Гопница-Советчица• Изменено 14 октября 2023

Дохід на сімʼю 100К грн. Наші скромні витрати. Хто кричить, що це великі гроші?

Це приблизні витрати за 2 місяці і ще два будуть на тому ж рівні, потім піде менше на одяг, але більше на газ. Тож приблизно так і виходить.
Невже по вашому це багато на 2+ 2 підлітка?
Нічого лишнього абсолютно дозволити собі не можемо. Реально, не вистачає на розваги, ресторан…дорогий одяг…

Витрати на сімью в місяць
10000 грн одяг/взяття (скромно)
3000 косметика, манік ( я і дочка) побут.хімія
25000 їжа
10000 квартира/комунальні
5000 бензин авто
5000 репетиори 1 дитина
4000 репетитори 2 дитина
1200 кіт
2000 спорт на 2 чоловіка
12000- 100грн. на день кожному, карманні (400*30 днів)
2000 медицина (ліки, вітаміни)
20000 (500€) Відкладаю

Де ми багато витрачаємо? Де шикуємо? Хто ці люди, що кричать, що це великі гроші і хейтять тих, кому реально не вистачає 100?
Як на 30 можна жити, якщо реально 100 тисяч зараз це не великі гроші. Для нормального життя хоча би 200, це мінімум потрібно!
Ви вважаєте це великий дохід, я транжира? Як вам витрати, ми розкошуємо?

Аргументуйте вашу думку!
Результат:
вже голосів: 738
173 (23.44%) Це дуже велика сума
157 (21.27%) Шикуєте/Жируєте
139 (18.83%) Не багато,але добре і так
124 (16.8%) Транжира
85 (11.52%) Тиц
44 (5.96%) Жити можна дуже скромно
16 (2.17%) Це дуже мала сума
Хата на мати• 14 октября 2023
У меня соседка медсестра. ЗП 8000 грн + подработка 2000 грн. Учит ребенка в институте. Одевается норм, голая не ходит и не в Секонде. Нанимает ребенку репетитора по английскому. И так живут очень многие. Думаю на 100 тыс она б уже и бизнес открыла))

Крию матом страшно• 14 октября 2023
я не знаю що треба купувати щомісяця на 10 тис, маю на увазі одяг.
і на їжу ми витрачаємо менше, хоча харчуємось достатньо і навіть купуємо вино до вечері іноді.
Сегодня сержусь• 14 октября 2023
Удалено администрацией...
ГендиреХтор• 14 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Удалено администрацией...
А я і не читала) А куди йти сама вирішу.
Поліпривіт всім• 14 октября 2023
А де варіант - мені абсолютно БАЙДУЖЕ скільки ви витрачаєте своїх грошей.
І ви перебільшуєте увагу інших до своїх витрат. Кому ви потрібні щоб рахувати як ви живете?
Боневтікла• 14 октября 2023
Ответ дляКрию матом страшно
А 100 грн карманные детям ежедневно? Зачем детям каждый день сотня? Что они покупают, интересно.
Не пью, не курю• 14 октября 2023
А чего жеж с таким стабильным доходом не купили квартиру хоть в ипотеку? Платили бы столько же, но за свое
Акуна_Матата• 14 октября 2023
Ответ дляСегодня сержусь
Удалено администрацией...
Я_з_Франека• 14 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
А я думаю, что автор такие деньги в глаза не видела... потому что понятия не имеет о чем пишет
Бачила, але совісті за них не купиш

