фактично не бачила їх на кухні мишей. Лише десь шкрябає в стіні чи на даху. А якщо я на даху розкидаю трутку? Кішка і так вдома сидить весь час
автор Ms. При теле • 13 октября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Я ще переживаю щоб ця тварюка десь не здохла в стелі, бо запах буде жахливий (
энциклопУдия• 14 октября 2023
А як вони в стелю потрапляють? У мене теж миші шкряботять над одним приміщенням, як знайти хід?
автор Ms. При теле • 14 октября 2023
Ответ дляэнциклопУдия
В нас сумарний будинок. Напевно вирили собі якусь нірку.
Бабья жопа• 14 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
В мене така ж ситуація. Купую гранули і розкладаю кучками на горищі. Як з´їдають-ще досипаю кучками. Зараз вже стало холодно надворі і вони лізуть до будинків. Не чекайте, поки прогризуть перекриття і будуть ходити по кімнатам
Мир Мир Мир!• 14 октября 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Це воно пищить противно?
Вообще звука нет, только лампочка мигает.
Вся така шо куди там• 14 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Не буде запаха, отрава их сушит, мумифицирует.
Вся така шо куди там• 14 октября 2023
Ответ дляMs. При теле
Ну если можете туда залезть, то там положите, и с какой то приманкой немного (с едой). А так, то что вы их ПОКА на кухне не видели, вобще не значит, что они там не бывают)))