Кастрюлька• 14 октября 2023

Работа с психологом через сообщения

Вам попадались психологи, которые так работают? Как это происходит, консультация около часа или дольше, или вообще диалог в свободной форме?
СвітланкаОК• 14 октября 2023
Ответ дляНічна ненажера
Зв´язок професійний. Ну як перед гінекологом роздітися. Ясне діло, гінеколог без вас сумувати не буде, але якщо не подивиться, нічим не допоможе.
Так, або масажист… теж і роздягнутися треба, і руками щоб торкався… ну отже якесь поле довіри все одно має бути встановлене, бо інакше масажу не зробити ))
СвітланкаОК• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
я вважаю, що у мене пробеми пов´язані з травматичним досвідом, можливо також з вродженою ’нейронетиповістю’ тому мені здається коуч тут не підходить
Є різні підходи в терапії, почитайте, оберіть комфортний для себе напрямок. І потім шукайте спеціаліста. Якщо обмежені в грошах, напишіть в особисті, дам тг канал волонтерів психологів. Там можна безкоштовно проконсультуватись.
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
У вас з цим є проблема? З тим, що хтось на вас дивиться. Можливо, саме з цього почати…

По опису вашого запиту вам скоріше не психолог чи терапевт потрібен, а коуч, який за допомогою питань виведе вас на правильні відповіді щодо ситуації.
Ну мене відволікає це, я частково концентруюся на тому як я виглядаю, який вираз обличчя у співрозмовника, тембр, інтонації також можуть відволікати від сенсу. А ще мій вираз обличчя досить часто сприймають як ’сумний’ , хоча я у той момент навпаки можу мати гарний настрій.
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
я знаю, що є різні підходи. Та питання ж не про це було зовсім
культУра• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
Може я неправильно розумію. Але що таке ’зв´язок’ з психологом? Я розумію що для роботи з психологом потрібна відвертість, тобто певний рівень довіри та симпатії. Але коли говорять про зв´язок у мене виникає питаиння - якщо в мене не буду грошей не чергову сесію, що з цим зв´язком? Мабуть спеціаліст не буде надто переживати, що він перервався, та сумувати без мене? Тому мені здається розмови про зв´язок є досить нещирими.
а почему вы думаете, что в случае ыинансовых трудностей он продолжит бесплатно писать вам смс?
автор, на лицо два момента:
1) ограниченность бюджета
2) куча комплексов, связанных со своей внешностью и, пардон, внутренностью.

может, если все так плохо, попробуете сама?
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ длякультУра
автор, на лицо два момента:
1) ограниченность бюджета

А почему вы думаете , что я думаю, что писать будет бесплатно?

У вас налицо два момента:
Желание самоутверждаться за чужой счёт;
Желание делиться сделанными наспех неумными суждениями.

Надеюсь, что вы не психолог
культУра• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька

У вас налицо два момента:
Желание самоутверждаться за чужой счёт;

Надеюсь, что вы не психолог
нет. ни то, ни другое. заметьте, как изменился ваш тон от первого же неугодного комментария. Вы поэтому не хотите личных встреч, чтобы, пардон, не покусать человека?
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ длякультУра
Когда хамят - это нормально в ответ менять тон.

Неужто я вас прямо покусала?)
культУра• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька

Неужто я вас прямо покусала?)
я не хамила. я написала два момента, которые проявились в результате ваших ответов. и предлржила вам почитать об этом больше самостоятельно. но ваша агрессивная реакция говорит о многом. Если бы я поймала себя на подобной агрессии, я бы начала с невропатолога. В спокойном состоянии по- другому воспринимается все.
Оно само купилось• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
Вам треба до терапевта. Дивіться, що ви робите: на самому старті знецінюєте спеціаліста, якого обираєте. Ну ніби ніхто не підходить на 100% Імовірно, то дзеркальна проекція і вас так само знецінювали в дитинстві, і ви вимушені весь час закривати свої відчуття за своім виразом обличчя, фантазіями про співрозмовника та надчутливістю до його реакцій.. терапевти все це знають і вміють з цим працювати дуже повільно і обережно. Просто вам треба знайти підтримуючого терапевта 😊 не буде ніяких сімейних відносин «на все життя»)) то дійсно, як гінеколог) треба довіритися, щоб отримати лікування) бо вона лиш по обличчю нічого не вилікує
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Та чому я знецінюю, якщо я просто говорю , що є некомфортним, і як виявилося є спеціалісти, що працюють комфортним для мене чином (повідомленнями).
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ длякультУра
То есть вы серьезно считаете , что ваше сообщение не было агрессивным и обесценивающим?
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
До речі було дослідження після ковіду, що коли на відео-конференціях активні відеокамери, то слухачі відволікаються на своє зображення та менш ефективні. Так що, це розповсюджена ситуація , а не те, що неодмінно треба переборювати.
автор Кастрюлька • 14 октября 2023
Ответ дляОно само купилось
Щодо дитинства, то ви праві , що було дещо подібне. Але проблема у тому що у емоційно гострих ситуаціях ’не чули’ що я говорю, а фіксувалися на якихось швидко зроблених висновках. І бажання неодмінно читати невербальні ознаки від спеціаліста для мене нагадує той досвід.
Оно само купилось• 14 октября 2023
Ответ дляКастрюлька
То вам саме цю травму в першу чергу варто пропрацьовувати 👍
BrizLu• 17 октября 2023
Да, так бывает. Например с глухонемыми людьми есть опыт такой работы, либо если у человека фобии и ремне может общаться очно о том что его беспокоит.
Так же был опыт работы сообщениями с военными, которым нужна помощь в экстремальных условиях. Время и оплата обговариваются.
Гергель Татьяна Психолог• 19 октября 2023
Добрый вечер. Я дипломированный психолог, психотерапевт.
Консультирую онлайн или через сообщения, 60мин 800грн, 90мин 1100грн.
098-439-70-30 Татьяна