Платье Длинное бальное• 14 октября 2023
Як вже задовбали з такими темами... Йдіть ще на одну роботу, якщо вам мало 100 штук. На полуницю в Польщу поїдьте. Для мене такі теми як плювок в морду. Моя з/п 10 тис, і я жива, не вмерла. А ви бідна страждаєте.
автор Гопница-Советчица • 14 октября 2023
Ответ дляПилосмок працює
Удалено администрацией...
Ну что же вы в свои не вложились? Денег не хватает?
Цирк на дроті• 14 октября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Бачила, але совісті за них не купиш
Нет, она троллит больной для себя темой- темой денег. И её структура расходов далека от реальности...
Крию матом страшно• 14 октября 2023
Ответ дляБоневтікла
я своєму кладу на його картку десь 300 грн на тиждень, в нього деякі дні тренування по 2-3 години з перервами, то ж купує собі якийсь бургер та чай
Шотуткоїться?• 14 октября 2023
Навіщо вам кожного місяця новий одяг?
Анонім-ка• 14 октября 2023
Вы не шикуете , но вы можете откладывать очень крупную сумму ! Так что ваша ситуация ну совсем не показатель . У нас вроде тоже не плохие доходы .. а по факту отложить уже не получается. У вас много идет на репетиторов . И карманные расходы большие . Одежда более менее смотря что вы брали . По питанию вопросов нет, мы тоже так едим. Вооьщем живете вы хорошо. И если такая возможность то живите . Ничего зазорного в этом не вижу . Вообще эти темы про доход такая фигня . Кто то имеет и 200000 тыс на семью, а ваши соседи например, семья где мать учитель а папа инженер с общим доходом 30 35 тыс тоже же как то выживают .
Не заздріть тьоті• 14 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Вы не грубите
Живете ни в чем себе не отказывая. Есть возможность отложить 20… некоторые столько и не зарабатывают.
Глупая тема конечно.
whenallissaidanddone• 14 октября 2023
Вы много тратите там, где можно тратить меньше.
С жиру беситесь.
Была тут тема, какая-то девочка жаловалась, что порошок, который она покупала всегда очень подорожал и это прямо настоящая трагедия.
Ей отвечали, что покупайте дешевле, есть хорошие варианты в соотношении цена-качество. Но нет, ей нравилось гундосить ооооой как дорого, другой порошок так не стирает....
Так и вы. Большую часть ваших рать можно втрое урезать без каких-то потерь.
мистерЛяпсус• 14 октября 2023
Витрати на репетиторів зайві - хай вчаться краще. Можно 100 грн дати кожному і на тиждень. Чого так багато на ліки? Чому побутова хімія так дорого? Шукайте знижки. Можно вийти з ситуації.
Ответ дляШотуткоїться?
Навіщо вам кожного місяця новий одяг?
Не лише мені, а чоловіку, дітям двом..
То куртка, то кросовки, то лівчики/труси, то кофта, то сумка.. щомісяця кожному щось потрібно.
От минулого місяця сину найк костюм 6000, кросовки 5000 . Дітям купую фірмові речі. Тож тільки на одного така сума вийшлв

Крию матом страшно• 14 октября 2023
авторко, а 2 тис на фіга ви витрачаєте на ліки та вітаміні?
в мене взагалі такої статті розходів немає.
ліки якщо і купуються, то одноразово, коли є в цьому необхідність
чи в вас хронічно хворий хтось?
Кусюче сонечко• 14 октября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Ой, да ладно. Приблизно такий же дохід. Розходяться гроші тільки так. Правда, я дійсно вважаю такий дохід для України хорошим, бо купа людей живуть на знасно меньші гроші.
Я бюджет років 10 веду, бачу, куди витрачаються гроші.
Isa Dora• 14 октября 2023
Ответ дляwhenallissaidanddone
С жиру беситесь.
Где автор жирует?

10 на одежду? Это аж 2500 на одного, купила в этом месяце костюм в стоке и все
whenallissaidanddone• 14 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Не лише мені, а чоловіку, дітям двом..
Аааа...кроссовк за 5 тыс. Тему можно закрывать.
Ответ дляНе заздріть тьоті
Вы не грубите
Глупая тема конечно.
Серьёзно? А вам грубить можно? 🤦‍♂️А вы не грубили? Я вам ответила, какой привет, такой ответ.
Секретница• 14 октября 2023
Заробляю щомісяця майже 75 тис, я одна + двоє дітей.
Відкладаю 40-45тис.
В ресторани ходимо кожен тиждень, сьогодні наприклад дощ, тому замовили піцу на вечерю.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 14 октября 2023
Тріль! Спрей шшшшшшш
Непогодка• 14 октября 2023
На кота мало
Цирк на дроті• 14 октября 2023
Ответ дляКусюче сонечко
При чем тут расходятся и то, что написала автор?
Анонім-ка• 14 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Не лише мені, а чоловіку, дітям двом..
Ну так покупайте на ин сайтах эти вещи в два раза дешевле . Я тоже одета , пусть не в найк а пуму и беленс но мои вещи стоят 1300 - 1800 максимум
Не заздріть тьоті• 14 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
А где я вам грубила? 😳