Гопница-Советчица• Изменено 14 октября 2023

Дохід на сімʼю 100К грн. Наші скромні витрати. Хто кричить, що це великі гроші?

Це приблизні витрати за 2 місяці і ще два будуть на тому ж рівні, потім піде менше на одяг, але більше на газ. Тож приблизно так і виходить.
Невже по вашому це багато на 2+ 2 підлітка?
Нічого лишнього абсолютно дозволити собі не можемо. Реально, не вистачає на розваги, ресторан…дорогий одяг…

Витрати на сімью в місяць
10000 грн одяг/взяття (скромно)
3000 косметика, манік ( я і дочка) побут.хімія
25000 їжа
10000 квартира/комунальні
5000 бензин авто
5000 репетиори 1 дитина
4000 репетитори 2 дитина
1200 кіт
2000 спорт на 2 чоловіка
12000- 100грн. на день кожному, карманні (400*30 днів)
2000 медицина (ліки, вітаміни)
20000 (500€) Відкладаю

Де ми багато витрачаємо? Де шикуємо? Хто ці люди, що кричать, що це великі гроші і хейтять тих, кому реально не вистачає 100?
Як на 30 можна жити, якщо реально 100 тисяч зараз це не великі гроші. Для нормального життя хоча би 200, це мінімум потрібно!
Ви вважаєте це великий дохід, я транжира? Як вам витрати, ми розкошуємо?

Аргументуйте вашу думку!
Результат:
вже голосів: 738
173 (23.44%) Це дуже велика сума
157 (21.27%) Шикуєте/Жируєте
139 (18.83%) Не багато,але добре і так
124 (16.8%) Транжира
85 (11.52%) Тиц
44 (5.96%) Жити можна дуже скромно
16 (2.17%) Це дуже мала сума
Снідаю авокадо• 15 октября 2023
Ответ дляНепогодка
А котик что?
Який котик? Не люблю котиків. Собачка спить від ковдрою)

Непогодка• 15 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
У автора котик не доедает, вы этого не видите?
Непогодка• 15 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Дякую)
Але як на карманні 0? Ви серйозно? Тобто підлітки не можуть в кіно сходити, на піцу, з друзями… в школі булочка 30 грн коштує тільки.
Це геть дебілізм мати 100 дохід і дятям не давати ні копійки… сподіваюсь ви троль
А яке кіно у пгт?
Непогодка• 15 октября 2023
Ответ дляГопница-Советчица
2 т в среднем стоит вещь, ну каждому то кофта, то джинсы, то обувь… в месяц 2500 грн одному на одежду это так много ? Это джинсы, колготки и трусы)) Даже обувь нармальную не купить за 2500 на человека, а в сезон хотя бы одна новая пара каждому.
Вам же не нужно ничего, вы и так никуда не выходите. И ваш муж тоже
Снідаю авокадо• 15 октября 2023
Ответ дляНепогодка
Чесно? Якби не ваше повідомлення, то я б уже й про тему не згадала. Читаю свіжіші))
Непогодка• 15 октября 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Вы ре в курсе про котю?
Снідаю авокадо• 15 октября 2023
Ответ дляНепогодка
Вы ре в курсе про котю?
Ні. Вато почитати?)